سوالات متداول
ویترین نت چیست ؟

ویترین‌نت یک پلتفرم عمده فروشی آنلاین و B2B است که تلاش می‌کند با بهره گیری از روش‌های نوین دیجیتال مارکتینگ و مشاوره رایگان و تخصصی جهت خرید، بستری آنلاین برای تجارت سریع و قابل اعتماد ایجاد کند تا زنجیره خرید و فروش صنعتی به صورت آنلاین را تسهیل و توسعه بخشد.

بارها در اینترنت به دنبال خرید آنلاین و عمده محصولات و ماشین آلات صنعتی بوده‌اید اما احتمالا اطلاعات جامعی از قیمت و نحوه کارکرد آن به دست نیاورده‌اید و در نتیجه امکان خرید آنلاین محصولات صنعتی را نداشته‌اید. ویترین‌نت با ارائه محتوای بسیار دقیق و کامل از محصولات (مشخصات فنی، عکس زوایای مختلف، نحوه کارکرد ویدئویی و ... ) و ارائه مشاوره تخصصی و رایگان، شما را در انتخاب و خرید کمک می‌کند.
کارشناسان مجرب فروش در ویترین‌نت با داشتن اطلاعات تخصصیِ کامل از نحوه کارکرد و کاربرد محصولات و دستگاه‌های صنعتی و تنوع تامین کنندگان، شما را در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین محصول مورد نیازتان راهنمایی می‌کنند.

از صفر تا صد فروش صنعتی آنلاین را با ویترین‌نت تجربه کنید و لذت ببرید. تیم محتوای ویترین‌نت از تهیه عکس و فیلم تا ثبت حرفه ای و سئو شده‌ی مشخصات فنی و کاربرد مواد اولیه و یا کارکرد ماشین آلات، در کنار شما، تامین کنندگان و تولید کننده‌های عزیز هستند.
تیم دیجیتال مارکتینگ ویترین‌نت با دریافت لید از کانال‌های مختلف آنلاین و ارزیابی آن‌ها، با همکاری تیم فروش، خریداران نهایی را به شما معرفی می‌کنند.

خیر، ویترین نت با داشتن امتیاز نمایندگی تامین کنندگان مختلف یک پلتفرم خرید و فروش آنلاین است و می‌تواند به صرفه‌ترین پیشنهادها را به خریداران دهد و به افزایش فروش تولیدکنندگان و تامین کنندگان نیز کمک کند.
می‌توانید پس از مشاهده مشخصات فنی محصول مورد نظر و اطمینان از انتخاب خود، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و یا از طریق دکمه "درخواست قیمت و اطلاعات" و تماس با کارشناسان فروش ویترین نت برای خرید محصولات اقدام کنید .

فروش در ویترین نت

در صنایع مختلف مانند صنایع بسته بندی، صنایع غذایی، صنعت کشاورزی، صنایع نساجی و ... تولید‌کنندگان و تامین‌کنندگان میتوانند با کمک کارشناسان محتوای ویترین نت محصولات، مواد اولیه عمده و ماشین آلات خود را در ویترین‌نت ثبت کنند تا بازارشان را در سراسر کشور و فراتر از آن در خاورمیانه گسترش دهند و تحولی بزرگ را در فروش تجربه کنند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .