فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تبریز
اتوبخار دیگ صنعتی ۸۰ الی ۱۲۰ لیتری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

29,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

اتو بخار کارگاهی مخزن دار باتیستلا

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
اتوبخار سه و نیم لیتری استرولوکس مدل 2300S

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان اتو و پرس ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان اتو و پرس می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

اتو و پرس

اتو و پرس چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟


بسیاری از افرادی که به تازگی وارد حرفه خیاطی شده اند اغلب اتوکشی را با پرس کردن اشتباه گرفته و ممکن است اشتباهاتی انجام دهند که باعث شود در نتیجه پایانی کار مشکلات قابل توجهی رخ دهد؛ اما افرادی که به طور حرفه ای در این کار مشغول هستند قطعاً با تفاوت های اتو و پرس آشنا می باشند و همین امر است که کارهای آن ها با کیفیت عالی و در سطح مطلوب تولید می شوند.

مقایسه اتو و پرس


o یکی از نکاتی که به عنوان یک خیاط باید همواره به یاد داشته باشید این موضوع است که اتوکشی و پرس نمودن شباهت خاصی به یکدیگر ندارند. پرس به معنای قرار دادن اتو روی سطح مورد نظر و بلند کردن آن است اما در اتوکشی شما اتو را روی سطح لباس حرکت می دهید. جهت پرس نمودن پارچه مورد نظر شما تنها اتو را روی سطح مورد نظر قرار می دهید و شکل دلخواه خود را به آن می دهید.
o جهت پرس نمودن پارچه مورد نظر باید از پشت آن استفاده نمایید. اتوکشی از پشت پارچه باعث می شود تمامی درزها را به خوبی مشاهده کنید و بدانید که چه منطقه ای نیاز به پرس کردن دارد و از نحوه قرار دادن اتو مطلع خواهید شد.
o در هنگام پرس کردن مراقب باشید بالای سوزن و نوارها را پرس نکنید. نوک سوزن می تواند این آسیب را به اتوی شما وارد کند. همچنین اگر نوارها را پرس نمایید ممکن است اتو آن ها را ذوب کند و در نهایت به اتو یا پارچه شما می چسبند.
o قبل از پرس نمودن هر تکه به صورت جداگانه بهتر است یکبار کل لباس را به صورت یکدست و مسطح اتو کنید، در مرحله بعد لباس را باز کرده و قسمت مورد نظر خود را پرس کنید. این کار باعث می شود درزها و نقاط مورد نظر بهتر پرس شده و راحت تر شکل گرفته یا تا شوند.

جهت دریافت قیمت انواع اتو های صنعتی از جمله اتو مکش صنعتی ، اتو ایستاده ، اتو پرس و ...  میتوانید با تامین کننده ها ارتباط برقرار کنید. 

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز