فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه الماسی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
دستگاه بالابر پودری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

90,000,000
  • تولید کننده
  • 6 سال
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

دستگاه بالابر پودری اوگر

حداقل سفارش: 1 دستگاه

90,000,000
  • تولید کننده
  • 6 سال
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

ماردون ۴ متری با موتور و مخزن با ضخامت ۲ میل

حداقل سفارش: 1 دستگاه

47,500,000
5%
45,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
دستگاه انتقال دهنده ماردونی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان بالابر ماردونی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان بالابر ماردونی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

بالابر ماردونی

جهت انتقال مواد به ارتفاع در صنایع مختلف نیاز به دستگاه های ویژه داریم. صنایع گوناگون مقادیر بالایی مواد پودر و گرانولی در فرآیند تولید خود استفاده می کنند که نمی توان به آسانی آن ها را به سمت بالا منتقل کرد. بالابرهای صنعتی بهترین گزینه جهت حمل مواد به سمت بالا هستند که بار را از مبدا به مقصد انتقال می دهند. بالابر ماردونی یا مارپیچ جهت انتقال مواد در خط تولید مورد استفاده قرار می گیرند و نسبت به دیگر بالابرها پرکاربردتر هستند. لوله ای مارپیچ در این بالابر ها تعبیه شده است که در وسط آن قرار دارد و پس از راه اندازی دستگاه به صورت چرخشی به حرکت در می آید و نیرو ایجاد می کند و در نتیجه مواد را به نقطه مورد نظر انتقال می دهد. 

نحوه عملکرد بالابر ماردونی

بالابرهای ماردونی در ظرفیت ها گوناگون تولید و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به بازار عرضه می شود. دستگاه های ماردونی به صورت کاملا بهداشتی طراحی و تولید می شوند و می توانند به عنوان بهترین وسیله جهت انتقال مواد پودری و گرانولی مورد استفاده قرار گیرند. از این نوع بالابر جهت حمل و جابه جایی انواع مواد چون پودر ژله، خمیر، شکر، آرد و غیره استفاه می کنند. امروزه دستگاه بالابر ماردونی در صنایع شیمیایی، کشاورزی، معدنی و دارویی بسیار پرکاربرد است و درواقع ساختاری استاندارد دارد از صدمه دیدن مواد در حین فرآیند تولید جلوگیری می کند. بالابرهای ماردونی یا مارپیچ در دو حالت ثابت و متحرک تولید می شوند که در حالت ثابت امکان جابه جایی دستگاه وجود ندارد و حالت متحرک به راحتی جابه جا می شود. جنس بدنه این نوع دستگاه ها اغلب استیل مرغوب و با کیفیت است که در برابر زنگ زدگی و سایش مقاومت بالایی دارد. در برخی از دستگاه به جای استفاده از استیل از ورق گالوانیزه استفاده می شود که این نوع دستگاه ها نیز کیفیت های متفاوتی دارند. 

خرید و قیمت بالابر ماردونی در ویترین نت 

دریافت لیست قیمت و خرید دستگاه های تولیدی و صنعتی به دلیل محدود بودن تعداد تامین کنندگان و تولید کنندگان و همچنین عدم شناخت آن ها امری سخت و دشوار است. پلتفرم هایی چون ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان و تولید کنندگان دستگاه های صنعتی و تولیدی توانسته اند بهترین خدمات در زمینه خرید و فروش را به خریدارن و فروشندگان خود ارائه کنند. خرید بالابر ماردونی از طریق ویترین نت به آسانی امکان پذیر است و شما می توانید به راحتی قیمت بالابر ماردونی رو از طریق سیستم RFQ یا استعلام قیمت ویترین نت دریافت کنید و خریدی مطمئن و به صرفه داشته و بدون واسطه از تامین کننده مورد نظر خود داشته باشید. 

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز