فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
اصفهان
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

خط قالبگیری کاروسل

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان خطوط قالبگیری ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان خطوط قالبگیری می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

برای راه اندازی خطوط تولید و قالب گیری به حداقل یک میلیارد تومان سرمایه نیاز است.

 

با توجه به مدل های مختلف این خطوط قالب گیری، میزان بهره وری آن ها از ۱۵ الی ۳۵ قالب در ساعت متفاوت می باشد.

 

کارخانه های صنعتی تولید شمش های آلومینیوم به این خط تولید نیازمند هستند.

 

این خط تولید به صورت اتوماتیک و به همراه ۳ اپراتور فعالیت خواهد کرد.

خطوط قالبگیری

 خطوط قالبگیری، یکی از کاربردی ترین تجهیزات مورد نیاز در هر کارخانه ریخته گری می باشند که می توانند قالب گیری قطعات فلزی را بدون دخالت نیروی انسانی به سرانجام برسانند. این دستگاه ها از مهم ترین تجهیزات کارخانه های صنعتی به حساب می آیند که بازدهی نهایی کارخانه های تولیدی مربوطه را تا حد چشمگیری افزایش خواهند داد.جهت خرید خطوط قالبگیری و نکات مرتبط به آن با ما در ادامه متن همراه باشید.

خرید خطوط قالبگیری

برای خرید اینترنتی خطوط قالبگیری می توانید از وب سایت ویترین نت اقدام کنید. امروزه پیشرفت تکنولوژی، تغییرات گسترده و چشمگیری را در صنایع به وجود آورده است. یکی از تجهیزات نوین و پیشرفته که در حال حاضر بسیاری از صنایع ریخته گری و تولید قطعات فلزی از آن استفاده می کنند، خطوط قالبگیری می باشد. خطوط قالب گیری از دستگاه های صنعتی مهمی به حساب می آید که نقش گسترده ای در تولید قطعات فلزی به طور خودکار دارد.

خط قالبگیری کاروسل

خطوط قالب گیری دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام از آن ها به منظور تولید محصولات مختلفی نظیر یراق های کفش و کیف، انواع سگک ها، شمش های فولادی و آلومینیومی و ... مورد استفاده قرار خواهند گرفت. خطوط تولید و قالبگیری کاروسل یکی از مدل های پرفروش خطوط قالب گیری می باشد که هدف خریداری آن، تولید شمش های آلومینیومی خواهد بود. این خط قالب گیری از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که می توان به میز کاروسل، رول اور، میکسر، سیلو، میز ویبره و شیک اوت تشکیل شده است. این مدل از خط تولید و قالبگیری دارای ابعاد بسیار بزرگی می باشد و در رنگ قرمز عرضه می شود.

مزیت های خطوط قالبگیری کاروسل

خطوط قالبگیری کاروسل، میزان جا به جایی مواد خام را به حداقل می رساند و به منظور تولید ۱۰ تن شمش آلومینیوم به صورت روزانه، تنها به ۳ اپراتور نیازمند است. میزان خطای انسانی با استفاده از این مدل خطوط ریخته گری، به حداقل رسیده است که در نتیجه عملکرد و بازدهی بالایی را به ارمغان خواهد آورد. همچنین از سیستم PLC برخوردار است و می تواند میزان به هدر رفتن گاز CO2 را تا حد چشمگیری کاهش دهد. سرعت بالای قالب زنی، دقت بالا، مصرف بهینه برق و همچنین کاهش قیمت تمام شده قطعات، از جمله دیگر مزیت های جذب کننده مشتری برای خریداری این خط قالب گیری می باشند.

قیمت خط قالبگیری کاروسل

به دلیل این که امروزه خطوط قالبگیری توانسته اند جایگاه ویژه ای را در صنعت به دست آورند، شرکت ها و برند های مختلفی نسبت به طراحی و ساخت این خطوط اقدام کرده اند. این امر موجب شده تا خطوط مخصوص تولید قطعات و قالب گیری با ظرفیت های تولید مختلفی در دسترس باشند. بدین ترتیب صنایع ریخته گری متناسب با متوسط تولید روزانه قطعات خود، می توانند این تجهیزات را با ظرفیت های کم یا زیاد خریداری نمایند.

این امر همچنین موجب تفاوت قیمت این تجهیزات نیز شده است. لازم به ذکر است که خط قالب گیری کاروسل، از جمله نمونه های شناخته شده و منحصر به فرد خطوط قالب گیری می باشد که در حال حاضر با قیمتی بالغ بر ۳ میلیارد تومان از طریق فروشگاه اینترنتی ویترین نت به فروش خواهد رسید.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز