× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کلسیم کربنات , مواد اولیه پتروشیمی
۷,۵۰-,۸۳۰ تومان
حداقل سفارش: 300 تن

کلسیم کربنات ماده‌ای شیمایی با فرمول CaCO3 و حجم جامد سفید رنگی است که بطور فراوان در ترکیب صخره‌ها در تمام نقاط جهان یافت می‌شود. مهمترین کانیهای تشکیل دهنده کلسیم کربنات، آراگونیت ، سنگ آهک ، ماربل و تراورتن است. کاربرد کلسیم کربنات : کلسیم کربنات یکی از پرکاربردترین مواد معدنی است که در در تولید آهک، مواد خوراکی و داروئی، کاغذ سازی، خوراک دام و طیور و در صنایع ساختمانی و جاده سازی، حفاری چاه های نفت و گاز،  ذوب آهن و تولید فولاد کاربرد دارد. قیمت محصول برای هر کیلوگرم است.

سدیم هیدروکسید , مواد اولیه پتروشیمی
۳,۱۰-,۳۴۰ تومان
حداقل سفارش: 300 تن

سدیم هیدروکسید یک ماده شیمیایی بدون بو و سفید رنگ است و در آب، قلیایی و به شدت خورنده است که کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارد.این ماده به هیچ عنوان نباید با دست بدون دستکش لمس شود ، هعمچنین به هیچ عنوان نباید در معرض رطوبت هوا قرار بگیرد . کاربرد سدیم هیدروکسید : سدیم هیدروکسید یا همان سود کاستیک یکی از پرکاربردترین ماده های شیمیایی در صنایع تولیدی است و در صنایع مختلف به دلیل خاصیت قلیایی و همچنین حل کنندگی چربی مورد استفاده قرار می گیرد. در صنایع دارو سازی، الکل‌سازی و آرایشی و بهداشتی، صنایع فلزی و تولید شیشه روی، آلومینیوم، گالوانیزه و آبکاری، در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، در صنایع نظامی و در خنثی‌سازی اسید و باتری سازی و ... سدیم هیدروکسید یا سود کاستیک کاربرد زیادی دارد. قیمت محصول به دلار است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
قیر , مواد اولیه پتروشیمی
۳,۲۰-,۳۴۰ تومان
حداقل سفارش: 300 تن

قیر ماده‌ای هیدروکربنی به رنگ سیاه تا قهوه‌ای تیره است که معمولاً از تقطیر نفت خام به دست می‌آید و در سولفید کربن و تتراکلرید کربن کاملاً حل می‌شود. قیر ماده ای است که از لحاظ رفتار فیزیکی در هر دما رفتار خاصی را نشان میدهد، در دمای محیط، جامد است و با افزایش دما، به حالت خمیری درمی‌آید و پس از آن مایع می‌شود. کاربرد قیر : به علت وجود خاصیت های نفوذناپذیری در برابر آب و چسبندگی در قیر، در صنعت راه سازی و ساختمان سازی کاربرد بسیاری دارد و از قیر برای عایق کاری نیز استفاده می شود. قیمت محصول به دلار است.

آلومینیم سولفات , مواد اولیه پتروشیمی
۳,۰۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 300 تن

آلومینیم سولفات محصولی است به شکل کریستاله، پودری و نباتی شکل که  فرار و اشتعال پذیر نیست و محلول آن در آب دارای PH اسیدی است و با استفاده از هیدروکسید آلومینیوم تولید می گردد. کاربرد آلومینیم سولفات : در صنایع کاغذسازی، کارتون‌سازی و مقواسازی و همچنین به دلیل توانایی بالای آن در انعقاد و لخته‌سازی ذرات کلوئیدی، در تصفیه ی آب و فاضلاب نیز از آلومینیم سولفات استفاده می شود. آلومینیوم سولفات همچنین در کشاورزی برای کاهش PH خاک نیز کاربرد دارد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
مواد اولیه پتروشیمی

مواد اولیه پتروشیمی

صنعت های پتروشیمی که امروزه بسیار بیشتر از گذشته نامشان را می شنویم، قسمتی از فرایند صنعت های شیمیایی هستند که از مواد به دست آمده از نفت یا گاز خام فرآورده های شیمیایی تولید می کنند. محصول های صنعت پتروشیمی به دو گروه مواد بالا دستی پایه و مواد پایین دستی تقسیم می شوند و مبنای این تقسیم بندی تفاوت محصولات این دو گروه در مشخصه هایی مانند پیچیدگی ها و سختی های فرآوری تولید آن ها و مراحل نهایی بازار مخصوص مصرفی آن ها می باشد.

مواد اولیه ی پتروشیمی دقیقاً چه چیزی هستند؟
این ماده ها در واقع امر همان مواد خام و اولیه ای هستند که از استخراج کردن نفت و گاز خام به دست می آیند و از آن ها با عنوان محصولات و مواد جانبی ای که در تولید کردن مواد گوناگون کاربرد دارند، در صنایع گوناگون استفاده می شود. در واقع از نفت خام بعد از غنی سازی کردن آن، محصولاتی مثل بنزین استخراج می شود و بقیه ی مشتقاتی که در ترکیب نفت غنی شده باقی مانده است، به عنوان مواد اولیه ی بسیاری از صنایع بهداشتی، کشاورزی، دارو سازی، لاستیک سازی و صنایع تولید و بازیافت پلاستیک و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

دلیل اهمیت و کارایی مواد اولیه ی پتروشیمی چیست؟
این مواد جزو مهم ترین و ضروری ترین اجزای بیشتر صنایع به حساب می آیند و هر تغییر و دگرگونی ای که در کیفیت یا کمیت این مواد ایجاد شود، تأثیر مستقیمی روی وضعیت صنعت های گوناگون خواهد گذاشت. در بسیاری از کشور ها محدودیت ها و موانع قانونی بسیاری برای صادر کردن مواد اولیه ی پتروشیمی وضع شده است، به دلیل اینکه قیمت مواد پتروشیمی خام در قیاس با ارزش افزوده ای که می تواند در اختیار تولیدات صنایع مختلف قرار دهد بسیار پایین است و صادر کردن آن برای کشور ها تقریباً هیچ گونه صرفه ی اقتصادی در پی نخواهد داشت.
بسیاری از شرکت های سهامی نفت، مواد پتروشیمی اولیه ی خود را در بورس مورد معامله و فروش قرار می دهند و خریداران سهام می توانند به تعداد دلخواه خود از این سهم ها خریداری نمایند.

چه عواملی می تواند میزان بهره وری مواد اولیه ی پتروشیمی را افزایش دهد؟
اگر در تولید محصولات متفاوت در صنعت های گوناگونی که از مواد اولیه ی پتروشیمی برای تولیدات خود استفاده می کنند، از تکنولوژی ها و دستگاه های به روز و پیشرفته استفاده شود، میزان تولیدات و کیفیت آن ها تا میزان قابل توجهی افزایش و بهبود خواهد یافت. در این صورت تولید کنندگان می توانند به جای صادرات ماده ی خام و اولیه ی مواد پتروشیمی، محصولات حاصل از آن ها را صادر کنند و میزان بهره وری و سود اقتصادی خود را چندین برابر افزایش دهند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل