× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
هیتر دو فن گلخانه
۱۲,۰۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

هیترهای 2 فن شرکت مانی دژ که یک از امتحان 14 ساله با سربلندی بیرون آمده اند بهترین گزینه برای گرمایش گلخانه،مرغداری و سالنهای بزرگ است. این شرکت برای اولین بار سیستم کوره ایتالیایی را اجرا نمود کوره دستگاه تماما از جنس استیل با گرید 304 ساخته شده که ضمن بازدهی فوق العاده از دوام بسیار بالایی برخوردار است و مقاومت بالایی در برابر حرارت و رطوبت برخوردار میباشد. شاسی و بدنه دوجداره دستگاه از جنس گالوانیزه ضد زنگ با پوشش رنگ الکترو استاتیک ساخته شده که با قرار دادن پشم شیشه در بین دولایه به خوبی عایق بندی شده است. سیستم فرمان دستگاه (تابلو برق )کاملا اتوماتیک می باشد و توسط 3 عدد ترموستات دمای دستگاه و محیط را کنترل می نماید.

ماشین کارنده بذر در سینی نشا
۹۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین کارنده بذر در سینی نشا  با کاشت بیش از 1000 سینی در ساعت و با دقت بالا و کیفیت کاشت بسیار مناسب راه حل مشکل بسیاری از گلخانه داران عزیز می باشد. کشت بذر در سینی نشا به جای کشت مستقیم بذر در زمین مزایای بسیار زیادی دارد. از جمله کاهش دفعات آبیاری: با توجه به اینکه دوره مهم رشد ابتدایی بذور در گلخانه سپری می شود که این دوره تقریبا دو ماه به طول می انجامد، این مدت دفعات آبیاری محدود تر و نیز هزینه های کارگری و همچنین طول مدت داشت و هزینه های آن به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. اهمیت کشت نشا در سینی های نشا به دلیل چنین مزایای مهمی است که توجیه قابل توجه اقتصادی هم دارد. درصورتی که بخواهیم کشت دستی بذر را در سینی های نشا داشته باشیم هزینه بسیار بالای کارگری به سبب لزوم داشتن تعداد نیروی زیاد خواهد داشت و همچنین دقت کشت و سرعت پایین هم از عوامل محدود کننده هستند.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دیتالاگر دما چهار کاناله آنلاین هاتول مدل 4060
۸۸۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

قابلیت های عمومی دیتالاگر دما چهار کاناله آنلاین هاتول مدل 4060  : محدوده اندازه گیری دما از 55- الی 125 درجه سانتی گراد دقت اندازه گیری تا دهم درجه قابلیت اتصال به چهار سنسور دمای خارجی به صورت سریال حداکثر فاصله آخرین سنسور دما  تا دستگاه 30  متر فول کالیبره در تمام رنج های اندازه گیری دارای حسگر فوق حساس سیستم اندازه گیری فول دیجیتال مصرف بسیار پایین انرژی پایداری بلند مدت عالی

دیتالاگر دما و رطوبت آنلاین هاتول مدل 2017
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

قابلیت های عمومی دیتالاگر دما و رطوبت آنلاین هاتول مدل 2017 : محدوده اندازه گیری دما از 40- الی  125 درجه سانتی گراد محدوده اندازه گیری رطوبت از صفر الی 100 درصد دقت اندازه گیری تا صدم درجه دارای حسگر بیرونی با کابل به طول 1.5 متر قابلیت افزایش طول کابل حسگر بیرونی تا 24 متر - سفارشی فول کالیبره در تمام رنج های اندازه گیری دارای حسگر فوق حساس سیستم اندازه گیری فول دیجیتال مصرف بسیار پایین انرژی پایداری بلند مدت عالی  قابلیت های ارتباطی دیتالاگر دما و رطوبت آنلاین هاتول مدل 2017  : قابلیت ارسال آنلاین اطلاعات از طریق کابل سریال به دیتاترانسپورتر ارسال آنلاین اطلاعات از دیتاترانسپورتر به سرور از طریق LAN , WAN قابلیت کارکرد حداکثر 15 دستگاه با یک دیتاترانسپورتر

جت هیتر سری ۸۰_گازسوز
۴,۰۰۰,۰۰۰-۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جت هیتر سری ۸۰_گازسوز در گلخانه ها ، مرغداری ها ، سالن های صنعتی ، دامداری ها ، پروژه های عمرانی و ساختمانی ، سالن های ورزشی و غیره کاربرد دارد. فضای قابل گرمایش این جت هیتر 1500 الی 3000 متر مکعب و میزان هوادهی آن 5000 مترمکعب در ساعت است.

دستگاه مه پاش 12 پره
۳,۶۰۰,۰۰۰-۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه مه پاش 12 پره در دامداری های، سالن های مرغداری و سالن های پرورش دام استفاده می شود. بدون از استفاده از پوشال رطوبت لازم را در هوای سالن اسپری می کند. یکی از دیگر از دلایل استفاده از این دستگاه تامین رطوبت هوا جهت تعادل دمایی بدن دام است. بدنه مه پاش 12 پره از ورق فولادی گالوانیزه ساخته شده است و با داشتن این تعداد پره توانایی پرتاب هوا تا بیش از 10 متر را دارد.

پد سلولزی با ابعاد 15در60در120
۳۰۰,۱۸۶ تومان
حداقل سفارش: 24 قطعه

این پد در ابعاد( ضخامت،عرض،ارتفاع) ۱۵*۶۰*۱۲۰ سانتی متر و جنس کاغذ این پد فنلاندی می باشد. این پد سلولزی دارای ۲۴ ماه گارانتی در زمینه استحکام (عدم دفرمگی) و مانائی (عدم خمیر شدگی) می باشد. حداقل سفارش پد سلولزی ۲۴ قطعه می باشد.  این پد سلولزی از مدل 7090 میباشد که بطور خاص برای سرمايش مرغداری ,گلخانه ها,انبارها استفاده می شود موارد استفاده پد سلولزی : گلخانه مرغداری دامداری کولر آبی هواساز  نیروگاه  

پد سلولزی با ابعاد 15در60در100
۲۵۰,۱۵۵ تومان
حداقل سفارش: 24 قطعه

این پد سلولزی در ابعاد( ضخامت،عرض،ارتفاع) ۱۵*۶۰*۱۰۰ میلیمتر و جنس کاغذ این پد فنلاندی می باشد. این پد سلولزی دارای ۲۴ ماه گارانتی در زمینه استحکام (عدم دفرمگی) و مانائی (عدم خمیر شدگی) می باشد. حداقل سفارش پد سلولزی ۲۴ قطعه می باشد. این پد سلولزی از مدل 7090 میباشد که بطور خاص برای سرمايش مرغداری ,گلخانه ها,انبارها استفاده می شود موارد استفاده پد سلولزی :  گلخانه  مرغداری  دامداری  کولر آبی هواساز  نیروگاه

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
پد سلولزی با ابعاد 10در60در 100
۱۸۱,۷۷۹ تومان
حداقل سفارش: 24 قطعه

ویژگی های دستگاه پد سلولزی: این پد سلولزی در ابعاد( ضخامت،عرض،ارتفاع) ۱۰*۶۰*۱۰۰ سانتی متر و جنس کاغذ این پد فنلاندی می باشد. این پد سلولزی دارای ۲۴ ماه گارانتی در زمینه استحکام (عدم دفرمگی) و مانائی (عدم خمیر شدگی) می باشد.  حداقل سفارش پد سلولزی 24 قطعه می باشد. این پد سلولزی از مدل 7090 میباشد که بطور خاص برای سرمايش مرغداری ,گلخانه ها,انبارها استفاده می شود. موارد استفاده پد سلولزی :  گلخانه مرغداری دامداری کولر آبی هواساز نیروگاه  

پد سلولزی با ابعاد 10در60در150
۲۵۰,۱۵۵ تومان
حداقل سفارش: 24 قطعه

این پد سلولزی در ابعاد( ضخامت،عرض،ارتفاع) ۱۰*۶۰*۱۵۰ سانتی متر و جنس کاغذ این پد فنلاندی می باشد. این پد سلولزی دارای ۲۴ ماه گارانتی در زمینه استحکام (عدم دفرمگی) و مانائی (عدم خمیر شدگی) می باشد.  حداقل سفارش پد سلولزی 24 قطعه می باشد. موارد استفاده پد سلولزی : گلخانه مرغداری دامداری کولر آبی هواساز  نیروگاه

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تجهیزات گلخانه ای

آشنایی با تجهیزات گلخانه ای:

لوازم گلخانه و یا تجهیزات گلخانه ای لوازم و ابزاری هستند که در صنعت کشاورزی برای ایجاد فضای گلخانه ای و کارایی بهتری این محیط به کار برده می شوند. تجهیزات مورد نیاز گلخانه شامل موارد متعددی هستند که هر کدام در ایجاد یک محیط گلخانه ای مناسب کمک می کنند.

تجهیزات گلخانه ویا لوازم گلخانه هر کدام در زمانی مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو می توان هر میوه و سبزیجاتی را به کمک این تجهیزات مناسب گلخانه در هر مکان و زمانی پرورش داد.

برخی از لیست لوازم و وسایل مورد نیاز گلخانه را در زیر خواهید دید :

مه پاش و رطوبت ساز:

مه پاش و رطوبت ساز دو دستگاه کاربردی در بین تجهیزات گلخانه هستند که از آن ها برای ایجاد رطوبت در گلخانه ها و انبارهای نگهداری میوه ها استفاده می شود. این دستگاه ها برای ایجاد رطوبت و دما در محدوده ی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از میوه ها و سبزیجات برای تازه ماندن به شرایط خاصی مانند وجود رطوبت نسبی نیاز دارند که توسط این دستگاه ها و تجهیزات گلخانه ای تأمین می شوند.

سیستم گرمایشی گلخانه و هیتر:

با توجه به این که هر گیاهی در فصل خاصی رویش دارد، استفاده از سیستم گرمایشی گلخانه برای رشد گیاهان فصل های گرم، در زمان فصل های سرد مورد نیاز است تا بتوان در تمامی فصول میوه و سبزیجات مورد نیاز را تأمین کرد. سیستم گرمایش گلخانه را می توان در دمای خاصی که مورد نیاز گیاه است، تنظیم کرد تا به خوبی بتواند رشد کند.

سیستم سرمایش گلخانه:

برخی از گیاهان و سبزیجات در فصل های سرد قابلیت رشد دارند. با استفاده از سیستم سرمایشی گلخانه می توان در فصل های گرم نیز این سبزیجات و میوه ها را رشد داد.

همچنین از سیستم سرمایش به عنوان یک تجهیزات گلخانه ای مورد نیاز در مناطقی با آب و هوای گرم می توان استفاده کرد. به این صورت می توان فضا را برای ایجاد شرایط مناسب دمایی جهت پرورش میوه های مناطق سردسیری به وجود آورد.

شهر تامین کننده
جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل