دستگاه تولید دوخت پرفراژ نایلون نایلکس

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
دستگاه اتوماتیک دوخت و برش نایلون عریض

حداقل سفارش: 1 دستگاه

670,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه تولید نایلون زباله

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه تولید دوخت پرفراژ نایلون نایلکس ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه تولید دوخت پرفراژ نایلون نایلکس می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه تولید دوخت پرفراژ نایلون نایلکس

پرفراژ ها در واقع خطوط برشی هستند که به جهت آسان کردن کار برش توسط کاربر روی کالا هایی مانند کیسه های نایلونی و فریزر، قبوض کاغذی و ... ایجاد می شوند. به دستگاهی که این خطوط را روی محصولات ایجاد می کند دستگاه پرفراژ گفته می شود و امروزه در صنعت تولید محصولات پلاستیکی ازدستگاه تولید دوخت پرفراژ نایلون نایلکس استفاده های کاربردی و فراوانی می شود.

کاربرددستگاه تولید دوخت پرفراژ نایلون نایلکس در خطوط تولید کیسه های فریزر رولی و پاکتی چیست؟
در صنعت تولید انواع مختلف کیسه های نایلونی و فریزر، دستگاه های پرفراژ یکی از مهم ترین و کاربردی ترین ماشین ها به شمار می آیند. امروزه و با پیشرفت تکنولوژی ها و افزایش جمعیت شهر ها نیاز های متفاوت و جدیدی نیز ایجاد شده است که یکی از آن ها استفاده از کیسه های نایلونی و فریزر برای نگهداری و حمل انواع مختلف مواد غذایی و ... است. این کیسه های پلاستیکی را در انواع مختلفی مثل رولی و یا پاکتی تولید می کنند. طبیعتاً نوع دستگاه پرفراژی که در خط تولید کیسه های فریزر رولی وجود دارد با دستگاه پرفراژ کیسه های پاکتی متفاوت است.


دستگاه های دوخت پرفراژ نایلون های دو لایه ی فریزر با دستگاه های دوخت پرفراژ نایلون های دسته دار یا نایلون های زباله تفاوت های جزئی دارند. یکی از مهم ترین تفاوت ها در قیمت آن هاست که معمولاً دستگاه های پرفراژ نایلون های فریزر ارزان تر هستند. تفاوت دیگر در میزان ظرفیت های تولید این دستگاه هاست که دستگاه پرفراژ نایلون فریزر ظرفیت و حجم تولید کمتری دارد. البته می توان با عوض کردن قالب دستگاه پرفراژ کیسه های پاکتی، با همان دستگاه نایلون های فریزر را هم تولید و پرفراژ کرد که البته این کار به دلیل عواقب احتمالی آن در آسیب رساندن به دستگاه، چندان توصیه نمی شود. کاربران و اپراتور ها پیش از آغاز تولید حتماً باید در نظر داشته باشند که فضایی حدود 1.5 سانتی متر را برای خط پرفراژ محصولات خود در نظر بگیرند.

دستگاه تولید دوخت پرفراژ نایلون نایلکس چه انواع مختلفی دارند؟
این دستگاه ها معمولاً در دو نوع تک طبقه و دو طبقه طراحی و تولید می شوند.
1. دستگاه پرفراژ تک طبقه
این دستگاه ظرفیت تولید کمتری دارد و قیمت آن بالاست.
2. دستگاه پرفراژ دو طبقه
این دستگاه ها نسبت به مدل تک طبقه از ظرفیت بالاتری برای تولید برخوردار هستند و قیمت آن ها نیز نسبت به تک طبقه ها پایین تر است و استفاده از آن ها صرفه ی اقتصادی فراوانی دارد.


در خط تولید پرفراژ پلاستیک به جز دستگاه های پرفراژ چه دستگاه هایی وجود دارد؟
1. کمپرسور مخصوص هوا
2. آسیاب های پلاستیک

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز