فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟

دستگاه نگین چین دستگاهی است که جهت چیدمان نگین های حرارتی (هاتفیکس) با استفاده از شابلون طراحی شده است.

ادامه مطلب  
با ماشین آلات پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف آشنا شویمبا ماشین آلات پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف آشنا شویم

امروزه ماشین آلات پوشاک بیمارستانی یکبار مصرف به سبب حساسیت خاصی که در تولید این نوع از پوشاک وجود دارد، به شکل کاملاً تخصصی در...

ادامه مطلب  
دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی

آیا با دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی آشنایی دارید؟
یکی دیگر از پوشش ها که توسط جراحان مورد استفاده قرار می گیرد کلاه جراحی و پزشکی می باشد. کلاه جراحی و پزشکی در انواع مدل ها مختلف در بازار عرضه می شوند. کلاه جراحی و پزشکی پارچه ای یکی از این انواع می باشد که جنس آن ها بسیار باکیفیت می باشد و قیمت آن ها نیز مناسب می باشد. از آنجا که استفاده از کلاه جراحی و پزشکی افزایش یافته است انواع دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی نیز به صورت گسترده در بازار عرضه می شوند و اگر قصد راه اندازی خط تولید کلاه جراحی و پزشکی را داشته باشید می توانید یکی از آن ها را خریداری نمایید.


آشنایی با دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی
دستگاه تمام اتوماتیک تولید کلاه جراحی و پزشکی با استفاده از امواج فراصوت کار می کند که دارای قدرت فوق العاده بالا می باشد. این دستگاه لبه های کلاه پزشکی را به صورت چین دار تولید می کند. دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی تمامی مراحل تولید کلاه را به صورت تمام خودکار انجام می دهد. برای راه اندازی دستگاه تولید کلاه جراحی تنها به یک نیروی انسانی نیاز خواهید داشت. این دستگاه مجهز به سیستم کنترل تولید و استپر موتور می باشد و بدنه آن آلومینیومی و ضد زنگ می باشد. ظاهر این دستگاه بسیار زیبا و محکم می باشد.


جنس پارچه های استفاده شده در دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی
دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی از پارچه و یا آکاردئون استفاده می کند که هر یک از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند. به طور مثال می توان گفت کلاه های تولید شده با استفاده از آکاردئون بسیار سبک و راحت هستند و هنگامی که شخص از آن ها استفاده کند روی سر خود هیچ سنگینی احساس نمی کند. به دلیل ابعاد مناسب این کلاه می توانید آن را در هرجایی همچون کشو، کمد و جیب قرار دهید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .