• ویترین‌نت چیست؟

  ویترین‌نت یک پلتفرم عمده فروشی آنلاین و B2B است که تلاش می‌کند با بهره گیری از روش‌های نوین دیجیتال مارکتینگ و مشاوره رایگان و تخصصی جهت خرید، بستری آنلاین برای تجارت سریع و قابل اعتماد ایجاد کند تا زنجیره خرید و فروش صنعتی به صورت آنلاین را تسهیل و توسعه بخشد.

 • ویترین‌نت برای تامین کنندگان چه ارزش هایی ایجاد می کند؟

  از صفر تا صد فروش صنعتی آنلاین را با ویترین‌نت تجربه کنید و لذت ببرید. تیم محتوای ویترین‌نت از تهیه عکس و فیلم تا ثبت حرفه ای و سئو شده‌ی مشخصات فنی و کاربرد مواد اولیه و یا کارکرد ماشین آلات، در کنار شما، تامین کنندگان و تولید کننده‌های عزیز هستند.

  تیم دیجیتال مارکتینگ ویترین‌نت با دریافت لید از کانال‌های مختلف آنلاین و ارزیابی آن‌ها، با همکاری تیم فروش، خریداران نهایی را به شما معرفی می‌کنند.

 • آیا ویترین‌نت خود تامین کننده یا تولیدکننده محصولات است؟

  خیر، ویترین‌نت با داشتن امتیاز نمایندگی تامین کنندگان مختلف یک پلتفرم خرید و فروش آنلاین است و می‌تواند به صرفه‌ترین پیشنهادها را به خریداران دهد و به افزایش فروش تولیدکنندگان و تامین کنندگان نیز کمک کند.

  می‌توانید پس از مشاهده مشخصات فنی محصول مورد نظر و اطمینان از انتخاب خود، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و یا از طریق دکمه "درخواست قیمت و اطلاعات" و تماس با کارشناسان فروش ویترین‌نت برای خرید محصولات اقدام کنید .

 • نحوه ثبت نام و ثبت محصولات در ویترین‌نت چگونه است؟

  در صنایع مختلف مانند صنایع بسته بندی، صنایع غذایی، صنعت کشاورزی، صنایع نساجی و ... تولید‌کنندگان و تامین‌کنندگان میتوانند با کمک کارشناسان محتوای ویترین‌نت محصولات، مواد اولیه عمده و ماشین آلات خود را در ویترین‌نت ثبت کنند تا بازارشان را در سراسر کشور و فراتر از آن در خاورمیانه گسترش دهند و تحولی بزرگ را در فروش تجربه کنند.

  برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 • مزایای ویترین‌نت برای خریداران چیست؟

  بارها در اینترنت به دنبال خرید آنلاین و عمده محصولات و ماشین آلات صنعتی بوده‌اید اما احتمالا اطلاعات جامعی از قیمت و نحوه کارکرد آن به دست نیاورده‌اید و در نتیجه امکان خرید آنلاین محصولات صنعتی را نداشته‌اید. ویترین‌نت با ارائه محتوای بسیار دقیق و کامل از محصولات (مشخصات فنی، عکس زوایای مختلف، نحوه کارکرد ویدئویی و ... ) و ارائه مشاوره تخصصی و رایگان، شما را در انتخاب و خرید کمک می‌کند و همچنین ویترین‌نت برای سهولت خرید شما به صورت آنلاین، روش‌های پرداخت متفاوتی در نظر گرفته است.

  کارشناسان مجرب فروش در ویترین‌نت با داشتن اطلاعات تخصصیِ کامل از نحوه کارکرد و کاربرد محصولات و دستگاه‌های صنعتی و تنوع تامین کنندگان، شما را در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین محصول مورد نیازتان راهنمایی می‌کنند همچنین اگر کالای خریداری شده دارای مشکلی باشد، خریداران می‌توانند در صورت داشتن شرایط برگشت کالا، نسبت به مرجوع آن اقدام کنند.