در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
خط تولید لبنیات

معرفی خط تولید لبنیات

خط تولید لبنیات یکی از پر سود ترین و فعال ترین خطوط تولید صنایع غذایی در کشور است. به دلیل وجود آب و هوای مناسب در تمامی بخش های کشور، امکان پرورش دام ها و به خصوص گاو به شکل صنعتی و سنتی مهیا است. بدین ترتیب به شرکت های زیادی برای استفاده از شیر تولیدی این گاو ها نیاز است.
خط تولید لبنیات با محصولات بسیار متنوع خود می تواند سود سرشاری را به حساب تولید کنندگان واریز نماید. خط تولید لبنیات نیاز به دستگاه های زیادی ندارد و هر کدام از محصولات نیاز به دستگاه تولیدی مخصوص به خود دارند و با استفاده از یک دستگاه استریل، تصفیه و پاستوریزه کردن شیر می توان شیر اولیه تمامی دستگاه ها را تامین کرد.

محصولات موجود در خط تولید لبنیات

انواع محصولات موجود در خط تولید لبنیات عبارتند از:

انواع شیرهای ساده و طعم دار:

شیرها اصلی ترین تولیدی های خط تولید لبنیات هستند. انواع شیرها با طعم های مختلف در این کارخانه ها تولید و به بازار عرضه می شوند.

انواع ماست:

ماست یکی از اصلی ترین بخش های سفره ایرانی است. به همین دلیل در خط تولید لبنیات نیز به تولید انواع ماست ها با طعم ها و میزان چربی های مختلف توجه ویژه ای می شود.

انواع دوغ:

دوغ یک نوشیدنی ایرانی است که می تواند با طعم های مختلف و با گاز و بدون گاز تولید شود.

انواع بستنی:

بستنی های متنوع از چوبی و قیفی گرفته تا حصیری و لیوانی در خط تولید لبنیات کارخانه های مختلف ساخته می شوند و طرفداران زیادی دارند.

انواع پنیر:

پنیر های مختلف برای ذائقه های مختلف در کارخانه های تولید لبنیات در عرصه صنایع غذایی تولید می شوند. حتی برخی کارخانه ها سعی در نوآوری دارند و هر از گاهی پنیرها با طعم ها و ترکیب های جدید را روانه بازار می کنند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )