در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
کارواش خانگی و صنعتی

کارواش خانگی و صنعتی دستگاهی است که از آن برای نظافت نمای بیرون و داخل ماشین و در برخی مواقع بخش‌های مختلف ساختمان استفاده می‌شود. انواع گوناگونی از دستگاه کارواش در بازار موجود است که متناسب با نیازهای خاص مشتریان به صورت خانگی و صنعتی طراحی شده است. رایج ترین نوع کارواش، دستگاه کارواش بخار است که از بخار پرفشار برای پاک کردن آلودکی و گرد و غبار از سطح ماشین و سطوح استفاده می‌کند. طیف گسترده ای از انواع دستگاه کارواش با مصارف خانگی و صنعتی از طریق ویترین نت به فروش می‌رسد که توسط تامین کنندگان معتبر ارائه می‌شود. 

تفاوت کارواش خانگی و صنعتی 

کارواش های صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که می‌توانند حجم بالایی از فعالیت شستشو را مدیریت کنند در مقابل کارواش های خانگی برای حجم کمتری از فعالیت شستشو طراحی شده‌اند. کارواش های صنعتی برای مصارف تجاری طراحی شده‌اند و می‌توانند روزانه ده‌ها و حتی صدها خودرو را شستشو دهند. این نوع کارواش‌ها بزرگتر از کارواش‌های خانگی هستند و اغلب دارای ویژگی‌های منحصر به فرد هستند. قدرت کارواش صنعتی از نوع خانگی آن بسیار بیشتر است و می‌توانند در زمان کوتاه‌تری اقدام به شستشوی خودرو کنند. میزان مصرف آب کارواش خانگی در هر شستشو به میزان 30 لیتر آب در هر بار استفاه است در حالی که میزان مصرف آب کارواش های صنعتی 400 لیتر آب در هر بار استفاده مصرف می‌کند. این در حالی است می‌توان گفت کارواش های صنعتی بسیار کارآمدتر از کارواش های خانگی برای مصارف صنعتی هستند. 

خرید و فروش کارواش خانگی و صنعتی در ویترین نت 

ویترین نت پلتفرم آنلاین خرید و فروش تجارت B2B است که تامین کنندگان می‌توانند از طریق آن محصولات خود را به فروش برسانند. خرید و فروش کارواش خانگی و صنعتی نیز از این طریق امکان پذیر است و خریداران می‌توانند بدون واسطه و با استفاده از این پلتفرم آنلاین اقدام به خرید محصول مورد نظر خود از تامین کنندگان مورد اعتماد کنند. ویترین نت بهترین مکان برای خرید و فروش تجهیزات نظافت صنعتی است، شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از محصولاتی چون انواع کارواش خانگی و صنعتی را از تامین کنندگان برتر این محصولات به راحتی خریداری کنید. 

قیمت کارواش خانگی و صنعتی در ویترین نت 

قیمت کارواش خانگی و صنعتی تفاوت قابل توجهی با هم دارد. عامل اصل و تعیین کننده این نوع دستگاه اندازه کارواش است. کارواش های صنعتی بسیار بزرگتر از کارواش خانگی است و می‌توانند با سرعت بالاتر اقدام به تمیز کردن و شستشو کند. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان توانسته است بهترین خدمات را در اختیار خریداران خود قرار دهد. شما به عنوان خریدار انواع کارواش خانگی و صنعتی می‌توانید به راحتی اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید. استعلام قیمت یکی از روش‌های خرید مطمئن و پرسود است شما می‌توانید با استفاده از سیستم RFQ ویترین نت به راحتی استعلام قمیت انواع کارواش خانگی و صنعتی از تامین کنندگان ویترین نت دریافت کنید و پس بررسی تصمیم به خرید بگیرید. 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )