سوالات متداول
ویترین نت چیست ؟

ویترین‌نت یک پلتفرم عمده فروشی آنلاین و B2B است که تلاش می‌کند با بهره گیری از روش‌های نوین دیجیتال مارکتینگ و مشاوره رایگان و تخصصی جهت خرید، بستری آنلاین برای تجارت سریع و قابل اعتماد ایجاد کند تا زنجیره خرید و فروش صنعتی به صورت آنلاین را تسهیل و توسعه بخشد.

بارها در اینترنت به دنبال خرید آنلاین و عمده محصولات و ماشین آلات صنعتی بوده‌اید اما احتمالا اطلاعات جامعی از قیمت و نحوه کارکرد آن به دست نیاورده‌اید و در نتیجه امکان خرید آنلاین محصولات صنعتی را نداشته‌اید. ویترین‌نت با ارائه محتوای بسیار دقیق و کامل از محصولات (مشخصات فنی، عکس زوایای مختلف، نحوه کارکرد ویدئویی و ... ) و ارائه مشاوره تخصصی و رایگان، شما را در انتخاب و خرید کمک می‌کند و همچنین ویترین‌نت برای سهولت خرید شما به صورت آنلاین، روش‌های پرداخت متفاوتی در نظر گرفته است.
کارشناسان مجرب فروش در ویترین‌نت با داشتن اطلاعات تخصصیِ کامل از نحوه کارکرد و کاربرد محصولات و دستگاه‌های صنعتی و تنوع تامین کنندگان، شما را در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین محصول مورد نیازتان راهنمایی می‌کنند همچنین اگر کالای خریداری شده دارای مشکلی باشد، خریداران می‌توانند در صورت داشتن شرایط برگشت کالا، نسبت به مرجوع آن اقدام کنند.

از صفر تا صد فروش صنعتی آنلاین را با ویترین‌نت تجربه کنید و لذت ببرید. تیم محتوای ویترین‌نت از تهیه عکس و فیلم تا ثبت حرفه ای و سئو شده‌ی مشخصات فنی و کاربرد مواد اولیه و یا کارکرد ماشین آلات، در کنار شما، تامین کنندگان و تولید کننده‌های عزیز هستند.
تیم دیجیتال مارکتینگ ویترین‌نت با دریافت لید از کانال‌های مختلف آنلاین و ارزیابی آن‌ها، با همکاری تیم فروش، خریداران نهایی را به شما معرفی می‌کنند.

خیر، ویترین نت با داشتن امتیاز نمایندگی تامین کنندگان مختلف یک پلتفرم خرید و فروش آنلاین است و می‌تواند به صرفه‌ترین پیشنهادها را به خریداران دهد و به افزایش فروش تولیدکنندگان و تامین کنندگان نیز کمک کند.
می‌توانید پس از مشاهده مشخصات فنی محصول مورد نظر و اطمینان از انتخاب خود، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و یا از طریق دکمه "درخواست قیمت و اطلاعات" و تماس با کارشناسان فروش ویترین نت برای خرید محصولات اقدام کنید .

فروش در ویترین نت

در صنایع مختلف مانند صنایع بسته بندی، صنایع غذایی، صنعت کشاورزی، صنایع نساجی و ... تولید‌کنندگان و تامین‌کنندگان میتوانند با کمک کارشناسان محتوای ویترین نت محصولات، مواد اولیه عمده و ماشین آلات خود را در ویترین‌نت ثبت کنند تا بازارشان را در سراسر کشور و فراتر از آن در خاورمیانه گسترش دهند و تحولی بزرگ را در فروش تجربه کنند.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان