× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
علوفه خردکن گیوتینی با کلاچ خودکار
۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه علوفه خرد کن گیوتینی برای خرد کردن علوفه هایی که اندازه های بزرگ دارند استفاده می شود. خرد نشدن علوفه باعث می شود بخش زیادی از آن مورد مصرف دام قرار نگرفته و از بین برود. با استفاده از دستگاه های علوفه خرد کن علوفه ها به اندازه های متناسب با نوع دام خورد می شوند. علوفه خردکن گیوتینی به قطع کن خودکار در صورت ورود اجسام خارجی مثل سنگ مجهز می باشد ​محصولی با کیفیت و دارای عملکرد عالی ساخته شده در گروه صنعنی مزرعه سبز آذربایجان می باشد. ​این خرد کن دامی برای خرد کردن علوفه دامی در ابعاد استاندارد و با حداقل ضایعات کاربرد عالی دارد. دستگاه دارای استاندارد ce اروپا و استاندارد ملی ایران می باشد.

علوفه خرد کن جهت کلش یونجه
۵,۱۰۰,۰۰۰-۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

علوفه خرد کن و شناخت و کاربرد آن : علوفه خردکن های تولیدی با سیستم تیغه ای در جهت خرد کردن کلش یونجه و موارد مشابه مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه دارای تناژ از 2 الی 6 تن در ساعت می باشد. این دستگاه دارای دو سرند ریز و درشت است و برای علوفه های خشک به کار میرود  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
علوفه خرد کن برقی 3 فاز دهانه 70 مجهز به سیستم انباره
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خردکن علوفه برقی 3 فاز دهانه 70 مجهز به سیستم انباره و مجهز به سیستم هدایت کاه خرد شده به داخل کیسه است. چرخ های این دستگاه خردکن از نوع فرغونی تیوبلس ، ضد پنچری ، انعطاف پذیر و با دوام است. دراین دستگاه خردکن به درخواست مشتری تیغه چاپری نصب می گردد.تیغه چاپری برای خردکردن ساقه های ذرت ،سرگوم،ارداله و حتی شاخه های هرس شده درختان باغی هم کاربرد دارد.

چاپر 72
۵۶۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

چاپرها یا خردکن های چکشی از نوع کششی هستند که به مالبند تراکتور متصل می شوند و توسط تراکتور کشیده می شوند. چاپر یا علوفه خرد کن دارای دو چرخ در عقب است که ارتفاع آن ها را تنظیم می کند. تبر 72 یکی از موفق ترین و معتبر ترین دستگاه های ذرت چین است. پس از درو ساقه ها توسط زنجیر های داخل برنده به طرف تیغه های خرد کننده هدایت شده و سپس از طریق لوله شوتر به داخل تریلر هدایت یشود .این مسیر کوتاه بالاترین راندمان ممکن را که بیشتر از 50 تن در ساعت می باشد، میسر می سازد. تیغه های خرد کننده طوری طراحی و ساخته شده که ب توجه به آلیاژ به کار گرفته شده در برابر سایش و فرسودگی از مقاومت خوبی برخوردار است.  

دستگاه علوفه خرد کن 150 کیلوگرمی
۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از دستگاه علوفه خرد کن برای خرد کردن علوفه هایی که دارای اندازه های بزرگ هستند استفاده می شود.  دستگاه علوفه خردکن با برق تک فاز و سه فاز کار میکند و توان موتور 3 اسب می باشد. وزن دستگاه 150 کیلوگرم و رنگ دستگاه آبی است. دستگاه علوفه خرد کن دارای 20 عدد تسمه با بهترین کیفیت و دو عدد لاستیک فرغونی به ابعاد 110*150*50 می باشد . دو تسمه دارای یک عدد لنگر 2*2  و قسمت خروجی مواد قابل حمل است و دسته فرغونی نیزقابل جابه جایی می باشد. فیوز صنعتی و الکتورموتور دارای گارانتی می باشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل