ماشین آلات و تجهیزات پرورش آبزیان

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
هواده اسپلش تک فاز

حداقل سفارش: 1 دستگاه

1,200,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

زیردسته‌های مرتبط
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات پرورش آبزیان ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات پرورش آبزیان می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

ماشین آلات و تجهیزات پرورش آبزیان

ماشین آلات و تجهیزات پرورش آبزیان از جمله تجهیزات پرورش دام است و شامل تمامی ابزاری است که در صنعت شیلات مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه پرورش ماهی و پرورش آبزیان یک کسب و کار پردرآمد است که ماهیانی مانند قزل آلا در آب های شیرین پروش داده می شوند. برای این که بتوان شرایط این محیط را کنترل کرد و آن را برای ماهیان مناسب کرد، از تجهیزات پرورش ماهی با ماشین آلات و تجهیزات پرورش آبزیان استفاده می شود. این تجهیزات شامل موارد متعددی هستند که به روند کار سرعت می بخشند و پرورش آبزیان را بهینه تر و بهتر می کنند.

کاربرد تجهیزات پرورش آبزیان

از ابتدای شروع به کار یک پروژه پرورش آبزیان و یا پروژه پرورش ماهی نیاز به تجهیزات پرورش آبزیان متنوعی برای آن به کار گرفته می‌شوند. دماسنج مناسب برای حوضچه های ماهی که بتوانند دمای بین منفی 10 تا مثبت 50 را از همان ابتدا برای کنترل دمای آب مورد استفاده قرار می گیرد. دمای آب برای رشد و زنده ماندن ماهی ها بسیار اهمیت دارد. یکی از تجهیزات پرورش ماهی ترازو است که برای وزن کردن خوراک و ماهی به کار گرفته می شود. ساچوک از دیگر تجهیزات است که در شیلات ها برای برداشتن ماهی از حوضچه ها نیاز است. این تجهیزات در سایزهای مختلفی به کار می روند که بسته به سایز ماهی ها چشمه ی آن ها انتخاب می شود. برای جداسازی ماهیان درشت از ریز نوعی از تجهیزات پرورش ماهی وجود دارد که رقم بند نام دارد. این ابزار در شیلات ها مورد نیاز است تا ماهیان درشت و ریز از هم جدا شده و ماهی های درشت، ماهی های ریز را نخورند و زمان برداشت آن ها در حوضچه ها مشخص باشد. یک سری ابزار مانند فرچه نیز برای تمیز کردن بدنه ی استخرها نیز به کار می روند که استفاده از آن ها هر چند وقت یک بار برای بهبود بهداشت محیط ضروری است.

فروش تجهیزات پرورش آبزیان در ویترین نت 

از طریق پلتفرم آنلاین ویترین نت می‌توانید خرید و فروش بدون واسطه داشته باشید. فروش تجهیزات پرورش آبزیان نیز از این طریق امکان پذیر است و شما می‌توانید به عنوان خریدار این نوع تجهیزات و ماشین آلات را از تامین کنندگان و تولید کنندگان مورد اعتماد به راحتی خریداری کنید. طیف گسترده‌ای از تجهیزات پرورش آبزیان از طریق ویترین نت در اختیار خریداران قرار می‌گیرد و بدین واسطه شما می‌توانید با مناسبترین قیمت این محصولات را خریداری کنید. 

قیمت تجهیزات پرورش ماهی و تجهیزات پرورش آبزیان در ویترین نت 

یکی از مهمترین فاکتورهای راه اندازی پروژه‌های پرورش ماهی و پرورش آبزیان خرید تجهیزات با قیمت مناسب است. قیمت تجهیزات پرورش ماهی به دلیل خاص بودن این نوع کسب و کار و تعداد محدود تامین کنندگان متفاوت است. پلتفرم آنلاین ویترین نت این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید لیست قیمت تجهیزات پرورش ماهی و یا تجهیزات پرورش آبزیان را از تامین کنندگان و تولید کنندگان مختلف دریافت کنید و با مقایسه قیمت اقدام به خرید کنید. سیستم RFQ ویترین نت این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید استعالم قیمت تجهیزات پرورش ماهی و تجهیزات پرورش آبزیان را به راحتی دریافت کنید و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید. 

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز