فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
اصفهان
خراسان رضوی
ظرفیت (کیلوگرم در ساعت)
15 کیلوگرم در ساعت
17.8 کیلوگرم در ساعت
13.35 کیلوگرم در ساعت
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  دستگاه تصفیه روغن

  معرفی دستگاه تصفیه روغن

  دستگاه تصفیه روغن از ماشین آلات تصفیه مواد غذایی است که برای تصفیه انواع روغن خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد. در سال های اخیر روغن کشی از دانه های مختلف افزایش چشمگیری داشته و به همراه آن استفاده از دستگاه تصفیه روغن نیز افزایش یافته است.
  این دستگاه ها دارای مدل های صنعتی و نیمه صنعتی هستند. از مدل های صنعتی برای کارخانه های تولیدی روغن استفاده می شود . از مدل های نیمه صنعتی در مغازه های روغن گیری استفاده می شود. در صنایع غذایی استفاده از دستگاه تصفیه روغن موجب حذف اسیدها و لردهای در روغن می شود و به کیفیت روغن نهایی و بالا رفتن ارزش غذایی و کاهش مضرات روغن کمک شایانی می کند.

  انواع دستگاه تصفیه روغن

  در ادامه در خصوص انواع این ماشین آلات صنایع غذایی توضیح خواهیم داد.

  دستگاه تصفیه روغن مدل فیلتر سانترفیوژی.

  دستگاه تصفیه روغن مدل سانترفیوژی با ظرفیت 2 الی 3 لیتر در دقیقه معادل 120 تا 180 لیتر در ساعت می تواند ذرات زیر 5 میکرون را 99 درصد و ذرات بالای 5 میکرون را 100 درصد از تمامی روغن های خوراکی و سایر مایعات ترکیبی و دارویی جدا کند. حجم ذخیره لرد در داخل دستگاه 3 یا 4 کیلو است. تصفیه روغن کنجد، بازیافت روغن سرخ کردنی، تصفیه گلیسرین، تصفیه آبلیمو، تصفیه مایعات مخمر دار جهت کاهش مقدار باکتری های موجود در مایعات دارویی و نوشیدنی ها، جدا سازی مواد ترکیبی از محلول های دارویی و جدا سازی پارافین در دمای های مختلف با دستگاه فیلتر سانترفیوژی به خوبی انجام می شود.

  دستگاه تصفیه روغن مدل میکرون فیلتر.

  تصفيه روغن خوراكي، تصفيه روغن كنجد، تصفيه روغن زيتون و تمامي روغن هاي استحصالي به روش سرد و گرم با دستگاه ميكرون فيلتر سبب افزايش ماندگاري روغن خوراكي می شود. همانطور كه مي دانيد ماندگاري روغن خوراكي به كيفيت تصفيه بستگي دارد؛ بدین معنی که هر چقدر ناخالصي هاي روغن خوراكي بهتر جدا سازي شود، ماندگاري روغن خوراكي بيشتر خواهد بود.

  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان