فیلتر و دسته بندی‌ها

زیر دسته های دستگاه چرخ گلدوزی صنعتی

قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راهنمای خرید بهترین چرخ گلدوزی صنعتیراهنمای خرید بهترین چرخ گلدوزی صنعتی

امروزه انواع چرخ خیاطی ها برای انجام کارهای مختلف در بازار عرضه شده اند و شما با توجه به نیاز خود و کاری که می خواهید با استفاده...

ادامه مطلب  
بررسی انواع دستگاه‌ گلدوزی صنعتیبررسی انواع دستگاه‌ گلدوزی صنعتی

 چرخ گلدوزی در بین ماشین آلات صنایع نساجی و بافندگی مدل‌های مختلفی دارد که صنایع و کارگاه های مختلف بسته به نیاز خود از میان این...

ادامه مطلب  
دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟

دستگاه نگین چین دستگاهی است که جهت چیدمان نگین های حرارتی (هاتفیکس) با استفاده از شابلون طراحی شده است.

ادامه مطلب  
دستگاه چرخ گلدوزی صنعتی

معرفی دستگاه چرخ گلدوزی صنعتی

چرخ های خیاطی ای که در بازار وجود دارند، صرف نظر از تفاوت های اندکی که با یکدیگر دارند، تقریباً همه از یک نوع هستند و کارکردی مشابه دارند. از همان سال های اولیه ای که چرخ های خیاطی ساخته شده اند تا اکنون، تکنولوژی پایه و اصلی آن ها ثابت مانده و تغییری نکرده است و فقط دستگاه ها و چرخ های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جدیدی به آن ها اضافه شده است که کار را برای کاربران راحت تر و زمان انجام کارهایشان را کمتر کرده است.
یکی از این تکنولوژی ها و امکانات جدید چرخ های خیاطی، چرخ ها و ماشین هایی است که انواع کار های تزئینی و علی الخصوص گلدوزی ها را انجام می دهند و اصولاً برای انجام همین کار ها طراحی و تولید شده اند. انتخاب چرخ های گلدوزی مناسب می تواند به پیشرفت کسب و کار شما بسیار کمک کند و می توانید به آن به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت نگاه کنید.

انواع مختلف دستگاه چرخ گلدوزی صنعتی کدام است؟

چرخ های گلدوزی نیز مثل سایر انواع چرخ های خیاطی به دو نوع خانگی و صنعتی تقسیم می شوند. از چرخ های خیاطی خانگی برای مصارف شخصی که حجم کار در آن ها کمتر است استفاده می شود و چرخ های خیاطی صنعتی هم مخصوص استفاده در کارگاه های تولیدی و مراکز صنعتی تولید پوشاک می باشند.

دستگاه چرخ گلدوزی صنعتی چه انواع مختلفی دارند؟

1.  چرخ گلدوزی فورت اور:
این ماشین ها می توانند انواع سنگ دوزی ها، مروارید دوزی ها، منجوق دوزی ها و قیطان دوزی ها و... را روی انواع مختلف پارچه انجام دهند. چرخ های فورت اور معمولاً دارای صفحه های لمسی نمایش، موتور با توان بالا، سرعت دوخت بالا، تسمه تایم های ایتالیایی و ... هستند.
2. چرخ گلدوزی چند کله:
این ماشین ها می توانند روی تمام پارچه ها بین 9 تا 15 رنگ متفاوت را گلدوزی کنند. چرخ های چند کله قابلیت کاربری 24 ساعته را دارند و سرعتشان اتوماتیک و حدود 1000 سوزن در هر دقیقه است. این ماشین ها همچنین قابلیت برگشتن به عقب بر اساس رنگ و یا تعداد سوزن ها را نیز دارا می باشند.
3. چرخ گلدوزی قیطان دوز:
این ماشین ها می توانند قیطان دوزی های دوّار، گلدوزی های مسطح و نوار دوزی را انجام دهند و قابلیت پولک دوزی نیز دارند.

در پایان لازم است اضافه کنیم که چرخ های مختلف گلدوزی هر کدام وظیفۀ خاصی دارند که آن ها را از یکدیگر متمایز می کند و شما بهتر است یکی از آن ها را با توجه به نیاز خود انتخاب و خریداری نمایید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .