فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
اتو و پرس

اتو و پرس چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟


بسیاری از افرادی که به تازگی وارد حرفه خیاطی شده اند اغلب اتوکشی را با پرس کردن اشتباه گرفته و ممکن است اشتباهاتی انجام دهند که باعث شود در نتیجه پایانی کار مشکلات قابل توجهی رخ دهد؛ اما افرادی که به طور حرفه ای در این کار مشغول هستند قطعاً با تفاوت های اتو و پرس آشنا می باشند و همین امر است که کارهای آن ها با کیفیت عالی و در سطح مطلوب تولید می شوند.

مقایسه اتو و پرس


o یکی از نکاتی که به عنوان یک خیاط باید همواره به یاد داشته باشید این موضوع است که اتوکشی و پرس نمودن شباهت خاصی به یکدیگر ندارند. پرس به معنای قرار دادن اتو روی سطح مورد نظر و بلند کردن آن است اما در اتوکشی شما اتو را روی سطح لباس حرکت می دهید. جهت پرس نمودن پارچه مورد نظر شما تنها اتو را روی سطح مورد نظر قرار می دهید و شکل دلخواه خود را به آن می دهید.
o جهت پرس نمودن پارچه مورد نظر باید از پشت آن استفاده نمایید. اتوکشی از پشت پارچه باعث می شود تمامی درزها را به خوبی مشاهده کنید و بدانید که چه منطقه ای نیاز به پرس کردن دارد و از نحوه قرار دادن اتو مطلع خواهید شد.
o در هنگام پرس کردن مراقب باشید بالای سوزن و نوارها را پرس نکنید. نوک سوزن می تواند این آسیب را به اتوی شما وارد کند. همچنین اگر نوارها را پرس نمایید ممکن است اتو آن ها را ذوب کند و در نهایت به اتو یا پارچه شما می چسبند.
o قبل از پرس نمودن هر تکه به صورت جداگانه بهتر است یکبار کل لباس را به صورت یکدست و مسطح اتو کنید، در مرحله بعد لباس را باز کرده و قسمت مورد نظر خود را پرس کنید. این کار باعث می شود درزها و نقاط مورد نظر بهتر پرس شده و راحت تر شکل گرفته یا تا شوند.

جهت دریافت قیمت انواع اتو های صنعتی از جمله اتو مکش صنعتی ، اتو ایستاده ، اتو پرس و ...  میتوانید با تامین کننده ها ارتباط برقرار کنید. 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .