دستگاه آب گوجه گیری (دستگاه رب گیری)

فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه الماسی

نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

نوع عضویت

عضو ویژه نقره‌ای

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
ظرفیت (کیلوگرم در ساعت)
20 کیلوگرم در ساعت
30 کیلوگرم در ساعت
250 کیلوگرم در ساعت
300 کیلوگرم در ساعت
400 کیلوگرم در ساعت
500 کیلوگرم در ساعت
550 کیلوگرم در ساعت
700 کیلوگرم در ساعت
800 کیلوگرم در ساعت
1000 کیلوگرم در ساعت
1500 کیلوگرم در ساعت
2000 کیلوگرم در ساعت
2500 کیلوگرم در ساعت
700.0 کیلوگرم در ساعت
قدرت موتور (اسب بخار)
2 اسب بخار
۲ اسب بخار
3 اسب بخار
۳ اسب بخار
4 اسب بخار
5 اسب بخار
0/3 اسب بخار
1.5 اسب بخار
1/5 اسب بخار
5.5 اسب بخار
0/20 اسب بخار
1/5 اسب اسب بخار
3 اسب بخار اسب بخار
سیستم تخلیه
دستی
اتوماتیک
نوع دستگاه
لوکوموتیوی
مکعبی
دستگاه آب گوجه گیری استیل ۱ تن

حداقل سفارش: 1 دستگاه

63
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

دستگاه آب گوجه گیری با ظرفیت 1500 در ساعت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

37,700,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

دستگاه آب گوجه گیری ۱تن بر ساعت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

34,700,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

ابگوجه گیری ۲ تن در ساعت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

32,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

دستگاه آب گوجه گیری اتوماتیک 1 تن در ساعت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه آبگیری گوجه

حداقل سفارش: 1 دستگاه

44,500,000
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

عضو ویژه طلایی

عضو ویژه طلایی

دستگاه آبگوجه گیری 1 تن در ساعت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

28,000,000 - 30,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

عضو ویژه الماس

عضو ویژه الماس

دستگاه آب گوجه گیری ۳اسب

حداقل سفارش: 1 دستگاه

65,700
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه آب گوجه گیری 500 کیلویی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

42,700,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه آب گوجه گیری لوکوموتیوی ۱تن در ساعت

حداقل سفارش: 1 دستگاه

23,700,000 - 38,700,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه آب گوجه گیری (دستگاه رب گیری) ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه آب گوجه گیری (دستگاه رب گیری) می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

انواع دستگاه آبگیری گوجه و رب گیری در ظرفیت‌های 500، 700 و 1000 کیلوگرمی به فروش می‌رسد.

دستگاه آب گوجه گیری با ظرفیت 500 و 700 کیلوگرم دارای دریچه‌ای هستند که پس از آبگیری هر 60 کیلوگرم گوجه فرنگی، تفاله گوجه روی توری این دریچه جمع می‌شود که باید با دست تخلیه شود.
دستگاه آبگیری گوجه 1000 کیلوگرمی دو خروجی مجزا برای تخلیه تفاله و آب گوجه دارد.

از دستگاه آبگوجه گیری تنها برای آبگیری گوجه استفاده می‌شود و محصولات دیگر را نمی‌توان با آن آبگیری کرد.

دستگاه آب گوجه گیری (دستگاه رب گیری)

در دهه‌های اخیر با پیشرفت تکنولوژی شاهد انواع تجهیزات و ماشین آلات صنعتی هستیم که جهت راحتی و بهبود کیفیت زندگی بشر ساخته شده‌اند. دستگاه آب گوجه گیری یا همان دستگاه رب گیری نیز دقیقا با همین هدف برای ساده‌تر کردن پروسه‌ی طاقت‌ زای تهیه و تولید رب ساخته شده است. اگر شما قصد خرید دستگاه آب گوجه گیری خانگی یا صنعتی را دارید، می‌توانید لیستی کاملی از انواع مدل‌های بازار را در بالا مشاهده کنید.

ویترین نت یکی از بهترین و معتبرترین بازارهای آنلاین برای خرید دستگاه رب‌ گیری خانگی، صنعتی و نیمه‌ صنعتی است که امکان خرید بی‌واسطه از تامین‌کنندگان را طبق سلیقه و نیاز کاربران فراهم می‌کند. شما می‌توانید از طریق وبسایت ویترین، قیمت دستگاه آب گوجه گیری را مشاهده کنید و با بررسی مشخصات آن‌ها، محصول موردنظرتان آن را خریداری نمایید. البته بهتر است که قبل از خرید حتما ادامه مطلب را مطالعه کنید تا در نهایت انتخاب درستی داشته باشید.

دستگاه آب گوجه گیری چیست؟

دستگاه آب گوجه گیری که با نام دستگاه رب گیری نیز شناخته می‌شود، یکی از انواع دستگاه‌های آبگیری صنعتی پرکاربرد است که می‌تواند که بوسیله‌ی تیغه‌های خود گوجه‌ها را خرد و له کرده و مخلوطی نرم از گوجه‌ها را برای پختن رب و یا سس به شما تحویل ‌دهد. دستگاه رب گیری مدل‌های مختلفی دارد و می‌تواند تنها گوشت گوجه و یا گوشت گوجه را به همراه پوست و تخم برای پختن رب آماده نماید.

دستگاه رب گیری بر حسب نوع و کاربرد در مدل‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود که بهترین مدل‌های آن را ما در بالا برای شما لیست کرده‌ایم. ما در زیر انواع دستگاه رب گوجه گیری را معرفی نموده‌ایم.

انواع دستگاه رب گیری بر حسب محصول نهایی

دستگاه آب گوجه گیری بر حسب نحوه کار دستگاه و محصول نهایی به دو نوع دستگاه رب گیری رنده ای و دستگاه گوجه‌گیری ضربه‌ای تقسیم می‌شود. با اینکه در هر دوی این دو مدل، هدف نهایی گوجه له و رنده شده است اما در شکل کاری با هم تفاوت دارند که در ادامه بیشتر به این موضوع پرداخته‌ایم.

دستگاه رب گیری رنده‌ای

دستگاه آب گوجه گیری رنده‌ای را می‌توان چیزی مشابه چرخ گوشت دانست که با استفاده از تیغه‌های تیز و موتور قدرتمند خود تمامی مواد ورودی را له و ترکیب می‌کند. گوجه‌ها در محل قیف دستگاه وارد آن شده و با روشن شدن دستگاه مخلوطی یک دست و نرم تهیه می‌شود. در این دستگاه پوست و تخم و گوشت گوجه با هم له شده و از هم جدا نمی‌گردند.

دستگاه آب گوجه گیری رنده‌ای ساده‌ترین مدل دستگاه رب‌گیری است که برای میوه‌های دیگر نیز می‌تواند بکار برده شود. با اینکه پروسه‌ی رب‌گیری با دستگاه رنده‌ای راحت‌تر است اما از آنجایی پوست و تخم گوجه از گوشت آن جدا نمی‌شود، معمولا رب باکیفیت پایین‌تری تهیه می‌گردد. در واقع علت محبوبیت کم دستگاه رب گیری رنده‌ای به همین خاطر است زیرا کاهش کیفیت محسوسی در رنگ و طعم رب ایجاد می‌گردد.

دستگاه رب گوجه گیری ضربه‌ای

دستگاه آب گوجه گیری ضربه‌ای شکل کاری حرفه‌ای‌تری نسبت به مدل رنده‌ای دارد و در آن پوست و تخم گوجه از گوشت جدا می‌شود. این مخلوط معمولا خالص و باکیفیت بوده و برعکس مدل اول طعم و رنگ بسیار بهتری دارد. در برخی از مدل‌های دستگاه رب گیری ضربه‌ای ابتدا پوست گوجه جدا شده و سپس محصول نهایی له و خرد می‌شود. اما در اکثر مدل‌ها ابتدا گوجه‌ها در داخل دستگاه نصفه یا بیشتر خرد می‌شود و سپس تخم و پوست آن‌ها جدا می‌گردد. در هر صورت مخلوط نهایی فقط حاصل گوشت گوجه است.

انواع دستگاه رب گیری بر حسب کاربرد

در بالا دستگاه آب گوجه گیری را بر حسب شکل کار به دو نوع رنده‌ای و ضربه‌ای تقسیم کردیم. با این حال دستگاه رب گوجه گیری بر اساس کاربرد مختلف نیز تقسیم بندی می‌شود.  انواع دستگاه رب گیری بر حسب کاربرد به سه نوع - دستگاه آب گوجه گیری خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم‌بندی شده‌اند که در زیر در مورد هر یک به طور مفصل توضیح داده‌ایم.

دستگاه آب گوجه گیری خانگی

دستگاه آب گوجه گیری خانگی وسیله‌ای کوچک و کاربردی برای تهیه‌ی رب خوشمزه در منزل و کارگاه‌های کوچک است. این نوع دستگاه رب گیری برای مصارف خانگی کاربرد دارد و دارای ظرفیت کم و ابعاد کوچکی نسبت به نوع صنعتی می‌باشد. دستگاه رب گیری به شما کمک خواهد کرد تا مخلوطی یکدست و نرم از گوجه‌هایتان تهیه کنید اما ظرفیت تولید بوسیله‌ی آن کم است و به همین دلیل به عنوان دستگاه رب گیری خانگی کاربرد دارد.

معمولا ظرفیت ورودی دستگاه رب گیری خانگی 20 الی 30 کیلوگرم می‌باشد و شما می‌توانید بسته به نیاز خود دستگاهی با ظرفیت مدنظرتان را پیدا کنید. قیمت دستگاه آب گوجه گیری خانگی نسبت به برند و مشخصات دستگاه متغیر است. اما به طور کلی قیمت دستگاه آب گوجه گیری خانگی نسبت به صنعتی بسیار پایین‌تر بوده و همین یکی از دلایل محبوب آن می‌باشد.

نحوه کار با انواع دستگاه آب گوچه گیری خانگی بسیار ساده است و کافیست پس از وارد کردن گوجه‌ها در قیف دستگاه را روشن کنید تا مخلوطی یک شکل و نرم تحویل بگیرید.

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی همانطور که از نامش مشخص است، برای کسب و کارهای بزرگ که قصد رب گیری در حجم بالا را دارند، مناسب می‌باشد. دستگاه رب گوجه گیری صنعتی نسبت به خانگی در حجم و ظرفیت ورودی بالاتری تولید می‌شود و شما می‌توانید دستگاهی با ظرفیت ورودی تا 2 تن را در لیست بالا پیدا کنید.

همینطور دستگاه رب گیری صنعتی نسبت به نوع خانگی قدرت موتور بالاتری دارد و شما به راحتی می‌توانید در کمترین زمان حجم بالایی از گوجه را آبگیری کنید. حتی برخی از مدل‌های دستگاه آب گوجه گیری صنعتی این قابلیت را دارند که با قدرت موتور بیش از 4 اسب بخار در هر ساعت 2000 کیلوگرم گوجه را آبگیری نماید. این دستگاه می‌تواند سرعت عمل را در مراکز صنعتی بالاتر ببرد و در تایم کمی حجم بالایی آب گوجه به شما تحویل دهد. پس اگر به دنبال آبگیری گوجه به مقدار زیاد هستید، بهتر است که دستگاه آب گوجه گیری صنعتی را انتخاب کنید چرا که نوع خانگی آن ظرفیت تولید پایین‌تری دارد. البته خود دستگاه رب گیری صنعتی در ظرفیت‌های مختلفی موجود است و در ابعاد مختلفی به بازار عرضه می‌شود.

شما می‌توانید انواع دستگاه آب گوجه گیری صنعتی را در لیست محصولات بالا مشاهده کنید. همینطور قیمت دستگاه آب گوجه گیری صنعتی در مدل‌های مختلف را می‌توانید ببینید. برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه خرید نیز می‌توانید با مشاوران ما در ویترین‌نت تماس حاصل نمایید.

دستگاه آب گوجه گیری نیمه صنعتی

دستگاه رب گوجه گیری نیمه صنعتی نیز نسبت به خانگی ظرفیت‌ بالاتری دارد. ظرفیت بالای ورودی در دستگاه آب گوجه گیری نیمه صنعتی به کاربر این امکان را می‌دهد که مقدار زیادی مخلوط له شده از گوشت گوجه فرنگی را در یک پارت تولید کند. از نظر عملکرد نیز دستگاه آب گوجه گیری نیمه صنعتی نسبت به دستگاه خانگی پیشرفته‌تر اما از نوع دستگاه آب گوجه گیری صنعتی ضعیف‌تر می‌باشند.

عوامل موثر بر روی قیمت دستگاه آب گوجه گیری چیست؟

عوامل زیادی از جمله ظرفیت تولید و قدرت موتور بر قیمت دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار هستند و شما باید به طور کامل با آنها آشنا باشید تا بتوانید خرید درستی نمایید. ما در زیر به ویژگی‌های استاندارد هر یک از دستگاه‌های آب گوجه گیری که باید به آن‌ها دقت کنید، اشاره کرده‌ایم:

ظرفیت تولید دستگاه

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که بر روی قیمت دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار می‌باشد، ظرفیت ورودی دستگاه است. مثلا زمانی که می‌گوییم ظرفیت ورودی دستگاه 500 کیلوگرم در ساعت است، منظور این است می تواند تا 500 کیلوگرم محصول را در ساعت با کیفیتی بسیار عالی آبگیری کند. معمولا انواع دستگاه رب گوجه گیری از ظرفیت 20 کیلوگرم تا 2 تن در ساعت در بازار موجود است که بر حسب ظرفیت‌شان و برخی ویژگی‌های دیگر قیمت‌گذاری می‌شوند. توجه کنید که ظرفیت ورودی بر روی قیمت دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار است و دستگاه‌هایی با ظرفیت بالا قیمت بالاتری نیز دارند. قدرت مورت گزینه‌ی دیگری است که به هنگام خرید دستگاه آب گوجه گیری بر روی قیمت آن تاثیرگذار می‌باشد که در زیر به آن پرداخته‌ایم.

قدرت موتور

فاکتور بعدی توان و قدرت موتور دستگاه آب گوجه گیری است که باید به آن توجه کنید. دستگاه آب گوجه گیری خانگی معمولا دارای قدرت موتور پایینی است اما دستگاه‌های آب گوجه گیری صنعتی از 1.5 اسب بخار تا 5 اسب بخار در بازار موجود می‌باشد. اینکه کدام مدل دستگاه با چه قدرتی را انتخاب کنید، به نیاز و فضای کسب‌وکار شما بستگی دارد. اگر هدف شما از خرید دستگاه آب گوجه گیری تولید زیاد و دائمی است، پس دستگاهی انتخاب کنید که قدرت گیربکس بالایی دارد و پاسخگو میزان تولید شما است. در غیر این صورت مدل‌هایی با قدرت موتور پایین نیز می‌توانند برای کسب‌وکار و نیاز شما مناسب باشند.

نکاتی که به هنگام خرید دستگاه آب گوجه گیری باید به آن ها توجه کنید.

خرید دستگاه آب گوجه گیری بیشتر به نیاز شما و بودجه‌تان بستگی دارد. با این حال آشنایی شما با ویژگی‌های دستگاه رب گیری به شما کمک می‌کند تا تصمیم آگاهانه‌ای بگیرید. ما در ادامه فاکتورهایی که در هنگام خرید آب گوجه گیری باید به آن‌ها توجه کنید را آورده‌ایم.

ظرفیت تولید دستگاه

منظور از ظرفیت تولید دستگاه میزان گوجه ورودی آن است که برای هر دستگاه متفاوت می‌باشد. معمولا دستگاه آب گوجه گیری خانگی دارای ظرفیت کمتری می‌باشد و همین آن را به گزینه‌ی ایده‌الی برای قرارگیری در منازل تبدیل کرده است.

انواع دستگاه آب گوجه گیری صنعتی در ظرفیت‌ بالاتری ساخته می‌شوند و ظرفیت ورودی آن‌ها تا 2 تن در ساعت نیز می‌باشد. ظرفیت ورودی معمولا بر اساس کیلوگرم در هر ساعت اعلام می‌شود وبر روی قیمت دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار است. شما در لیست بالا می‌توانید دستگاه رب گوجه گیری بر حسب ظرفیت موردنیازتان را بیابید. همینطور این امکان برای شما فراهم شده است که محصولات را بر حسب ظرفیت تولید دستگاه فیلتر کنید. به این ترتیب فقط محصولاتی موردنیاز شما نمایش داده خواهند شد.

جنس بدنه و تیغه‌ها

یکی از معیارهای مهمی که به هنگام خرید دستگاه آب گوجه گیری باید به آن توجه کنید، جنس بدنه است. همیشه این نکته را بخاطر بسپارید که طول عمر دستگاه آب گوجه گیری به جنس بدنه و تیغه‌های دستگاه‌ بستگی دارد و هر چقدر بر روی دستگاهی با تجهیزات و قطعات باکیفیت سرمایه‌گذاری کنید، به مدت طولانی می‌توانید از آن استفاده کنید.

معمولا دستگاه‌های آب گوجه گیری صنعتی از جنس استیل مقاوم و مستحکم ساخته می‌شوند تا امکان شستشوی آن فراهم باشد. همینطور اکثر دستگاه‌های آب گوجه گیری دارای روکش ضد زنگ از آلیاژ بهداشتی می‌باشند. تیغه‌های دستگاه نیز فاکتور مهمی هستند که می‌توانند بر روی تصمیم شما مبنی بر خرید دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار باشند. معمولا بهترین جنس برای تیغه‌های دستگاه رب گیری نیز استیل ضدزنگ است که در صورت استفاده‌ی مناسب به مدت طولانی می‌تواند بدون مشکل کار کند. نکته‌ی بعدی که باید به آن توجه کنید، امکان جدا کردن قطعات دستگاه از نواحی مختلف آن است که امکان شستشوی دستگاه را به شما می‌دهد.

ابعاد دستگاه و امکان جابجایی آن

ابعاد دستگاه رب گوجه گیری به ظرفیت دستگاه بستگی دارد. انواغ دستگاه آب گوجه گیری خانگی که معمولا دارای ظرفیت تولید 20 الی 30 کیلوگرم در ساعت هستند، ابعاد کوچکتری دارند. دستگاه آب گوجه گیری صنعتی با ظرفیت بالای 150 کیلوگرم در ساعت ابعاد بزرگی نیز دارند و شما باید به هنگام خرید به این موضوع توجه کنید. خوشبختانه ابعاد تمامی محصولات بالا در جزئیات مربوط به هر محصول نوشته شده است. شما به راحتی می‌توانید قبل از خرید، ابعاد دستگاه مدنظرتان را با فضای خود بسنجید و پس از آن نسبت به خرید اقدام نمایید.

علاوه بر ابعاد دستگاه، شما باید به سهولت و راحتی دستگاه مبنی بر جابجایی آن نیز توجه کنید. اگر دستگاه مجهز به چرخ باشد، در نتیجه به راحتی می‌توانید آن را جابجا کنید.

سیستم تخلیه

معمولا انواغ دستگاه آب گوجه گیری در دو نوع سیستم تخلیه دستی و اتوماتیک ساخته می‌شوند. در دستگاه‌ آب گوجه گیری اتوماتیک دو خروجی جداگانه برای آب گوجه و تفاله آن در نظر گرفته شده است. به این ترتیب دیگر نیازی به جدا کردن آب گوجه از تفاله نیست. اما در نوع دستی تنها یک خروجی برای هر دو آب گوجه و تفاله وجود دارد و آب گوجه فرنگی و تفاله باهم از آن خارج می‌شوند. البته در دهانه خروجی، توری برای جمع کردن در نظر گرفته شده است که تفاله‌ها روی آن جمع می‌شود ولی باید با دست تفاله‌ها را جمع آوری کرد.

اگر شما زمان و حوصله کافی برای خارج کردن تفاله از پشت توری را دارید، می‌توانید دستگاهی از نوع سیستم تخلیه دستی را انتخاب کنید اما در غیر اینصورت بهتر است که دستگاهی از نوع اتوماتیک را خریداری نمایید. توجه کنید که برای کارگاه‌هایی با میزان تولید بالا مدل‌های اتوماتیک مناسبتر هستند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش می‌تواند خیال شما را از بابت ضمانت‌نامه محصول راحت کند. حتی برخی از تولیدکنندگان دستگاه‌های آب گوجه فرنگی تامین و تعمیر قطعات جانبی دستگاه پس از خرید را بر عهده می‌گیرند.

موارد آبگیری

موارد آبگیری نیز می‌تواند بر روی تصمیم‌گیری شما مبنی بر خرید دستگاه آب گیری تاثیرگذار باشد. با اینکه اکثر مدل‌های این دستگاه فقط امکان آبگیری گوجه را دارند، اما برخی دیگر امکان آبگیری انار دانه شده، انگور و غوره را نیز فراهم می‌کنند.

بهترین تولیدکنندگان دستگاه رب گیری در بازار ایران

علاوه بر مواردی که در بالا اشاره کردیم، نام برند و تولیدکننده دستگاه نیز فاکتور بسیار مهمی است که می‌تواند بر روی تصمیم مبنی بر خرید دستگاه آب گوجه گیری و حتی قیمت دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار باشد. با اینکه دستگاه‌های رب گیری زیادی در بازار ایران وجود دارند اما برندهایی که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم شناخته شده‌تر هستند.

بازرگانی اسدی

بازرگانی اسدی یکی از تولیدکنندگان ماشین آلات صنایع غذایی بازار ایران است که در حوزه دستگاه رب گوجه گیری (دستگاه رب گیری)، دستگاه روغن گیری، دستگاه سبزی خرد کن، دستگاه آبگیری چندکاره، دستگاه انار دانه کن و پوست کن گردو فعالیت می‌کند. شما می‌توانید انواع دستگاه آب گوجه گیری این برند را در لیست بالا مشاهده و نسبت به خرید اقدام نمایید.

گروه صنعتی رضایی

گروه صنعتی رضایی یکی دیگر از معتبرترین تولیدکنندگان دستگاه رب گیری در ایران است که به طور تخصصی به طراحی انواع دستگاه آب گوجه گیری (دستگاه رب گیری) می‌پردازد. این برند در تولید ماشین آلات دیگری همچون دستگاه آبگیری چندکاره و دستگاه انار دانه کن نیز فعالیت دارد.

آریا تجهیزات

آریا تجهیزات که در ساخت انواع دستگاه پرکن پودری، دستگاه کنترل دما و رطوبت، جت پرینتر دستی، جت پرینتر اتوماتیک-صنعتی، دستگاه سیل لیوانی، دستگاه جوجه کشی صنعتی، دستگاه جوجه کشی خانگی، و بسیاری از دستگاه‌های صنعتی دیگر فعالیت دارد، یکی دیگر از تولیدکنندگان معتبر در این حوزه است. برخی از محصولات این برند نام‌آشنا را می‌توانید در لیست بالا مشاهده کنید.

از دیگر تولیدکنندگان مشهور این حوزه می‌توان به صنعت کار تهران، کارما تجهیز، تجهیزات طبخ احمدی اشاره کرد.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز