خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
شیر فلکه کشویی محور صعودی
۴,۴۰۰,۰۰۰-۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شیرفلکه کشویی محور صعودی یک شیر مسدود کننده دارای نشیمنگاه فلزی از از نوع محور با رزوه بیرونی می باشد که برای هر دو حالت باز یا بسته کامل مناسبو میتوان آن را به صورت دستی از طریق فلکهو یا آچار مخصوص و یا به وسیله یک محور و یا به صورت خودکار از طریق نصب عملگر مخصوص باز و بسته  نمود. از این شیر در تاسیسات آب سرد، گرم ،آبرسانی شهری روستایی فاضلاب و طرح های آبیاری کشاورزی و خطوط انتقال آب در صنایع مختلف و روغن و خطوط انتقال نفت  گاز و فیر و سیالات غیر خورنده و سایر مصارف مشابه صنعتی تاسیساتی نیروگاهی و ... تا دمای 180 درجه مورد استفاده قرار میگیرد. جنس بدنه و کلاهک دستگاه از چدن داکتیل یا پکینگ مخصوص می باشد و تا دمای 250 درجه سانتیگراد تولید میشود.

شیر صافی بخار
۱,۶۰۰,۰۰۰-۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کلیه صافی بخار یا  شیر های کشویی باید در حالت باز یا بسته کامل مورد استفاده قرار گیرند و برای استفاده جهت کنترل دبی توصیه نمیگردد مسیر سیال قبل از استفاده از شیر حتما از هر گونه آلودگی و مواد زائد از قبلی سنگریزه ، ذرات چوب و ... پاک میگردد. برای بلند کردن شر های دارای ابعاد بزرگ با استفاده از جرثقیل و یا لیفتراک و از طربق فلانج های اصلی عمل می شود  هنگام بستن شیر باید نسبت به عدم وجود تنش در محل اتصال اطمینان پیدا کرد.  با چرخش محور در جهت عقربه های ساعت زبانه که به وسیله مهره مخصوص به محور متصل شده به پایین حرک میکند. به علت استفاده از زبنه لاستیکی با هسته فلزی ، با عمال حداقل گشتاور ، زبانه با بدنه شیر آب بند میگردد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
شیر پروانه ای ویفری
۱,۶۷۰,۰۰۰-۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شیر پروانه ای برای قطع و وصل و کنترل جریان سیال مورد استفاه قرار میگیرد. شیر پروانه ای ویفری برای نصب بین فلنج هایی که سوراخ کاری آنها مطابق  استاندارد DIN2501 بوده مناسب است. موارد استفاده شیر پروانه ای ویفری :  شیر پروانه ای ویفری در تاسیسات و خطوط انتقال آب سرد، گرم ، آب رسانی شهری و روستایی و فاضلاب و طرح های آبیاری کشاورزی و خطوط انتقال آب برای صنایع مختلف مانند خطوط انتقال نفت ، روغن و ... تا دای 180 درجه سانتیگراد و سرعت عبوری حداکثر سه متر بر ثانیه مورد استفاده قرار میگیرد. خصوصیات شیر پروانه ای ویفری : - باز و بست و آب بندی کامل در هر دو سمت پروانه به آسانی انجام میگیرد. - در شیر پروانه ای لاستیک آب بند داخل بدنه به راحتی تعویض می شود. - افت فشار اندک است. -  به سرویس و نگهداری بالا در طول بهره برداری نیاز ندارد. - امکان نصب شیر در دو حالت عمودی و افقی  وجود دارد. - شیر پروانه ای ویفری دارای قابلیت نصب عملگر برقی است. -  به واشر آب بند بین شیر و فلنج به دلیل وجود برجستگی ایجاد شده بر روی لاستیک آب بند داخل بدنه نیازی وجود ندارد.  

 شیرفلکه سوپاپی
۲,۳۰۰,۰۰۰-۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شیر فلکه یک شیر مسدود کننده دارای نشیمنگاه فلزی می باشد که برای هر دو حالت باز یا بسته  کامل مناسب است . در تاسیسات آب سر و گرم بخار و سیالات غیر خورنده و سایر مصارف مشابه صنعتی تاسیساتی و نیروگاهی و ... تا دمای 180 درجه سانتیگراد ( بنا به سفارش با بدنه و کلاهک از جنس چدن داکتیل GGG 40 و پکینگ تفلون نسوز جهت کار در دمای 250 درجه سانتیگراد تولید میشود  از ویژگی های شیر فلکه سوپاپی :  - تعویض قطعات و سرویس شیر به آسانی انجام میگیرد. -  شیرفلکه سوپاپی دارای محافظت در برابر خوردگی به علت نوع پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک کوره ای فراگیر داخلی و خارجی  می باشد. - طول عمر این شیر فلکه به دلیل استفاده از فولاد زنگ نزن در محور و سطوح آب بند بالا می باشد. - قابلیت نصب عملگر برقی وجود دارد . - شیرفلکه سوپاپی با کمترین گشتاور نیرو عمل میکند.  

الکتروموتور موتور مارلی ایتالیا IE2 _90kw_1500
۴۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور موتور مارلی ایتالیا  از دو قسمت تشکیل شده است : استاتور : قسمت ثابت موتور بوده کـه از روی هم قرار گرفتن ورقـه های نازک با ضخامت حدود نیم میلیمتر از جنـس فولاد سیـلیـس دار تشکیل یـک استوانه تو خالی را می دهد. شیار های استاتور محل قرار گیری سیم پیچ است تا با القای الکتریکی و تشکیل میدان مغناطیسی ، روتور را به حرکت در آورد. روتور: قسمت گردنده موتور بوده کـه از ورقه هـای فولادی عـایق ، تشکیل شده است. این قطعه دارای شیارهـایی می باشد کـه در داخل آنها بسته به نوع موتور سیم پیچی شده است و یا از مفتول های مسی یا آلومینیومی و یا آلیاژ پر شده است.  اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال  الکتروموتور مارلی ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هر الکتروموتوری می باشد که هم راستایی این موارد می تواند الکتروموتور مارلی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع الکتروموتور بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند.     

الکتروموتور بشقابی یک اسب خانگی الکتروژن
۷۱۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور بشقابی یک اسب خانگی الکتروژن رنج وسیعی از ظرفیت های مورد نیاز در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی را پوشش میدهد. پروانه این مدل از الکتروژن از جنس استنلس استیل میباشد . الکتروموتورماشین الکتریکی است که انرژی الکتریسته را به انرژی مکانیکی تبدیل می نماید و از این تجهیز به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. هر الکتروموتور بر اساس ساختارش توسط برق جریان مستقیم DC و یا برق جریان متناوب AC تغذیه میگردد. نکته حائز اهمیت در رابطه با  الکتروموتور ها مشخصات روی پلاک است که جهت استفاده بهینه در طراحی و راه اندازی باید به این نکات توجه داشت تا از بروز خسارت به تجهیزات جلوگیری شود.    

الکتروموتور مارلی ایتالیا IE2 160kw_1500
۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور مارلی اگر به صورت منظم سرویس شود و شرایط کاری سنگینی نداشته باشد ، خیلی کم دچار استهلاک می شود. با این حال الکتروموتور مارلی ​​​​پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. تامین قطعات اصلی ، تجهیزات کافی و همچنین تعمیرکار ماهر لازمه تعمیر هرالکتروموتوری می باشد که هم راستایی این موارد می تواند الکتروموتور مارلی را برای مدتی طولانی به چرخه بازگرداند. از این حیث ، شرکت آتور صنعت توانسته است با تقویت بخش کارگاهی و تولیدی خود گامی بلند در جهت ارائه خدمات و تعمیرات انواع الکتروموتور بردارد و بسیاری از تجهیزات صنعتی اعم از تخصصی و معمولی را به چرخه بازگرداند.   

 شیر توپی دسته فلزی
۱۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

شیر توپی دسته فلزی ، جایگزین بسیار مناسب شیر توپی فلزی می باشد. عملکرد شیر توپی در زمینه قطع و وصل کردن جریان می باشد. از جمله انواع شیر توپی می توان به شیر توپی بخار، شیر توپی استیل، شیر توپی پلیمری، شیر توپی فلزی، شیر توپی آلفا، شیر توپی استنلس استیل، شیر توپی پلی اتیلن و شیر توپی ربع گرد اشاره نمود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سیستم ابیاری زیر سطحی استوانه ای SIS
۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

سیستم آبیاری زیر سطحی استوانه‌ای (SIS) با کاربرد تکنیک آبیاری در ناحیه ریشه آب کافی، جریان ثابت اکسیژن و مواد مغذی را در آن ناحیه تأمین خواهد کرد و با توسعه ریشه گیاه و ایجاد ریشه‌های قوی سلامت پایداری درخت را تضمین می‌کند.  این سیستم به راحتی قابل نصب بوده و به دلیل ماهیت زیرسطحی امکان هرگونه تخریب در آن وجود ندارد. در مجموع این سیستم یک راه حل بهینه و مبتکرانه برای آبرسانی در ناحیه ریشه درختان، درختچه‌ها و انواع بوته ها می‌باشد. دریافت آب کافی، مواد مغذی و جریان ثابت اکسیژن در ناحیه ریشه برای کلیه نهال ها و درختان کهنسال ضروری است. عدم دریافت این الزامات صدمات جبران ناپذیری ایجاد کرده و موجب کاهش باردهی در باغات و شادابی و کیفیت سطح سبز در فضاهای سبز شهری و غیر شهری مانند فضاهای سبز شهرک های صنعتی می‌شود. از مزایای سیستم ابیاری زیر سطحی استوانه ای SIS: 1-کاهش تبخیر سطحی و به تبع آن کاهش نیاز آبی گیاه 2-تقویت حجم ریشه و افزایش ریشه های عمقی 3- جذب حداکثری مواد مغذی 4- افزایش جریان هوا در ناحیه ریشه 5-تاثیر قابل ملاحظه بر باردهی محصول 6-قابلیت اتصال به شبکه های موجود آبیاری قطره‌ای 7-عدم نفوذ ریشه به داخل استوانه SIS 8- کاهش چشمگیر رشد علف های هرز 9- عدم پخش لوله های آبیاری در سطح باغ 11-امکان بازدید و تنظیف سریع سیستم

قطره چکان دبی 8 لیتر بر ساعت،پرسی، خودشوینده ، pc
۵۵۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

قطره چکان دبی 8 لیتر بر ساعت،پرسی، خودشوینده ، pc ، دارای مکانیزم جبران فشار و خود شوینده است. دبی قطعه 8 لیتر در ساعت و دارای دامنه تنظیم 5/0 تا 4 بار می باشد میزان دوره و CV مناسب در محدوده استاندارد است. فیلتراسیون قطره چکان مورد نیاز 120 مش می باشدو قطره چکان پرسی، خودشوینده ، pc  قابل اتصال بر روی خط می باشد و رنگ بدنه و نازل مشکی است.      

تجهیزات و لوازم آبیاری

تجهیزات و لوازم آبیاری در کشاورزی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه آبیاری باغات و زمین های کشاورزی به روش های متعددی صورت می گیرد که هر کدام نیز دارای یک سری ابزار و تجهیزات است تا بتواند به خوبی کار خود را انجام دهد. بیشتر این تجهیزات و لوازم آبیاری سبب می شوند تا با حجم آب کمتر، وسعت بیشتری را با آبیاری مکانیزه زیر کشت برد. خرید و فروش انواع تجهیزات آبیاری در مراکزی معتبر صورت می گیرد که بتواند انواع مختلفی از آن ها را ارائه دهد.

انواع تجهیزات و لوازم آبیاری
این تجهیزات بر اساس این که چه نوع آبیاری بخواهید داشته باشید می توانند متفاوت باشند. برخی از تجهیزات و لوازم آبیاری را می توانید در مراکز خرید معتبر تهیه کنید:
- پمپ آب: در مکان هایی که زمین کشاورزی یا باغ در بالاتر از رودخانه یا منابع تأمین آب وجود دارد از پمپ آب استفاده می شود تا بتوان آب را به سمت بالاتر از موقعیت قرار گیری آن هدایت کند. پمپ های آب در انواع مختلفی که دارای اندازه های کاری مختلف هستند تولید می شوند و بسته به نوع سوخت مصرفی نیز می توانند دسته بندی شوند.
- کنتور آب: کنتورها جز تجهیزات و لوازم آبیاری هستند که در کشاورزی بر روی چاه های آب نصب می شوند تا میزان آب مصرفی را مشخص کنند.
- قطعات آبیاری: برای آبیاری از قطعات مختلفی استفاده می شود که می توان آن ها را بر اساس نوع آبیاری انتخاب کرد. این قطعات برای بهتر کار کردن سیستم به کار می روند و بسیار متنوع هستند.
تجهیزات و لوازم آبیاری به صورت عمده در ویترین نت به فروش می رسد و برندهای مختلفی دارند که اکثر آن ها دارای کیفیت مناسبی برای بازدهی بالا هستند. این تجهیزات باید در مقابل فشار بالای آب مقاومت خوبی داشته باشند.

زیر دسته های تجهیزات و لوازم آبیاری

شهر تامین کننده