خط تولید لبنیات

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
خط تولید لبنیات صنعتی

حداقل سفارش: 1 خط تولید

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان خط تولید لبنیات ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان خط تولید لبنیات می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

خط تولید لبنیات

معرفی خط تولید لبنیات

خط تولید لبنیات یکی از پر سود ترین و فعال ترین خطوط تولید صنایع غذایی در کشور است. به دلیل وجود آب و هوای مناسب در تمامی بخش های کشور، امکان پرورش دام ها و به خصوص گاو به شکل صنعتی و سنتی مهیا است. بدین ترتیب به شرکت های زیادی برای استفاده از شیر تولیدی این گاو ها نیاز است.
خط تولید لبنیات با محصولات بسیار متنوع خود می تواند سود سرشاری را به حساب تولید کنندگان واریز نماید. خط تولید لبنیات نیاز به دستگاه های زیادی ندارد و هر کدام از محصولات نیاز به دستگاه تولیدی مخصوص به خود دارند و با استفاده از یک دستگاه استریل، تصفیه و پاستوریزه کردن شیر می توان شیر اولیه تمامی دستگاه ها را تامین کرد.

محصولات موجود در خط تولید لبنیات

انواع محصولات موجود در خط تولید لبنیات عبارتند از:

انواع شیرهای ساده و طعم دار:

شیرها اصلی ترین تولیدی های خط تولید لبنیات هستند. انواع شیرها با طعم های مختلف در این کارخانه ها تولید و به بازار عرضه می شوند.

انواع ماست:

ماست یکی از اصلی ترین بخش های سفره ایرانی است. به همین دلیل در خط تولید لبنیات نیز به تولید انواع ماست ها با طعم ها و میزان چربی های مختلف توجه ویژه ای می شود.

انواع دوغ:

دوغ یک نوشیدنی ایرانی است که می تواند با طعم های مختلف و با گاز و بدون گاز تولید شود.

انواع بستنی:

بستنی های متنوع از چوبی و قیفی گرفته تا حصیری و لیوانی در خط تولید لبنیات کارخانه های مختلف ساخته می شوند و طرفداران زیادی دارند.

انواع پنیر:

پنیر های مختلف برای ذائقه های مختلف در کارخانه های تولید لبنیات در عرصه صنایع غذایی تولید می شوند. حتی برخی کارخانه ها سعی در نوآوری دارند و هر از گاهی پنیرها با طعم ها و ترکیب های جدید را روانه بازار می کنند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز