فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
نوع صابون
جامد
وزن (گرم )
90 گرم
صابون زردچوبه سیثول 125گرمی

حداقل سفارش: 24 عدد

23,000
17%
19,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

چیپس صابون مالزی klk

حداقل سفارش: 1 تن

20,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان صابون ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان صابون می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

صابون

صابون‌ها مواد شوینده‌ای هستند که برای از بین بردن آلاینده‌ها و چربی‌ها از روی پوست، مو و یا سطوح مورد استفاده قرار می‌گیرند. صابون‌ها از یک یا چند نمک یا اسید چرب تشکیل شده و در خانواده شوینده ها قرار می‌گیرد. صابون از ترکیب چربی یا روغن گیاهی و حیوانی ، ترکیبات قلیایی چون سدیم هیدروکسید، پتاسیم هیدروکسید و افزودنی های مورد نیاز تهیه می‌شود. صابون‌ها نمک‌های اسید چرب یا پتاسیم محلول در آب است که توسط فرآیندهای شیمیایی با ترکیبات قلیایی تهیه می‌شود. صابون کالایی اساسی است و به عنوان یک عنصر بهداشتی در هر خانه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.  

انواع صابون

صابون‌ها انواع مختلف دارند و براساس نوع کارکردی که دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند. صابون توالت و صابون حمام، صابون های شستشوی لباس و ظروف، صابون های دارویی که می توانند آنتی باکتریال و ضد قارچ باشند، صابون‌های گلیسرین و صابون‌های شفاف از انواع صابون‌هایی هستند که در بازار به فروش می‌رسند. 

خرید عمده صابون در ویترین نت 

صابون یکی از مهمترین اجناس در فروشگاه های لوازم بهداشتی است. خرید عمده صابون از طریق سنتی و یا تولید کنندگان و واردکنندگان این محصولات انجام می‌شود. فروشگاه‌های لوازم بهداشتی می‌توانند این گونه محصولات را به صورت آنلاین از تامین کنندگان و تولیدکنندگان و وارد کنندگان معتبر خریداری کنند. ویترین نت به عنوان یک پلتفرم آنلاین با در کنار هم قرار دادن معتبرین تامین کنندگان، تولیدکنندگان و واردکنندگان خرید و فروش عمده صابون و دیگر محصولات را آسان و بدون واسطه کرده است. شما می‌توانید با استفاده از سیستم RFQ ویترین نت از تامین کنندگان و تولید کنندگان محصولات استعلام قیمت دریافت کنید و با بررسی مناسب ترین قیمت محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ویترین نت انواع صابون خارجی و داخلی را براساس نوع کارکرد از طریق تامین کنندگان مورد اعتماد در اختیار شما به صورت عمده فروشی قرار می‌دهد. 

 

 

 

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز