فیلتر و دسته بندی‌ها

زیردسته های لوازم جانبی دستگاه تزریق پلاستیک و پلیمر

استان های تامین کننده
تهران
دستگاه میکسر یا مخلوط کن مواد پلاستیک
دستگاه میکسر یا مخلوط کن مواد پلاستیک

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
  • تولید کننده
ارسال درخواست
دستگاه میکسر یا مخلوط کن مواد پلاستیک

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
  • تولیدکننده
ارسال درخواست
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
لوازم جانبی دستگاه تزریق پلاستیک و پلیمر

دستگاه های تزریق پلاستیک معمولاً لوازم اصلی ای دارند که در این مقاله قصد داریم به معرفی لوازم جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک و پلیمر بپردازیم.
1. سیلندر
سیلندر که جزو مهم ترین لوازم جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک است، یک استوانه ی فلزی می باشد که مارپیچ درون آن حرکت های رفت و برگشتی دارد. پروفیل دمای سیلندر انواع مختلف و قابل تنظیم افزایشی، کاهشی، یکنواخت و منحنی دارد.
2. مارپیچ
مارپیچ در طی فرایند نرم شدن و خمیر شدن پلیمر می چرخد و پلیمر تحت برش به سمت جلوی دستگاه حرکت می کند و ذوب می شود. برای ذوب کردن، فشرده کردن و انتقال دادن مواد به سمت جلوی دستگاه تزریق، از مارپیچ رفت و برگشتی استفاده می شود.
3. بخش گیره
گیره ها جزو مهم ترین لوازم جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک و پلیمر به شمار می آیند و وظیفه ی آن ها تأمین کردن نیروی مورد نیاز و لازم برای باز و بسته کردن دستگاه، نگه داشتن قالب و خارج کردن قطعه و محصول نهایی از دستگاه می باشد. گیره ها از چند میله، قسمت های ثابت و قسمت های متحرک که برای باز و بسته کردن و قفل نگه داشتن قالب استفاده می شود، تشکیل شده اند. قسمت ثابت در گیره ها برای حفظ تعادل نیرو ها از چهار گوشه استفاده می شود و به کمک چهار عدد مهره نیروی لازم را به قطعات وارد می کند.
4. موتور دستگاه (سروو موتور):
این قطعه مهم ترین و اصلی ترین لوازم جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک و پلیمر است و وظیفه ی تولید نیرو برای تمام قطعات دستگاه به منظور انجام وظایف درست آن ها را را به عهده دارد. این موتور ها به صورت خودکار و اتوماتیک کار می کنند و توان آن ها حدوداً بین 50 تا 80 کیلو وات می باشد.
5. کنترلر:
کنترلر ها کنترل و مدیریت کننده ی فرایند تولید قطعات هستند و کارکردی بسیار ساده و آسان دارند. صفحه ی نمایش این قطعه ها معمولاً رنگی است و بین 5 تا 8 اینچ قطر دارد.

به دلیل قیمت نسبتاً بالایی که لوازم و قطعات جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک دارند، اولین و مهم ترین توصیه در استفاده از این دستگاه ها این است که به صورت مداوم بررسی و روغن کاری شوند. رسیدگی پیوسته و مدام به قطعات دستگاه ها و رفع نقص ها و عیب های احتمالی و کوچک، از وارد آمدن خسارت های بزرگ و صرف وقت و هزینه ی بسیار برای تعویض یا تعمیر آن ها پیشگیری خواهد کرد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )