× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خمیرکن 60 کیلویی مدل MD-6000
۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه خمیرکن 60 کیلویی مدل MD-6000 : دستگاه های خمیرکن جهت تهیه ی و همزدن خمیر تولید میشوند و مناسب برای انواع آشپزخانه های بزرگ و صنعتی ، رستوران ها،پیتزا فروشی ها،قنادی ها،کافی شاپ ها و اصلی ترین کاربرد آنها در نانوایی ها میباشد. پاتیل و پاروی همزن دستگاه هادر دو جنس استیل و آلومینیوم براساس استاندارد های صنعتی طراحی و تولید می گردد. از دستگاه های خمیرکن حتی در سفالگری ها،ساختمان سازی ها،کارخانه های سنگبری و... استفاده میکنند. دستگاه های ما دارای استاندارد های بین المللی ایران، CE اروپا و ISO 9001 و همچنین استاندارد ملی ایران میباشد.  ظرفیت خمیر این دستگاه 60 کیلوگرم می باشد. ظرفیت آرد این دستگاه خمیرکن 40 کیلوگرم می باشد.

خمیرکن 90 کیلویی مدل MD-9000
۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های خمیرکن 90 کیلویی مدل MD-9000 : دستگاه های خمیرکن جهت تهیه ی و همزدن خمیر تولید میشوند و مناسب برای انواع آشپزخانه های بزرگ و صنعتی ، رستوران ها،پیتزا فروشی ها،قنادی ها،کافی شاپ ها و اصلی ترین کاربرد آنها در نانوایی ها می باشد. پاتیل و پاروی همزن دستگاه هادر دو جنس استیل و آلومینیوم براساس استاندارد های صنعتی طراحی و تولید می گردد. از دستگاه های خمیرکن حتی در سفالگری ها،ساختمان سازی ها،کارخانه های سنگبری و... استفاده میکنند. دستگاه های ما دارای استاندارد های بین المللی ایران، CE اروپا و ISO 9001 و همچنین استاندارد ملی ایران می باشد. 

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
خمیرکن 240 کیلویی مدل MD-24000
۱۹,۲۸۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های خمیرکن 240 کیلویی مدل MD-24000 : دستگاه های خمیرکن جهت تهیه ی و همزدن خمیر تولید میشوند و مناسب برای انواع آشپزخانه های بزرگ و صنعتی ، رستوران ها،پیتزا فروشی ها،قنادی ها،کافی شاپ ها و اصلی ترین کاربرد آنها در نانوایی ها میباشد. پاتیل و پاروی همزن دستگاه هادر دو جنس استیل و آلومینیوم براساس استاندارد های صنعتی طراحی و تولید می گردد. از دستگاه های خمیرکن حتی در سفالگری ها،ساختمان سازی ها،کارخانه های سنگبری و... استفاده میکنند. دستگاه های ما دارای استاندارد های بین المللی ایران، CE اروپا و ISO 9001 و همچنین استاندارد ملی ایران میباشد.  

خمیرکن 120 کیلویی مدل MD-12000
۷,۷۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های خمیرکن 120 کیلویی مدل MD-12000 : ظرفیت خمیر این دستگاه خمیر کن  Kg 120 است. طول خمیر کن cm 135 است. عرض خمیر کن cm 84 است. ارتفاع خمیر کن  cm 115 است. قدرت موتور این دستگاه  HP 2 است. دور موتور آن 1440 می باشد. وزن کل  این دستگاه Kg 224 می باشد. آمپر برق آن  13 است. حجم دیگ 175 لیتر می باشد. ظرفیت آرد آن Kg 80 می باشد.

اسپیرال مدل 3 کیلوئی استیل مدل SP-300
۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه اسپیرال مدل 3 کیلوئی استیل مدل SP-300 : ظرفیت این دستگاه اسپیرال خمیر Kg 8 می باشد. طول اسپیرال cm 48 می باشد. عرض اسپیرال cm 29 می باشد. ارتفاع اسپیرال cm 54 می باشد. قدرت موتور  این دستگاه HP 1/4 می باشد. دور موتور دستگاه 900 است. وزن کل Kg 17 می باشد. حجم دیگ دستگاه 8 لیتر می باشد. ظرفیت آرد آن  Kg 2 می باشد.

اسپیرال مدل 5 کیلوئی استیل مدل SP-500
۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ظرفیت خمیر دستگاه اسپیرال Kg 5 می باشد. طول این دستگاه cm 52 است. عرض آن cm 35 است. ارتفاع اسپیرال cm 57  است. قدرت موتور این دستگاه  HP 1/4 می باشد. دور موتور آن 1440 است وزن کل آن Kg 20 است. حجم دیگ 12 لیتر می باشد. ظرفیت آرد آن Kg 3 است.

خمیرکن 400 کیلویی دو قلو مدل MD2-40000
۳۱,۹۲۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های خمیرکن 400 کیلویی دو قلو مدل MD2-40000 : ظرفیت آرد این دستگاه 300 کیلوگرم می باشد. حجم دیگ این خمیرکن 620 لیتر می باشد. وزن کل دستگاه خمیر کن 800 کیلوگرم می باشد. ظرفیت خمیر گیری دستگاه 400 کیلوگرم می باشد.

دستگاه خمیرکن 8 کیلویی
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه خمیرکن 8 کیلویی: ظرفیت آرد این دستگاه خمیر کن 5 کیلوگرم می باشد. وزن کل این دستگاه 27 کیلوگرم می باشد. حجم این دستگاه خمیر کن 17 لیتر می باشد. دور موتور این دستگاه 1440 می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
خمیرکن 15 کیلویی تمام استیل
۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه های خمیرکن جهت تهیه و همزدن خمیر تولید میشوند و مناسب برای انواع آشپزخانه های بزرگ و صنعتی ، رستوران ها،پیتزا فروشی ها،قنادی ها،کافی شاپ ها و اصلی ترین کاربرد آنها در نانوایی ها میباشد. پاتیل و پاروی همزن دستگاه هادر دو جنس استیل و آلومینیوم براساس استاندارد های صنعتی طراحی و تولید می گردد. از دستگاه های خمیرکن حتی در سفالگری ها،ساختمان سازی ها،کارخانه های سنگبری و... استفاده میکنند. دستگاه های ما دارای استاندارد های بین المللی ایران، CE اروپا و ISO 9001 و همچنین استاندارد ملی ایران میباشد. مجموعه ی تمام تلاش خود را میکند تا بهترین کیفیت را به شما مشتریان عزیز ارایه دهد.

دستگاه خمیرکن موتور بیرون
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه خمیرکن موتور بیرون : حجم این دستگاه خمیر کن موتور بیرون 8 کیلویی می باشد. این ستگاه دارای یک دیگ تمام استیل می باشد. پاروی این دستگاه از استیل می باشد. مدت زمان آماده سازی این خمیر 15 الی 20 دقیقه می باشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تجهیزات نانوایی و قنادی

معرفی تجهیزات نانوایی و قنادی

تجهیزات نانوایی و قنادی از وسایل پر استفاده از تجهیزات صنایع غذایی هستند. تمامی کارگاه های تولیدی نان و شیرینی باید تجهیزات لازم برای تولید محصول را داشته باشند. همچنین در صورتی که می خواهند به اندازه مصرف یک مغازه قنادی و یا بیشتر تولید داشته باشند، حتما باید از مدل های حرفه ای تجهیزات زیر استفاده کنند:

تجهیزات قنادی

تجهیزات نانوایی سنتی

تجهیزات نانوایی صنعتی

انواع تجهیزات نانوایی و قنادی

برخی از انواع پرکاربرد تجهیزات نانوایی و قنادی به صورت زیر هستند:

همزن

همزن ها یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات نانوایی و قنادی به شمار می روند. هم در پخت انواع نان و هم در پخت مدل های مختلف شیرینی و یا حتی بستنی نیاز به همزن های قدرتمند و حرفه ای داریم. هم زن های نانوایی و قنادی علاوه بر هم زدن مواد، آن ها را ورز نیز می دهند تا خمیر تولیدی برای پخت آماده شده و زیاد پف کند.

اجاق فر

از مهم ترین تجهیزات نانوایی و قنادی فر پخت است. این فرها به شکل حرفه ای برای پخت شیرینی و نان طراحی شده اند.

انواع فرهای مورد استفاده در نانوایی ها و قنادی ها:

فر طبقه ای
فر تونلی
فر گردان

البته نانوایی های سنتی در ایران از فرهای مخصوصی استفاده می کنند که با فرهای قنادی متفاوت هستند. اما به هر حال شرایط کاری فرها به یکدیگر شبیه است و همه آن ها برای پخت مقدار زیادی نان و شیرینی طراحی شده اند.

قالب

تمامی شیرینی ها و بیشتر نان های تولیدی نیاز به قالب دارند تا با یک شکل مشخص و مشابه تولید شوند. قالب ها نیز از نیاز های اساسی قنادی ها و نانوایی ها به شمار می روند.

یخچال

یخچال ها انواع مختلفی دارند که هر کدام در صنایع غذایی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله اینکه تمامی قنادی ها برای نگهداری مواد اولیه و همچنین شیرینی های تولیدی خود نیاز به یخچال های مخصوص دارند. یخچال های موجود در قنادی ها سرمای زیادی تولید نمی کنند و فقط دمای محفظه را در حدی نگه می دارند که شیرینی ها بیات نشوند.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل