در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی

آیا با دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی آشنایی دارید؟
یکی دیگر از پوشش ها که توسط جراحان مورد استفاده قرار می گیرد کلاه جراحی و پزشکی می باشد. کلاه جراحی و پزشکی در انواع مدل ها مختلف در بازار عرضه می شوند. کلاه جراحی و پزشکی پارچه ای یکی از این انواع می باشد که جنس آن ها بسیار باکیفیت می باشد و قیمت آن ها نیز مناسب می باشد. از آنجا که استفاده از کلاه جراحی و پزشکی افزایش یافته است انواع دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی نیز به صورت گسترده در بازار عرضه می شوند و اگر قصد راه اندازی خط تولید کلاه جراحی و پزشکی را داشته باشید می توانید یکی از آن ها را خریداری نمایید.


آشنایی با دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی
دستگاه تمام اتوماتیک تولید کلاه جراحی و پزشکی با استفاده از امواج فراصوت کار می کند که دارای قدرت فوق العاده بالا می باشد. این دستگاه لبه های کلاه پزشکی را به صورت چین دار تولید می کند. دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی تمامی مراحل تولید کلاه را به صورت تمام خودکار انجام می دهد. برای راه اندازی دستگاه تولید کلاه جراحی تنها به یک نیروی انسانی نیاز خواهید داشت. این دستگاه مجهز به سیستم کنترل تولید و استپر موتور می باشد و بدنه آن آلومینیومی و ضد زنگ می باشد. ظاهر این دستگاه بسیار زیبا و محکم می باشد.


جنس پارچه های استفاده شده در دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی
دستگاه تولید کلاه جراحی و پزشکی از پارچه و یا آکاردئون استفاده می کند که هر یک از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند. به طور مثال می توان گفت کلاه های تولید شده با استفاده از آکاردئون بسیار سبک و راحت هستند و هنگامی که شخص از آن ها استفاده کند روی سر خود هیچ سنگینی احساس نمی کند. به دلیل ابعاد مناسب این کلاه می توانید آن را در هرجایی همچون کشو، کمد و جیب قرار دهید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )