× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کفکش تمام استیل تکفاز استریم SCM 6 , تجهیزات و لوازم آبیاری
۱,۹۰۵,۹۷۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کفکش تمام استیل تکفاز استریم با برق تک فاز کار میکند. جنس بدنه و پروانه استیل می باشد. توان پمپ  1.5 کیلووات و ارتفاع پمپاژ (هد) 66 متر  می باشد. میزان آبدهی پمپ کفکش 5.4 متر مکعب بر ساعت است.  

پمپ کفکش تمام استیل ابارا BEST ONE MA , تجهیزات و لوازم آبیاری
۲,۲۹۸,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ آب کف کش در گروه پمپ های مستغرق سانتریفیوژ قراردارد و جهت پمپاژ کردن آب تمیز از مخازن یا آبهای زیر زمینی استفاده می شود و امکان پمپاژ ذرات سایشی را ندارد. این پمپ آب دارای درجه حفاظت می باشد و می تواند در سیال به صورت کامل غوطه ور گردد. تفاوت پمپ آب کف کش با پمپ های شناور در محل قرار گیری آنهاست.  یک پمپ آب کف کش خوب باید توانایی مکش آب و تحویل آن را داشته باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نوار آبیاری قطره ای پلاک دار با دبی 1،25 لیتر در ساعت , تجهیزات و لوازم آبیاری
۲,۸۵-,۴۱۵ تومان
حداقل سفارش: 2000 متر

نوارهای آبیاری قطره ای پلاک دار نانو با فواصل روزنه ای متعدد و آبدهی های متنوع با ظرفیتی بالغ بر 50 میلیون متر در سال با استفاده از مرغوب ترین مواد تولید می شود. قطر این نوار آبیاری 16 میلی متر و فاصله پلاک های آن 10 الی 30 سانتی متر است. حداقل سفارش نوار آبیاری قطره ای پلاک دار با دبی 1،25 لیتر در ساعت ، 2000 متر یا یک کلاف است.

نوار آبیاری قطره ای پلاک دار با دبی 1،6 لیتر در ساعت , تجهیزات و لوازم آبیاری
۲,۳۵-,۲۷۵ تومان
حداقل سفارش: 2000 متر

نوارهای آبیاری قطره ای پلاک دار نانو با فواصل روزنه ای متعدد و آبدهی های متنوع با ظرفیتی بالغ بر 60 میلیون متر در سال با استفاده از مرغوب ترین مواد تولید می شود. قطر این نوار آبیاری 16 میلی متر و فاصله پلاک های آن 10 الی 30 سانتی متر است. حداقل سفارش نوار آبیاری قطره ای پلاک دار با دبی 1،6 لیتر در ساعت ، 2000 متر یا یک کلاف است.

پمپ کفکش S-18-A اسپیکو , تجهیزات و لوازم آبیاری
۲,۰۰۰,۰۰۰-۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ های کفکش  S-18-A با پروانه نیمه باز چدنی و سیلهای سیلیکون کارباید مناسب برای انتقال آبهای کثیف بدون مواد ساینده و همچنین جابجائی آبهای زائد باران و سیلابها، انتقال پس آب گودالها،آبیاری مزارع،انتقال آب جویها و نهرها می باشد. کلیه قطعات ریخته گری شده توسط متخصصین آلیاژ سازی شده تا مک و سوسه در قطعات وجود نداشته باشد، با این وجود شرکت اسپیکو کلیه قطعات حساس ریخته گری شده خود را توسـط رزین مخصوص، نشتی گیری می نماید تا بدینوسیله درصد نفوذ آب به داخل الکترو موتور به صفر برسد. در طراحی پمپ های کفکش اسپیکو برای کیفیت بهتر و مطمئن تر و بالا بردن عمر سیلهای مکانیکی محفظه ای مملو از روغن مخصوص بین پمپ و الکتروموتور در نظرگرفته شده است که توسط دو عدد سیل مکانیکی مخصوص و 2عدد کاسه نمد روغن کاملاً  آب بندی میشود که شرایط نفوذ پذیری آب به داخل پمپ را به صفر میرساند و امکان بازدید روغن داخل آن توسط پیچ آلن نمره 8 در بغل و پایین پمپ امکان پذیر است. (لازم بذکر است که روغن بکار رفته از نوع پارافین خوراکی جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست و مطابق استاندارد ISO-14001 می باشد.)

نوار آبیاری قطره ای , تجهیزات و لوازم آبیاری
۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 عدد

نوارهاى آبیارى قطره اى داخلى یکى از جدیدترین تکنولوژى ها با سطح بالایى از دانش فنى است که در زمینه آبیارى، مزیت هاى فراوانى را در دست دارد. از این تکنولوژى در سطح وسیع مى توان براى گلخان هها، زمین هاى کشاورزى، زمین هاى شیب دار، مزارع چاى و طرح هاى وسیع احیاى جنگل بهره برد به خصوص براى مزارع نیکشر، پنبه، ذرت، سیب زمینى، حبوبات، سیفیجات و گوجه فرنگى که به صورت ردیف هاى خطى پرورش مى یابند کاربردر علمى دارد. نوارهاى آبیارى بارز قطران که با ضخامت هاى مختلف دیواره و فواصل متفاوت قطره چکان طراحى و تولید مى گردند قابلیت استفاده براى انواع مزارع کشاورزى را دارند. قیمت محصول برای هر 20 سانتی متر است. مزایاى استفاده از نوارهاى آبیارى قطره اى : صرفه جویى در مصرف آب بازدهى بیشتر محصولات کشاورزى در واحد سطح کاهش چشمگیر رشد علف هاى هرز کیفیت بالاتر محصولات کشاورزى عدم ایجاد آب روان و جلوگیرى از فرسایش خاك و انتقال خاك کشاورزى کاهش نمک خاك کنترل و نظارت دقیق میزان آب کاهش هزینه هاى آبیارى کاهش میزان گل شدن خاك جهت تردد و برداشت

نوار آبیاری تیپ 30 , تجهیزات و لوازم آبیاری
۱۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 رول

نوار آبیاری تیپ نوع دیگری از  لوله‌های دریپ دار است که به طور خاص برای آبیاری قطره‌‌ای استفاده می شود. نوار تیپ از پلی اتیلن ساخته می‌شود اما برخلاف لوله پلی اتیلن جنس کاملا نرمی دارد و تا قبل از وارد شدن آب به داخل نوار کاملا تخت است، اما بعد از وارد شدن آب به خاطر خاصیت انعطاف پذیری بالا محکم و مسطح می شود.   ضخامت نوار آبیاری تیپ برخلاف نوار‌هایی که برای آبیاری زیر سطحی استفاده می‌شود بسیار کم بوده و از 0.6 میلی متر بیشتر نمی‌شود.

نوار آبیاری تیپ 20 , تجهیزات و لوازم آبیاری
۱۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 رول

به نوع خاصی از لوله‌های دریپ دار، نوار آبیاری تیپ گفته می‌شود که مخصوص آبیاری است. نوار آبیاری از جنس پلی اتیلن است و کاملا برعکس لوله پلی اتیلن  که جنس سختی دارد سطحی صاف و جنس بسیار نرمی دارد. ساخت نوار تیپ به گونه‌ای است که تا قبل از ورود آب کاملا تخت و نرم است، اما بعد از وارد شدن آب مستحکم و مسطح  می‌شود.   ضخامت نوار آبیاری تیپ حداکثر 600 میکرون و حداقل 100 میکرون است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نوار آبیاری تیپ 10 , تجهیزات و لوازم آبیاری
۱۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 رول

نوار آبیاری تیپ از دسته لولههای دریپ دار حساب می‌شود که مخصوص آبیاری است. نوار آبیاری از جنس پلی اتیلن است و بر خلاف لوله پلی اتیلن سخت کاملا مسطح و بسیار نرم است. نوار تیپ قبل از ورود آب تقریبا تخت و نرم است و بعد از وارد شدن آب به نوار به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد کاملا مسطح و محکم می شود.  ضخامت این نوار‌ها از 600 میکرون یا 0.6 میلی متر تجاوز نمی‌کند و از این رو مناسب آبیاری زیر سطحی گیاهان نیست.

کاتریج داخلی فیلترتوری , تجهیزات و لوازم آبیاری
۵۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کاتریج داخلی فیلترتوری ساخته شده از استلس استیل دولابافت 304 با مش 100 و کلاف ABS بصورت بندهای 12.5 سانتیمتری می باشد.  قابل استفاده در فیلترهای توری و اسکرین فیلتر خودشوینده کرج سازه می باشد.  جهت حذف ذرات معلق موجود در آب از این دستگاه استفاده می شود. کاتریج داخلی فیلترتوری قابلیت استفاده جهت استخر های ماهی را دارد. کاتریج داخلی فیلترتوری  جایگذین مناسب برای فیلترهای دیسکی منابع آبی دارای روغن و چربی می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
تجهیزات و لوازم آبیاری

آشنایی با تجهیزات و لوازم آبیاری:

تجهیزات و لوازم آبیاری از جمله دستگاه ها و ماشین آلات صنعت کشاورزی و باغبانی است که به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه آبیاری باغات و زمین های کشاورزی به روش های متعددی صورت می گیرد که هر کدام نیز دارای یک سری ابزار و تجهیزات است تا بتواند به خوبی کار خود را انجام دهد.

بیشتر این تجهیزات و لوازم آبیاری سبب می شوند تا با حجم آب کمتر، وسعت بیشتری را با آبیاری مکانیزه زیر کشت برد. خرید و فروش انواع تجهیزات آبیاری در مراکزی معتبر صورت می گیرد که بتواند انواع مختلفی از آن ها را ارائه دهد.

انواع تجهیزات و لوازم آبیاری:

این تجهیزات بر اساس این که چه نوع آبیاری بخواهید داشته باشید می توانند متفاوت باشند. برخی از تجهیزات و لوازم آبیاری را می توانید در مراکز خرید معتبر تهیه کنید:

پمپ آب

در مکان هایی که زمین کشاورزی یا باغ در بالاتر از رودخانه یا منابع تأمین آب وجود دارد از پمپ آب استفاده می شود تا بتوان آب را به سمت بالاتر از موقعیت قرار گیری آن هدایت کند. پمپ های آب در انواع مختلفی که دارای اندازه های کاری مختلف هستند تولید می شوند و بسته به نوع سوخت مصرفی نیز می توانند دسته بندی شوند.

کنتور آب

کنتورهای آب جز تجهیزات و لوازم آبیاری هستند که در کشاورزی بر روی چاه های آب نصب می شوند تا میزان آب مصرفی را مشخص کنند.

قطعات آبیاری

برای آبیاری از قطعات مختلفی استفاده می شود که می توان آن ها را بر اساس نوع آبیاری انتخاب کرد. این قطعات برای بهتر کار کردن سیستم به کار می روند و بسیار متنوع هستند.


تجهیزات و لوازم آبیاری به صورت عمده در ویترین نت به فروش می رسد و برندهای مختلفی دارند که اکثر آن ها دارای کیفیت مناسبی برای بازدهی بالا هستند. این تجهیزات باید در مقابل فشار بالای آب مقاومت خوبی داشته باشند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل