دستگاه فیلتراسیون روغن صنعتی

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
قابلیت حذف ذرات آلوده تا (میکرون)
3 میکرون
5 میکرون
دستگاه تصفیه روغن تحت خلاء

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

فیلتراسیون روغن توربین

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

سیستم فیلتراسیون روغن ترانس تحت وکیوم مدل FI-50

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

سوله و اسکلت فلزی
دستگاه تصفیه روغن

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه فیلتراسیون روغن صنعتی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه فیلتراسیون روغن صنعتی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه فیلتراسیون روغن صنعتی

دستگاه فیلتراسیون روغن صنعتی چیست؟

دستگاه فیلتراسیون روغن صنعتی یکی از مهمترین و اصلی ترین دستگاه ها و تجهیزات و ماشین آلات صنعتی به شمار می آید. این نوع دستگاه به فیلتر و پاکسازی آلودگی های روغن کمک می کند. فیلتر به کار رفته در دستگاه فیلتراسیون روغن صنعتی از کاربردی ترین قطعات در این دستگاه است که می تواند مانع از حرکت ذرات جامد متحرک در روغن و سیالات شود. از فیلترها می توان در صنایع مختلف استفاده کرد که به عمل تصفیه سیالات منجر می شود. سیستم صنعتی آلوده می تواند منجر به نتایج ناخوشایندی برای کارگاه و یا واحد تولیدی با خود به همراه داشته باشد به همین منظور استفاده از سیستم ها و یا دستگاه های فیلتراسیون روغن صنعتی می تواند اهمیت بالایی داشته باشد. فیلتر روغن صنعتی می تواند بر کیفیت محصولات تولیدی تاثیرگذار باشد و طول عمر دستگاه های صنعتی را بالا ببرد. 

فیلتر روغن صنعتی چیست؟

فیلترهای روغن صنعتی تضمین می کنند روغن موتور عاری از ذرات کثیفی، دوده یا سوخت نسوخته باقی می ماند و در نتیجه از آسیب دیدن جلوگیری می کند. برای این که موتورهای احتراقی مدرن به خوبی کار کنند، باید در درجه ی اول روغن کاری شوند. با افزایش عملکرد موتور و فواصل سرویس های طولانی تر این تنها تقاضا برای روغن موتور نیست که افزایش می یابد. از همه مهمتر کیفیت فیلترهای روغن استفاده شده است که نقش اساسی در جلوگیری از آسیب ذرات کثیفی، دوده یا سوخت نسوخته در روغن را دارد. روغن کاملا تمیز برای عملکرد ثابت موتور ضروری است. بهم دلیل است که از فیلتر های روغن استفاده می شود، این فیلتر ها باید به صور مداوم و مطمئن روغن موتور را در طول عمر مفید تمیز کنند. در طی فرآیند احتراق، بقایای احتراق شامل گرد و خاک، سایش فلز، دوده و ذرات کثیفی وارد روغن می شوند و روغن را آلوده و غلیظ می کنند. در این حالت موتور دیگر به صورت مطلوب نمی تواند روغن مورد نیاز دستگاه خود را تامین کند. در نتیجه افزایش مصرف سوخت و سایش زودرس در بدترین حالت خطر آسیب به موتور وجود دارد. 

انواع فیلتر روغن صنعتی 

همان طور که در بالا به آن اشاره شد فیلتر روغن صنعتی انواع مختلفی دارد و در صنایع مختلف و تجهیزات و دستگاه های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر کارتریج، فیلتر مکانیکی و فیلتر آهن ربایی از مهمترین انواع فیلتر صنعتی هستند که می توانند باعث پاکسازی آلودگی های روغن شوند. در ادامه این مطلب با انواع فیلتر روغن صنعتی بیشتر آشنا خواهید شد. 

فیلتر روغن کارتریج

این نوع فیلتر به صورت مستقیم مانع از عبور آلودگی های مختلف از روغن می شود. فیلتر روغن کارتریج به واسطه ی صفحات خود این فرآیند را به انجام می رساند و معمولا در نزدیکی منبع تغذیه قرار می گیرند و فیلترینگ بدین صورت انجام می شود. 

فیلتر مکانیکی

ارزان ترین نوع فیلتر، فیلتر مکانیکی است. این نوع فیلتر می تواند آلودگی های بزرگ کاغذ، پنبه و دیگر ضایعات را از روغن پاک کند. فیلتراسیون در فیلتر مکانیکی از طریق صفحات کاغذی انجام می پذیرد به همین جهت نیاز به تعویض دارد. 

فیلتر آهن ربایی

میدان مغناطیسی تعبیه شده در این نوع فیلتر به دریافت ذرات فرومغناطیس کمک می کند و می توان در صورت گرفتگی فیلتر آهن ربا موجود در دستگاه پاک کنید و کار را ادامه دهید. 

قیمت دستگاه تصفیه روغن صنعتی در ویترین نت 

دستگاه تصفیه روغن یکی از ضروری ترین و مهمترین تجهیزات برای تصفیه و پاک سازی روغن صنعتی به شمار می آید. این تجیهزات توسط تامین کنندگان محدودی به بازار عرضه می شوند و خرید این تجهیزات و دستگاه ها نیازمند شناخت دقیق از تامین کنندگان آن ها می تواند باشد. ویترین نت به عنوان پلتفرم آنلاین خرید و فروش B2B این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید خریدی مطمئن و بدون واسطه را تجربه کنید. همچنین از طریق سیستم RFQ ویترین نت می توانید قیمت انواع دستگاه تصفیه روغن صنعتی و فیلتراسیون روغن صنعتی را از تامین کنندگان مختلف به راحتی دریافت کنید و خریدی به صرفه داشته باشید. 

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز