خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
قالب گلدان تزریقی
۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

قالب گلدان تزریقی نازگل مناسب برای فضای پارک ، ویلا و از این قبیل می باشد. قالب تزریقی از جنس پلاستیکی و نشکن است. میتوان به صورت روزانه در قالب ها رنگ ریخته و استفاده کرد که به معنی عدم اسید شوری بودن قالب گلدان است . ملات نیز به این قالب ها نمی چسبد و راحت ازآن خارج میشود. قالب ها به هیچ عنوان نمی شکند.    

سورتر پلاستیک
۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

  سورتر پلاستیک با دو هدف مجزای : 1- جداسازی محصولات با جنسهای متفاوت از یکدیگر  2- جداسازی رنگهای مختلف از یک نوع محصول می باشد که دستگاه های متفاوتی برای هر بخش پیشنهاد می شود.   سورتر پلاستیک دارای دوربین رنگی با سنسور 5400 سی سی دی و تراکم 160 میلیون پیکسل است .   اجکتور با قابلیت کارکرد بیش از ده بیلیون بار (مادام العمر) در این سورتر قرار داده شده است .   قابلیت سورت براساس رنگ, اندازه, شکل و …. را دارد .   سیستم پیشرفته جذب غبار در سورتر پلاستیک قرار داده شده است .   درصد خطای نزدیک به صفرو صفحه ی اسکرین هوشمند 15 اینچی از ویژگی های این دستگاه است .   سورتر پلاستیک قابلیت اسکن 30000  دفعه در هر ثانیه را دارد   زبان فارسی و امکان اتصال به اینترنت در سورتر پلاستیک وجود دارد .      

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه بازیافت گرانول ساز عدسی
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گرانول عدسی ساز می تواند پوشال و ضایعات کارخانجات گونی بافی و پوشک و سلفون (pp) و انواع نایلون و نایلکس (LLDPE.LDPR.HDPE) پای دستگاهی را بدون نیاز به دستگاه آسیاب و کندور بازیافت نماید. سیستم هوشمند PLC می باشد که قابلیت تقسیم کارکرد هیترها در هنگام استارت دستگاه و کنترل ساعت استارت و کار دستگاه و نحوه بارگیری توسط اپراتور و عدم استارت و خاموش کردن دستگاه به هنگام پایین بودن حرارت هیترها را دارد.

دستگاه تولید نایلون زباله
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این دستگاه که به دستگاه پرفراژ معروف است، انواع نایلون فریزر و زباله و سفره یکبار مصرف را بصورت رولی تولید می نماید. علاوه بر این دستگاه، انواع دستگاه های دوخت یک و دو طبقه نایلون و نایلکس را می توانید از این شرکت خرید نمایید.

لوازم جانبی دستگاه تزریق پلاستیک و پلیمر

دستگاه های تزریق پلاستیک معمولاً لوازم اصلی ای دارند که در این مقاله قصد داریم به معرفی لوازم جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک و پلیمر بپردازیم.
1. سیلندر
سیلندر که جزو مهم ترین لوازم جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک است، یک استوانه ی فلزی می باشد که مارپیچ درون آن حرکت های رفت و برگشتی دارد. پروفیل دمای سیلندر انواع مختلف و قابل تنظیم افزایشی، کاهشی، یکنواخت و منحنی دارد.
2. مارپیچ
مارپیچ در طی فرایند نرم شدن و خمیر شدن پلیمر می چرخد و پلیمر تحت برش به سمت جلوی دستگاه حرکت می کند و ذوب می شود. برای ذوب کردن، فشرده کردن و انتقال دادن مواد به سمت جلوی دستگاه تزریق، از مارپیچ رفت و برگشتی استفاده می شود.
3. بخش گیره
گیره ها جزو مهم ترین لوازم جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک و پلیمر به شمار می آیند و وظیفه ی آن ها تأمین کردن نیروی مورد نیاز و لازم برای باز و بسته کردن دستگاه، نگه داشتن قالب و خارج کردن قطعه و محصول نهایی از دستگاه می باشد. گیره ها از چند میله، قسمت های ثابت و قسمت های متحرک که برای باز و بسته کردن و قفل نگه داشتن قالب استفاده می شود، تشکیل شده اند. قسمت ثابت در گیره ها برای حفظ تعادل نیرو ها از چهار گوشه استفاده می شود و به کمک چهار عدد مهره نیروی لازم را به قطعات وارد می کند.
4. موتور دستگاه (سروو موتور):
این قطعه مهم ترین و اصلی ترین لوازم جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک و پلیمر است و وظیفه ی تولید نیرو برای تمام قطعات دستگاه به منظور انجام وظایف درست آن ها را را به عهده دارد. این موتور ها به صورت خودکار و اتوماتیک کار می کنند و توان آن ها حدوداً بین 50 تا 80 کیلو وات می باشد.
5. کنترلر:
کنترلر ها کنترل و مدیریت کننده ی فرایند تولید قطعات هستند و کارکردی بسیار ساده و آسان دارند. صفحه ی نمایش این قطعه ها معمولاً رنگی است و بین 5 تا 8 اینچ قطر دارد.

به دلیل قیمت نسبتاً بالایی که لوازم و قطعات جانبی دستگاه های تزریق پلاستیک دارند، اولین و مهم ترین توصیه در استفاده از این دستگاه ها این است که به صورت مداوم بررسی و روغن کاری شوند. رسیدگی پیوسته و مدام به قطعات دستگاه ها و رفع نقص ها و عیب های احتمالی و کوچک، از وارد آمدن خسارت های بزرگ و صرف وقت و هزینه ی بسیار برای تعویض یا تعمیر آن ها پیشگیری خواهد کرد.

شهر تامین کننده