× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
میز اتو مکش
۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

میز اتو مکش دارای  مکش پر قدرت میباشد. این دستگاه دارای بدنه مقاوم و قطعات با کیفیت می باشد. لکتروموتور ژن تبریز750وات با پوسته آلومینیوم سبک و سیم پیچ تمام مس تک خازن با سرعت 3000  دور در دقیقه می باشد. این دستگاه  دارای المنت میله ای 2000 وات جهت رطوبت گیری داخل دستگاه،دارای 3حالت دائمی کار+خاموش+فرمان پدال میبا شد. میز اتو مکش ضمانت یکساله دارد. تخفیف برای خرید بالای 5 دستگاه تا مبلغ 3500000 تومان از مزایای خرید این دستگاه می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
اتو و پرس

اتو و پرس چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟


بسیاری از افرادی که به تازگی وارد حرفه خیاطی شده اند اغلب اتوکشی را با پرس کردن اشتباه گرفته و ممکن است اشتباهاتی انجام دهند که باعث شود در نتیجه پایانی کار مشکلات قابل توجهی رخ دهد؛ اما افرادی که به طور حرفه ای در این کار مشغول هستند قطعاً با تفاوت های اتو و پرس آشنا می باشند و همین امر است که کارهای آن ها با کیفیت عالی و در سطح مطلوب تولید می شوند.

مقایسه اتو و پرس


o یکی از نکاتی که به عنوان یک خیاط باید همواره به یاد داشته باشید این موضوع است که اتوکشی و پرس نمودن شباهت خاصی به یکدیگر ندارند. پرس به معنای قرار دادن اتو روی سطح مورد نظر و بلند کردن آن است اما در اتوکشی شما اتو را روی سطح لباس حرکت می دهید. جهت پرس نمودن پارچه مورد نظر شما تنها اتو را روی سطح مورد نظر قرار می دهید و شکل دلخواه خود را به آن می دهید.
o جهت پرس نمودن پارچه مورد نظر باید از پشت آن استفاده نمایید. اتوکشی از پشت پارچه باعث می شود تمامی درزها را به خوبی مشاهده کنید و بدانید که چه منطقه ای نیاز به پرس کردن دارد و از نحوه قرار دادن اتو مطلع خواهید شد.
o در هنگام پرس کردن مراقب باشید بالای سوزن و نوارها را پرس نکنید. نوک سوزن می تواند این آسیب را به اتوی شما وارد کند. همچنین اگر نوارها را پرس نمایید ممکن است اتو آن ها را ذوب کند و در نهایت به اتو یا پارچه شما می چسبند.
o قبل از پرس نمودن هر تکه به صورت جداگانه بهتر است یکبار کل لباس را به صورت یکدست و مسطح اتو کنید، در مرحله بعد لباس را باز کرده و قسمت مورد نظر خود را پرس کنید. این کار باعث می شود درزها و نقاط مورد نظر بهتر پرس شده و راحت تر شکل گرفته یا تا شوند.

جهت دریافت قیمت انواع اتو های صنعتی از جمله اتو مکش صنعتی ، اتو ایستاده ، اتو پرس و ...  میتوانید با تامین کننده ها ارتباط برقرار کنید. 

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل