× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
زنجیر اره موتوری
۵۰,۰۰۰-۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

زنجیر اره موتوری MASHOUF مناسب برای انواع دستگاه ها از هر کشور و با هر مارکی ، مانند اره برقی ماکیتا ، اره موتوری اشتیل ، اره موتوری هیوندای ، انواع اره چینی و... می باشد این محصول درانواع زنجیر اره موتوری و زنجیر اره برقی تولید می شود . سایز زنجیر اره موتوری از 20 سانتی متر تا 150 سانتی متر است . برند این محصول شامل Oregon - Stihl - MASHOUF و... است . نوع زنجیر : سوپر - زنجیر چیزل - زنجیر پایه نازک می باشد .    

نخ علف زن تیتانیوم 3_0
۱۰,۰۰۰-۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

نخ علف زن تیتانیوم 3.0mm برند MASHOUF مناسب برای انواع دستگاه های علف زن و علف تراش می باشد نوع این نخ علف زن تیتانیوم دنده ای ، سطح مقطع آن چهارگوش و رنگ آن طوسی می باشد . بسته بندی به صورت رول حلقه است و دارای کاربری حرفه ای می باشد . انواع نخ علف زن و علف تراش از سایز 1/3 میلیمتر تا 4/5 میلیمتر تولید می شوند شکل نخ علف زن درانواع متفاوت، شامل نخ گرد، نخ گرد مغزدار، نخ چهارگوش، نخ چهارگوش مغزدار، نخ پیچی، نخ سه گوش پیچی، نخ چهارگوش پیچی، نخ ستاره ای و... می باشد. متراژنخ علف زن از 30 سانتی متر تا 300 متر است برند این محصول شامل انواع برندها مانند MASHOUF - OleoMac - Oregon - Stihl و... است . نخ علف زن تیتانیوم دنده ای با ضخامت 3.0 میلی متر  62 متری می باشد.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
تیغه علف زن الماسه 40 دندانه گرد
۳۰,۰۰۰-۱۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

تیغه علف زن الماسه 40 دندانه MASHOUF محصولی ایده آل جهت برش علف است . محصولات مشابه مانند سوپر دنده ای و ساده می باشد. تعداد دندانه از 2 پر تا 120 دندانه ونوع تیغه الماسه - سوپر دنده ای - ساده است . تیغه ساخته شده بر اساس تکنولوژی ژاپن و قطر آن از 185 میلیمتر تا 405 میلیمتر می باشد . قطر سوراخ داخلی 25.4 میلیمتر است . تیغه علف زن الماسه دارای استاندارد ISO9002 است .    

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
قطعات و لوازم جانبی کشاورزی

آشنایی با قطعات و لوازم جانبی کشاورزی :

قطعات و لوازم جانبی کشاورزی موارد متعددی را شامل می شود که در دستگاه ها و ماشین آلات کشاورزی ممکن است که نیاز به تعمیر داشته باشند. همان قدر که دستگاه ها و ماشین آلات صنعت کشاورزی تنوع دارند، چندین برابر این قطعات و لوازم جانبی کشاورزی می توانند تنوع داشته باشند، تا نیاز تعمیراتی آن را برطرف کنند.

این قطعات ممکن است در برخی مواقع قیمت بالایی داشته باشند و کارایی زیادی نیز در یک دستگاه داشته باشند. مواردی هستند که نیاز بیشتری به آن ها هست و معمولاً به دلیل فشار کاری که بر روی آن ها اعمال می شود، زودتر نیاز به تعمیر پیدا می کنند.

به عنوان مثال زنجیر اره موتوری، نخ علف زن، تیغه علف زن و  چرخ بلبرینگ برای ماشین آلات کشاورزی ممکن است که در موارد متعددی مورد نیاز باشد.

آشنایی با قطعات و لوازم جانبی کشاورزی :

پیدا کردن قطعات و لوازم جانبی کشاورزی به علت داشتن کارایی بالایی که این قطعات دارند و ممکن است ماشین الات و تجهیزات کشاورزی بدون آن ها نتوانند کار کنند، امری مهم است. معمولاً در زمان هایی که به این ماشین آلات بیشتر نیاز است، به علت حجم کاری زیاد و فشاری که به آن ها وارد می شود، تعمیرات و نیاز به این قطعات بیشتر احساس می شود. از این رو پیدا کردن مراکز تعمیر و توزیع قطعات انواع لوازم جانبی کشاورزی امری ضروری برای کسانی است که در صنعت کشاورزی مدرن فعالیت دارند.

استفاده از قطعات و لوازم جانبی کشاورزی که کیفیت پایینی دارد، نه تنها به سرعت و مجدداً خراب می شود و هزینه ی بیشتری را بر دوش فرد می گذارد بلکه ممکن است به دیگر قطعاتی که به همراه آن قطعه کار می کنند یا در تعامل با آن هستند نیز آسیب وارد کند. پس بهتر است که هنگام خرید به اصل بودن قطعه اطمینان داشته باشید. در این صورت شاید هزینه ی ابتدایی کمتر باشد، ولی به طور کلی هزینه کل تعمیرات را در طول زمان کمتر می کند

زیر دسته های قطعات و لوازم جانبی کشاورزی

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل