× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
خط تولید کمپوت میوه

معرفی خط تولید کمپوت میوه

خط تولید کمپوت میوه یکی از خطوط تولیدی صنایع غذایی در کشور است که با توجه به شرایط اقتصادی و مشکلات فراوانی که در بخش میوه وجود دارد، بسیار کم رنگ شده است. کمپوت های میوه یکی از خوشمزه ترین و سالم ترین خوراکی هایی هستند که می توان مصرف کرد ولی به دلیل کاهش تولید داخلی و افزایش قیمت واردات، کمپوت ها به عیادت بیمار و مصرف توسط بیماران محدود شده اند.
با توجه به وجود تمامی میوه ها در داخل کشور و امکان پرورش بی دردسر آن ها، ایجاد خط تولید کمپوت میوه می تواند یکی از پر سود ترین تجارت های داخلی در حوزه صنایع غذایی باشد.

دلایل جذاب بودن ایجاد خط تولید کمپوت میوه

به طور کلی دلایل جذاب بودن ایجاد خط تولید کمپوت میوه در ایران عبارتند از:

تنوع زیاد میوه ها

طبیعت کشور ایران به شکلی است که بیشتر میوه هایی که قابلیت کمپوت شدن دارند را در مزارع و باغ های مختلف می توانیم پیدا کنیم. با پیشرفت تکنولوژی و ورود گلخانه های مختلف نیز می توان دیگر میوه های مورد نیاز را پرورش داد. برای ایجاد خط تولید کمپوت میوه می توانید در محل هایی که آن میوه ها زیاد هستند کارخانه تاسیس کنید و هم می توانید با پرداخت هزینه حمل و نقل، میوه ها را به مقر اصلی کارخانه خود بیاورید تا عملیات تولید کمپوت را انجام دهید.

کم بودن رقابت در بازار

در حال حاضر در بازار کمپوت میوه ایران تولید کننده قدرت مندی وجود ندارد و به همین دلیل رقابت اصلی بین وارد کننده ها انجام می شود. با تاسیس یک خط تولید کمپوت میوه در ایران، شما می توانید به راحتی با قیمت تمام شده پایین تر محصول خود را به بازار عرضه نمایید. در این شرایط وارد کننده ها مجبور به کاهش سود خود و یا ساخت کارخانه در کشور شده که موجب ایجاد رقابت و بالا تر رفتن فروش محصولات خواهد شد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان