فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تبریز
اتوبخار دیگ صنعتی ۸۰ الی ۱۲۰ لیتری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

29,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

اتو بخار کارگاهی مخزن دار باتیستلا

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

اتوبخار سه و نیم لیتری استرولوکس مدل 2300S

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

زیردسته‌های مرتبط
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان اتو صنعتی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان اتو صنعتی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

اتو صنعتی

آشنایی با انواع اتو صنعتی (کارگاهی)
یکی از مهمترین لوازم که باید در تمامی مزون ها و تولیدی ها وجود داشته باشد اتو صنعتی، کارگاهی، می باشد این اتو باید اتویی پر قدرت و با دوام باشد و از آنجا که در تولیدی ها و مزون ها حجم تولید لباس بسیار بالا می باشد اتو صنعتی (کارگاهی) می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. امروزه اتو صنعتی در انواع مدل ها توسط شرکت های خارجی و داخلی تولید شده و وارد عرصه بازار شده اند. اگر شما نیز یک کارگاه تولید لباس دارید و قصد خرید یک اتو صنعتی را دارید بهتر است قبل از انجام هر گونه اقدامی با انواع این مدل اتو آشنا شوید تا بتوانید اتو مورد نیاز خود را با توجه به نیاز خود خریداری نمایید.
اتو صنعتی (کارگاهی) مخزن دار
مخزن آب در این نوع اتوها از سری آن جدا می باشد و دارای قدرت اتوکشی و بخار دهی مناسب می باشد. مخزن بخار آب در این دستگاه ها روی میز و به صورت ثابت قرار می گیرند و بخار تولید شده از طریق لوله به اتو منتقل می شود. استفاده از این نوع اتو صنعتی (کارگاهی) با مزایای قابل توجهی همراه می باشد که از آن جمله می توان به عدم برق افتادگی روی انواع پارچه، بخار دهی مناسب و کیفیت بالای اتوکشی اشاره کرد.
اتو صنعتی (کارگاهی) پرس
این نوع اتو صنعتی (کارگاهی) در انواع مدل ها و توسط شرکت های خارجی و ایرانی تولید می شود. قبل از خرید این نوع اتو بهتر است به ویژگی های اتو صنعتی با کیفیت و مناسب توجه کنید. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد. بهتر است اتو صنعتی را خریداری نمایید که تمام ویژگی های زیر را داشته باشد تا پس از خرید و پرداخت وجه آن با مشکل خاصی مواجه نشوید.
o داشتن استاندارد CE اروپا
o داشتن گارانتی معتبر
o داشتن خدمات پس از فروش و پشتیبانی
o توانایی تأمین لوازم یدکی

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز