× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
الکتروموتور western electric
۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور western electric با توان 22 کیلووات و 3000 دور برای پمپ های طبقاتی مناسب است. وزن این الکتروموتور 200 کیلوگرم است. الکتروموتور نوعی ماشین است که انرژی الکتریکی را به حرکت مکانیکی تبدیل می کند. ایده کلی بر این اساس است که وقتی که یک هادی حامل جریان الکتریسیته تحت اثر یک میدان مغناطیسی قرار می گیرد نیرویی بر روی آن هادی حامل جریان از سوی میدان مغناطیسی اعمال می شود. اغلب موتورهای الکتریکی دوار هستند.اما موتور خطی هم وجود دارند.  

الکتروموتور 1400 دور پایه دار
۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور  ۱۴۰۰دور پایه دار با توان ۷/۵کیلووات و IE3 دائم کار مناسب جهت دستگاه های سنگین ‌کاردرشرایط سخت است. الکتروموتور نوعی ماشین است که انرژی الکتریکی را به حرکت مکانیکی تبدیل می کند. ایده کلی بر این اساس است که وقتی که یک هادی حامل جریان الکتریسیته تحت اثر یک میدان مغناطیسی قرار می گیرد نیرویی بر روی آن هادی حامل جریان از سوی میدان مغناطیسی اعمال می شود. اغلب موتورهای الکتریکی دوار هستند.اما موتور خطی هم وجود دارند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
الکتروموتور ex T4
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

‏الکتروموتور یا موتور الکتریکی (Electric Motor) نوعی ماشین است که انرژی الکتریکی را به حرکت مکانیکی تبدیل می‌کند. الکتروموتورها توسط اثر الکترومغناطیس کار می‌کنند. ایده کلی بر این اساس است که وقتی که یک هادی حامل جریان الکتریسیته تحت اثر یک میدان مغناطیسی قرار می‌گیرد، نیرویی بر روی آن هادی حامل جریان از سوی میدان مغناطیسی اعمال می‌شود. در الکتروموتور ex T4 ضدانفجار اگر جرقه یا احتراقی صورت گیرد به هیچ وجه به خارج الکتروموتور انتشار نیافته و باعث احتراق در محیط نمی گردد. این الکتروموتور دارای پوشش و پوسته ضخیمی بوده و وزن آن بیشتر از مدل های ضدانفجار مشابه دیگر است.محدوده کاری این موتورها در Zone و محیط های انفجاری خطرناک می باشد. ‎استاندارد توصیه می کند که دمای الکتروموتور باید 20% کمتر از دمای احتراق مخلوط گازی قابل انفجار در محیط نصب باشد. این درجه بندی را با حرف T نمایش داده و برحسب نوع استاندارد از T1-T6 تقسیم بندی می نمایند. برای مثال در الکتروموتوری با درجه حرارتی T4 حداکثر درجه حرارت کلیه قسمت های موتور از 135 درجه سانتی گراد تجاوز نمی کند. ‎توجه : کلاس حرارتی الکتروموتور و حداکثر دمای سطح دو پارامتر کاملا متفاوت بوده و نباید با هم اشتباه گرفته شوند.

ازن ژنراتور مدل MZ-30
۱۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ازن ژنراتور ۳۰ گرم تمام اتومات دائم کار  با استفاده از پنل کاملا تاچ همراه با ریموت کنترل جهت انجام تنظیمات دستگاه ساخته میشود . ازن ژنراتور MZ-30 توان تولید ازن از ۱۰ گرم تا ۳۰ گرم در ساعت دائم و ۴۰ گرم در ۳ ساعت کارکرد مدام را دارد . در این ژنراتور بالاترین تکنولوژی High Frequency استفاده شده است . ازن ژنراتور دارای دو ناحیه کاملا مجزا جهت تنظیم مقدار ازن تولیدی (دستی – پنل لمسی ) می باشد. این دستگاه دارای فلومتر ، پنل کنترل لمسی ، ریموت کنترل ، سنسور حرارتی و شاسی دستی جهت تنظیم مقدار ازن در صورت عدم استفاده از پنل یا ریموت می باشد .  از دو کمپرسور و مولد اضافه جهت استفاده سیکلی در سیستم و افزایش عمر دستگاه استفاده شده است .  مصرف انرژی در ازن ژنراتور پایین است و نیاز به برق سه فاز ندارد .  تولید ازن با غلظت حدود ۵ برابر غلظت ازن ژنراتورهای معمول بازار (غلظت بالای ۶ درصد) انجام میشود . عمر دی الکتریک به جهت استفاده از آلیاژ های خاص در نسل جدید خازن ها بالا است .  امکان استفاده از هوا و یا اکسیژن به عنوان گاز ورودی دستگاه در ازن ژنراتور  وجود دارد .  ازن ژنراتور دارای ایمنی بالا با توجه به حذف سیستم گردش آب است .  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل