× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
رطوبت ساز التراسونیک 200 , دستگاه رطوبت ساز
۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های رطوبت ساز التراسونیک 200 : رطوبت سازالتراسونیک ۲۰۰ دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند دستگاه با به کارگیری از پیزو های سرامیکی این فعالیت را انجام می‌دهد. از این دستگاه میتوان در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه ، سالن پرورش قارچ ، پرورش زعفران ، سردخانه ، چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. این دستگاه تامین رطوبت ۹۵% برای فضای ۲۰ مترمکعب را انجام می دهد. دستگاه رطوبت ساز دارای سیستم قطع خودکار هنگام کمبود آب ورودی دارد. همچنین دارای سیستم محافظت از گرما است. این دستگاه دارای تایمر قابل برنامه ریزی برای خاموش و روشن نگه داشتن دستگاه می باشد. دارای  یک خروجی لوله پلیکا ۴ سانت می باشد. مخزن آب برای حدودا ۳ ساعت کار دستگاه کافی است. این دستگاه رطوبت ساز قابلیت اتصال به شیر آب ندارد.

رطوبت ساز التراسونیک مدل 600 , دستگاه رطوبت ساز
۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز التراسونیک ۶۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. ویژگی های رطوبت ساز التراسونیک مدل 600: رطوبت ساز التراسونیک مدل 600 یک خروجی لوله پلیکا ۹ سانت دارد. مصرف آب رطوبت ساز التراسونیک مدل 600 ۴ لیتر در ساعت در مبدا خروجی بخار می باشد. مصرف برق رطوبت ساز التراسونیک مدل 600 تک فاز ۱۰۰ وات می باشد. تامین رطوبت دستگاه تا ۹۵ درصد برای حدود ۵۰ متر مکعب فضای بسته می باشد. رطوبت ساز التراسونیک مدل 600 سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب ورودی را دارد. مخزن ذخیره آب برای حدود ۳ ساعت می باشد. قابلیت اتصال به شیر آب را دارد. بدنه مقاوم رطوبت ساز تماما از جنس A.B.S می باشد. ابعاد این دستگاه  ۴۵*۳۲*۳۴ ا می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه رطوبت ساز التراسونیک مدل 4800 , دستگاه رطوبت ساز
۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز التراسونیک ۴۸۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود. رطوبت ساز التراسونیک ۴۸۰۰ در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. ویژگی های رطوبت ساز التراسونیک ۴۸۰۰: رطوبت ساز التراسونیک ۴۸۰۰ داراییک یا دو خروجی لوله پلیکا ۱۶ سانت می باشد. مصرف آب رطوبت ساز التراسونیک  ۱۱ لیتر در ساعت در مبدا خروجی بخار می باشد. مصرف برق رطوبت ساز التراسونیک تک فاز ۷۰۰وات می باشد. رطوبت ساز التراسونیک تامین رطوبت تا ۹۵ درصد برای حدود ۴۰۰متر مکعب فضای بسته می کند. رطوبت ساز التراسونیک دارای سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب ورودی می باشد. مخزن ذخیره آب این دستگاه برای حدود ۲ ساعت می باشد. رطوبت ساز التراسونیک قابلیت اتصال به شیر آب را دارد. جنس بدنه رطوبت ساز مقاوم تماما از جنس A.B.S می باشد. ابعاد رطوبت ساز التراسونیک ۵۰*۴۲*۵۰ می باشد.

دستگاه رطوبت ساز التراسونیک 400 , دستگاه رطوبت ساز
۹۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت سازالتراسونیک ۴۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. ویژگی های دستگاه رطوبت ساز التراسونیک: دستگاه رطوبت ساز التراسونیک دارای ۴ پیزو ژاپنی می باشد. دستگاه رطوبت ساز التراسونیک بدنه مقاوم تمام آی بی اس می باشد. مصرف برق دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ۶۰ وات می باشد. مصرف آب دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ۲٫۱لیتر در ساعت می باشد. دارای  سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب می باشد. دستگاه رطوبت ساز التراسونیک قابلیت اتصال رطوبت ساز به شیر آب می باشد. دارای مخزن ذخیره آب برای ۳ ساعت کار دستگاه می باشد. ابعاد دستگاه دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ۳۳*۲۶*۲۴ می باشد. وزن در حدود ۴ کیلوگرم می باشد. قابلیت ایجاد رطوبت ۹۵% برای فضایی در حدود ۳۰ متر مکعب را دارا می باشد. قابلیت نصب آسان دارد. دستگاه رطوبت ساز التراسونیک قابلیت تعمیر و تعویض آسان را دارد. دارای چراغ های وضعیت دستگاه می باشد. دستگاه رطوبت ساز التراسونیک مناسب جهت سردخانه،گلخانه،سالن های قارچ می باشد.  

دستگاه رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار , دستگاه رطوبت ساز
۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار به عنوان یک مه ساز پروانه ای ایرانی با کیفیت از موتور نیم اسب بخار صنعتی ۵۰ دور در ثانیه برای تولید رطوبت به صورت پودر بهره می گیرد. رطوبت ساز پروانه ای دارای دبی هوادهی ۱۰۰۰ متر مکعب و دبی رطوبت قابل تنظیم ۶۰ لیتر در ساعت است. این رطوبت ساز قدرتمند قادر است رطوبت مورد نیاز سالن های ۴۰ متری انواع قارچ ها را تا ۹۹ درصد تامین کند. همچنین از آن می توان برای تامین رطوبت و ایجاد هوای خنک در مرغداری ها و سالن های پرورش طیور ، سردخانه های گوشت و میوه و رستوران ها نیز استفاده کرد.

رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار , دستگاه رطوبت ساز
۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار کاملا ایرانی بوده و دارای یکسال گارانتی می باشد. بدنه محصول گالوانیزه بوده و دارای رنگ کوره ای می باشد. فضای قابل رطوبت دهی بین 50 متر تا 100 متراست. موتور دستگاه دارای قدرت 0.5 اسب بخار صنعتی و ۵۰ دور در ثانیه (۳۰۰۰ دور در دقیقه) است. این موتور بسیار قدرتمند و کم مصرف است و می تواند به راحتی رطوبت و هوادهی مطلوب را فراهم کند.

رطوبت ساز پروانه ای 2 اسب , دستگاه رطوبت ساز
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز های پروانه ای با توان های نیم ، یک و نیم و دو اسب بخار تولید میشوند. موتور دستگاه رطوبت ساز پروانه ای دارای قدرت 2 اسب بخار صنعتی و ۵۰ دور در ثانیه (۳۰۰۰ دور در دقیقه) است. این موتور بسیار قدرتمند و کم مصرف است و می تواند به راحتی دبی رطوبت و هوادهی مطلوب را فراهم کند. فضای قابل رطوبت دهی توسط این رطوبت ساز پروانه ای بین 400 تا 800 متر مکعب است. این محصول کاملا ایرانی بوده و دارای یکسال گارانتی میباشد.

رطوبت ساز التراسونیک 2400 , دستگاه رطوبت ساز
۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز التراسونیک ۲۴۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند. این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. دو خروجی لوله پلیکا ۱۱ سانتیمتر در رطوبت ساز التراسونیک 2400 قرار داده شده است. دستگاه دارای مصرف آب ۷ لیتر در ساعت در مبدا خروجی بخار و مصرف برق تک فاز ۳۰۰ وات می باشد. تامین رطوبت تا ۹۵ درصد برای حدود ۲۵۰ متر مکعب فضای بسته امکان پذیر است. سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب ورودی به کار گرفته میشود. ظرفیت مخزن ذخیره آب برای حدود ۲ ساعت می باشد. رطوبت ساز التراسونیک 2400 دارای ابعاد ۵۰*۴۲*۴۲ و قابلیت اتصال به شیر آب می باشد. جنس بدنه رطوبت ساز مقاوم تماما از جنس A.B.S است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
رطوبت ساز التراسونیک 400 , دستگاه رطوبت ساز
۹۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت سازالتراسونیک ۴۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند. این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. رطوبت ساز التراسونیک 400 دارای ۴ پیزو ژاپنی می باشد. سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب به کار گرفته میشود. بدنه این رطوبت ساز مقاوم و تمام آی بی اس است. دارای مصرف برق : ۶۰ وات و مصرف آب : ۲٫۱ لیتر در ساعت می باشد. رطوبت ساز التراسونیک 400 ، مخزن ذخیره آب برای ۳ ساعت کار دستگاه را دارا می باشد.  

دستگاه رطوبت ساز 1200 , دستگاه رطوبت ساز
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز 1200 دارای یک خروجی لوله پلیکا ۹ سانتی متر می باشد. در دستگاه رطوبت ساز 1200 مصرف آب ۴ لیتر در ساعت در مبدا خروجی بخار و مصرف برق تک فاز ۱۵۰ وات است . تامین رطوبت تا ۹۵ درصد برای حدود ۱۳۰ متر مکعب فضای بسته امکان پذیر است. سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب ورودی عمل میکند. مخزن ذخیره آب دارای ظرفیت برای حدود ۳ ساعت است. دستگاه رطوبت ساز 1200 دارای قابلیت اتصال به شیر آب می باشد. بدنه رطوبت ساز مقاوم تماما از جنس A.B.S و ابعاد آن  ۴۵*۳۲*۴۰ می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه رطوبت ساز

معرفی دستگاه رطوبت ساز 

دستگاه رطوبت ساز بهترین دستگاهی است که برای تامین رطوبت به صورت یکنواخت و قابل کنترل در محیط های خانگی و صنعتی استفاده می شود. مکانیزم این دستگاه به گونه ای است که بدون خیس کردن محیط و وسایل و تجهیزات موجود در آن، رطوبت کافی برای محیط را فراهم می کند.

البته بر خلاف تصور عموم، کاربرد دستگاه مه پاش و رطوبت ساز تنها به زمینه‌های مختلف صنعت کشاورزی و مرغداری محدود نمی‌شود. می ‌توان از این ماشین‌ها در کاربردهای صنعتی، آموزشی و برخی از کاربردهای نظامی استفاده کرد.

خصوصیات رطوبت ساز

به خاطر داشتن تنظیماتی که دستگاه رطوبت ساز دارد، می توان درصد رطوبت موجود در محیط را با آنها کنترل کرد. بنابراین رطوبت باید حالت مه مانند داشته باشد تا بتواند در محیط کارایی لازم را داشته باشد.

این دستگاه‌ها در انواع مدل‌ها و سایزهای مختلف با توجه به کاربری که از آن‌ها انتظار می رود، انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این رو خرید آن‌ها باید با توجه به متراژ گلخانه و نوع تجهیزات مورد نیاز صورت گیرد.

رطوبت ساز استاندارد چگونه است؟

هنگام خرید مه پاش و رطوبت ساز باید نوعی مناسب تهیه شود. از این رو باید با یک فرد متخصص در این زمینه مشورت کنید. این دستگاه ها باید به گونه ای رطوبت تولید کنند که در محیط حالت مشابه چکه کردن یا خیس کردن کف و دیوارها، ایجاد نشود.

نوع استاندارد این تجهیزات گلخانه ای رطوبت مه مانند و به صورت یکنواخت در محیط ایجاد می کند. البته به دلیل وجود حالت انتشار در محیط، رطوبت ایجاد شده به خوبی در گلخانه منتشر شده و تمام نقاط را تحت پوشش خود قرار می دهد. همچنین دمای آب درون رطوبت ساز بسته به نوع آن از حدی نباید بیشتر شود تا کارایی لازم را داشته باشد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل