فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
اصفهان
تهران
ظرفیت (کیلوگرم در ساعت)
150 کیلوگرم در ساعت
200 کیلوگرم در ساعت
250 کیلوگرم در ساعت
300 کیلوگرم در ساعت
400 کیلوگرم در ساعت
500 کیلوگرم در ساعت
550 کیلوگرم در ساعت
600 کیلوگرم در ساعت
700 کیلوگرم در ساعت
800 کیلوگرم در ساعت
1000 کیلوگرم در ساعت
1500 کیلوگرم در ساعت
2000 کیلوگرم در ساعت
حجم مخزن (لیتر)
10 لیتر
30 لیتر
40 لیتر
قدرت موتور (اسب بخار)
1 اسب بخار
2 اسب بخار
3 اسب بخار
4 اسب بخار
5 اسب بخار
1.5 اسب بخار
1/5 اسب بخار
1/5 اسب اسب بخار
سیستم تخلیه
دستی
اتوماتیک
تفاله گیر
دستی
اتوماتیک
برق مصرفی
تک فاز
سه فاز
تکفاز و سه فاز
نوع دستگاه
لوکوموتیوی
مکعبی
فروش در ویترین نت
ابگوجه گیری ۲ تن در ساعت
ابگوجه گیری ۲ تن در ساعت
30,000,000
ارسال توسط تامین کننده
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
پرسش های متداول

دستگاه آبگوجه گیری به صورت تیغه ای و پارویی کار می کند در صورتی که دستگاه آبلیموگیری به صورت ماردون پرس می باشد. با توجه به اسیدی بودن لیمو دستگاه آبگوجه گیری مناسب انجام آبگیری نمی باشد و دستگاه دچار خوردگی می شود. همچنین با توجه به پروسه ی عملکرد تیغه در دستگاه آبگوجه گیری ریختن لیمو باعث تلخ شدن محصول نهایی خواهد شد.

جنس هر دستگاهی بنا به تولید کننده آن متفاوت می باشد اما در دستگاه های تک کاره معمولا جنس دستگاه ها از استیل می باشد.

دستگاه هایی که ویترین نت کار می کند تماما اتوماتیک هستند به این صورت که خود دستگاه تفاله را نیز بیرون می ریزد.

تا کنون هیچ دستگاهی ساخته نشده که بتواند تمام میوه ها را آبگیری کند. برای مثال اساس آبگیری گوجه با میوه های مانند غوره و لیمو فرق دارد. بنابراین مشتری ها نمی توانند با یک دستگاه همه کار را انجام دهند.

مدل مکعبی فقط در ظرفیت 1 تن تولید می شود. اما مدل های لوکوموتیوی در ظرفیت های 250 – 500 و 1 تن تولید می شود. مدل مکعبی دارای ظرفیت تولید پایین تر در ساعت نسبت به مدل لوکوموتیوی می باشد اما شستشوی دستگاه مکعبی بخاطر باز شدن و امکان خروج تیغه ها راحت تر می باشد.

دستگاه آبگیری صنعتی

معرفی دستگاه آبگیری صنعتی

دستگاه آبگیری صنعتی یکی از پرکاربردترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که می تواند با استفاده از قدرت موتور و تیغه های خود به خوبی میوه ها و انواع محصولات دیگر را آبگیری کند. مدل های کوچک تر صنعتی نیز وجود دارند که در آشپزخانه های صنعتی و منازل استفاده می شوند. 

انواع دستگاه آبمیوه گیری صنعتی

دستگاه آبگیری صنعتی دارای مدل های مختلفی است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم و در خصوص کاربردهای این ماشین آلات آماده سازی محصول بیشتر توضیح خواهیم داد.

دستگاه آبگیری چند کاره

بهترین مدل دستگاه آبگیری مدل های چند کاره هستند که با استفاده از تیغه های قدرتمند خود می توانند بیشتر مدل های میوه، سبزی و صیفی جات را آبگیری کنند. معمولا آب تولیدی توسط دستگاه آبگیری چند کاره خلوص بالایی دارد و با استفاده از صافی های مخصوص به یک محصول نهایی بسیار عالی دست خواهید یافت.

 دستگاه آب گوجه گیری

یکی دیگر از دستگاه های پر کاربرد دستگاه آب گوجه گیری یا دستگاه رب گیری است که می تواند گوجه ها را به شکل کامل برای پختن رب و یا سس آماده کند. این دستگاه ها در دو مدل مختلف در بازار موجود هستند. برخی مدل ها با استفاده از پوست کن و دیگر صافی ها پوست و تخم گوجه را حذف می کنند و فقط گوشت گوجه را برای پخت رب آماده می کنند. برخی مدل های دیگر نیز تمامی پوست و تخم و گوشت را با هم نرم می کنند و این مخلوط را برای پخت رب ارسال می کنند.

کاربردهای دستگاه آبگیری صنعتی

صنایع غذایی مختلفی از میوه ها و دیگر مواد به شکل آب گیری شده استفاده می کنند. دستگاه های آبگیری این محصولات را به خوبی آماده می کنند تا به شکل مستقل یا به عنوان یکی از مواد غذایی مکمل دیگر غذاها مورد استفاده قرار گیرند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )