× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط تولید کمپوت و کنسرو میوه و سبزیجات  , خط تولید کمپوت میوه
۶۴,۰۰۰,۰۰۰-۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

خط تولید کنسرو میوه و سبزیجات دارای 4 بخش کلی به شرح زیر می باشد : بخش آماده سازی : در این بخش شستشوی میوه ، سورت کردن ، پوست کندن ، هسته گیری ، قاچ شدن ، دم گیری و پخت اولیه صورت می گیرد . بخش تولید : فرمولاسیون ، پرشدن مواد اولیه داخل قوطی ها ، دربندی درب قوطی فلزی ، پاستوریزاسیون در این مرحله صورت می گیرد . بخش بسته بندی : در این بخش چاپ تاریخ تولید و انقضا و مبلغ ، شیرینگ شدن قوطی ها به صورت چند تائی انجام میشود . بخش تاسیسات : هر خط تولید برای تامین حرارت لازم جهت پختن مواد اولیه ، ایجاد فرمولاسیون ، پاستوریزاسیون نیاز به بخار آب دارد که این بخش تامین کننده بخار آب لازم در خط تولید می باشد .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
خط تولید کمپوت میوه

معرفی خط تولید کمپوت میوه

خط تولید کمپوت میوه یکی از خطوط تولیدی صنایع غذایی در کشور است که با توجه به شرایط اقتصادی و مشکلات فراوانی که در بخش میوه وجود دارد، بسیار کم رنگ شده است. کمپوت های میوه یکی از خوشمزه ترین و سالم ترین خوراکی هایی هستند که می توان مصرف کرد ولی به دلیل کاهش تولید داخلی و افزایش قیمت واردات، کمپوت ها به عیادت بیمار و مصرف توسط بیماران محدود شده اند.
با توجه به وجود تمامی میوه ها در داخل کشور و امکان پرورش بی دردسر آن ها، ایجاد خط تولید کمپوت میوه می تواند یکی از پر سود ترین تجارت های داخلی در حوزه صنایع غذایی باشد.

دلایل جذاب بودن ایجاد خط تولید کمپوت میوه

به طور کلی دلایل جذاب بودن ایجاد خط تولید کمپوت میوه در ایران عبارتند از:

تنوع زیاد میوه ها

طبیعت کشور ایران به شکلی است که بیشتر میوه هایی که قابلیت کمپوت شدن دارند را در مزارع و باغ های مختلف می توانیم پیدا کنیم. با پیشرفت تکنولوژی و ورود گلخانه های مختلف نیز می توان دیگر میوه های مورد نیاز را پرورش داد. برای ایجاد خط تولید کمپوت میوه می توانید در محل هایی که آن میوه ها زیاد هستند کارخانه تاسیس کنید و هم می توانید با پرداخت هزینه حمل و نقل، میوه ها را به مقر اصلی کارخانه خود بیاورید تا عملیات تولید کمپوت را انجام دهید.

کم بودن رقابت در بازار

در حال حاضر در بازار کمپوت میوه ایران تولید کننده قدرت مندی وجود ندارد و به همین دلیل رقابت اصلی بین وارد کننده ها انجام می شود. با تاسیس یک خط تولید کمپوت میوه در ایران، شما می توانید به راحتی با قیمت تمام شده پایین تر محصول خود را به بازار عرضه نمایید. در این شرایط وارد کننده ها مجبور به کاهش سود خود و یا ساخت کارخانه در کشور شده که موجب ایجاد رقابت و بالا تر رفتن فروش محصولات خواهد شد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل