مواد اولیه صنعت نساجی

در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین حالا ثبت نام کنید و فروش خود را افزایش دهید

ثبت نام
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان مواد اولیه صنعت نساجی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان مواد اولیه صنعت نساجی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

مواد اولیه صنعت نساجی

مواد اولیه نساجی چیست؟

منسوجات به هر ماده الیافی گفته می شود که برای تولید لباس، ابزار خانگی، لوازم بهداشتی و سایر اقلام تولیدی استفاده می شود. منسوجات را می توان از حیوانات و یا از منابع گیاهی طبیعی تهیه کرد. صنعت نساجی به صنعت طراحی، تولید و توزیع پارچه، نخ و سایر اقلام گفته می شود. منسوجات را می توان از مواد اولیه، که هر ماده اولیه ای است که برای تولید یک کالا استفاده می شود تهیه کرد. تقریبا در تمامی اقلام روزمره و همچنین اقلام علمی و فنی از این دست مواد اولیه استفاده می شود. مواد اولیه مورد استفاده در صنعت نساجی شامل مواد مورد استفاده در پارچه بافی است که روزانه انسان آن را می پوشد. شش ماده اولیه اصلی مورد استفاده در صنعت نسجای شامل پنبه، پشم، ابریشم، نایلون، کتان و پلی استر می شود. 

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز