× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • ارزان‌ترین
 • گران‌ترین
دستگاه مه پاش 12 پره , دستگاه مه پاش
۳,۶۰۰,۰۰۰-۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه مه پاش 12 پره در دامداری های، سالن های مرغداری و سالن های پرورش دام استفاده می شود. بدون از استفاده از پوشال رطوبت لازم را در هوای سالن اسپری می کند. یکی از دیگر از دلایل استفاده از این دستگاه تامین رطوبت هوا جهت تعادل دمایی بدن دام است. بدنه مه پاش 12 پره از ورق فولادی گالوانیزه ساخته شده است و با داشتن این تعداد پره توانایی پرتاب هوا تا بیش از 10 متر را دارد.

دستگاه مه پاش پروانه ای یک ونیم اسب بخار , دستگاه مه پاش
۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز پروانه ای یک اسب بخار از تجهیزات پرورش قارچ می باشد. موارد استفاده از رطوبت ساز پروانه ای در سالن های:  کشت قارچ خوراکی مرغداری و سالن های پرورش سایر طیور  انواع سردخانه هر نوع گلخانه دامداری های شیری و گوشتی چای سازی ها  چاپ خانه ها نساجی ها کارخانه های کود سازی برای تصفیه هوا کارخانه های چوب بری و نئوپان سازی کشت هیدرو پونیک و…. دستگاه مه پاش پروانه ای یک ونیم اسب بخار ایجاد رطوبت مناسب برای 50 الی 70 متر مریع می کند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه مه پاش التراسونیک 200 , دستگاه مه پاش
۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز التراسونیک ۲۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. ویژگی های رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 : رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 یک خروجی لوله پلیکا ۴ سانت دارد. مصرف آب  رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 ۰٫۶ لیتر در ساعت در مبدا خروجی بخار می باشد. رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 مصرف برق تک فاز ۴۰ وات دارد. رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 تامین رطوبت تا ۹۵ درصد برای حدود ۲۰ متر مکعب فضای بسته می کند. این دستگاه سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب ورودی دارد. مخزن ذخیره آب رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 برای حدود ۳ ساعت می باشد. این دستگاه قابلیت اتصال به شیر آب ندارد. بدنه رطوبت ساز مقاوم تماما از جنس A.B.S می باشد. ابعاد رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200  ۳۲*۲۴*۲۴ می باشد.

سیستم مه پاش , دستگاه مه پاش
۱۵,۰۰۰-۲۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر مربع

سیستم‌ مه‌ پاش بر حسب میزان فشار مورد استفاده به سه دسته تقسیم می‌شوند: - فشار کم (کمتر از 700 کیلو پاسکال)، - فشار متوسط (1400-700 کیلو پاسکال) - فشار زیاد (7000-3500 کیلو پاسکال). سیستم‌های دارای فشار متوسط و زیاد از راه تبخیر آب به هوا، موجب خنکی و کاهش دمای گلخانه می‌شوند در حالی که سیستم‌های دارای فشار کم (قطره ریز) از راه خیس کردن و به دنبال آن تبخیر آب از سطح گیاه و گلخانه موجب خنک شدن گلخانه می‌شوند. معمولاً هرچه فشار سیستم‌های مه‌ پاش بیشتر باشد ذرات ریزتری تولید می‌کنند. هرچه اندازه قطره‌های آب کوچک‌تر باشد نسبت سطح به حجم قطره‌ها بیشتر خواهد بود و میزان تبخیر قطره‌ها نیز افزایش خواهد یافت و در پایان، خنک کنندگی بیشتری در گلخانه‌ها ایجاد خواهد کرد. افزون بر آن، قطره‌های کوچک‌ تر آب نسبت به قطره‌های بزرگ‌تر تمایل دارند تا زمان طولانی‌تری در قسمت بالای گلخانه باقی بمانند. هرچه ماندگاری قطره‌های آب در قسمت‌های بالای گلخانه بیشتر باشد این احتمال که قطره‌های آب پایین آمده و با سطح داخلی گلخانه، لوازم و تجهیزات یا گیاهان تماس داشته و موجب خیس شدن آن‌ها شوند، کم‌تر می‌شود و در ضمن احتمال تبخیر قطره‌های آب، زمانی که در قسمت بالای سالن هستند افزایش می‌یابد.

مه ساز صنعتی التراسونیک مدل ۴۸۰۰_MTS , دستگاه مه پاش
۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مه سازهای اولتراسونیک مشکلات عمده ناشی از گرفتگی نازل ها، خیس شدن ظروف نگهداری محصولات و ایجاد کپک و آلودگی محصولات کشاورزی و میوه جات در سردخانه ها، مشکل یخ زدگی دستگاه های رطوبت ساز پروانه ای را حل می کنند.  در نتیجه سردخانه ها بدون نیاز به جوشاندن آب که باعث افزایش دمای سردخانه ها میشد و یا بدون نیاز به آب پاشی در کف سردخانه ها که باعث ایجاد کپک و سایر معضلات میشد به راحتی میتوانند با یک دستگاه رطوبت ساز، بخار سرد مورد نیازشان را تامین کنند. این بخار سرد باعث افزایش ماندگاری محصولات در سردخانه ها میگردد و هزینه های برق و آب مصرفی را به شدت کاهش میدهد.

FOGGER (مه پاش ) , دستگاه مه پاش
۱,۰۰۰,۰۰۰-۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

استفاده از سیستم رطوبت ساز مه پاش نازلی یکی از روش های نوین تامین رطوبت و کاهش دمای محیط و جلوه دهنده زیبایی خاصی است که امروزه در سراسر دنیا کاربرد بسیار وسیع و گسترده ای دارد. در سیستم مه پاش نازلی آب توسط پمپ های پیستونی در لوله های پلی فشار قوی جریان پیدا میکند و در پشت نازل های مخصوص مه پاش قرار می گیرد که این نازل ها با دارا بودن مکانیسم خاص و سوراخ های بسیار ریز (۱۰-۸۰ میکرون) آب تحت فشار را با هوا مخلوط کرده و ایجاد مه یکنواخت میکنند . رطوبت ایجاد شده توسط سیستم های مه پاش نازلی بسیار یکنواخت بوده و در صورت استفاده از نازل های با کیفیت بالا و ضد چکه به هیچ عنوان شاهد خیسی در سطح زمین و چکه آب نخواهید بود . سیستم مه پاش نازلی کاربرد بسیار وسیعی در گلخانه ، مرغداری ، سالن قارچ ، دامداری ، رستوران و اتاق مه استخر ها دارد و به کار گرفته میشود . سیستم مه پاش نازلی علاوه بر ایجاد رطوبت یکنواخت دمای محیط را ۱۰-۱۵ درجه سانتی گراد پایین آورده و فضای مطبوعی را ایجاد میکند . سیستم مه پاش نازلی از دو بخش تشکیل میشود : بخش اول : ۱- شاسی دستگاه : شاسی کشی دستگاه با استفاده از پروفیل نمره ۳ بوده و جهت استحکام استفاده شده است . co2 بیشتر آن از جوشکاری ۲- انتخاب سیستم فشار قوی: برای این منظور ا از الکترو پمپ های ایتالیایی استفاده شده تا اطمینان کامل را از کیفیت داشته باشیم . ۳- تقسیم بندی خطوط مه پاش: برای این منظور از کالکتور های برنجی و شیر آلات با استاندارد مناسب استفاده میشود تا خط کشی های انجام شده مه پاش این قابلیت را داشته باشند تا در صورت عدم نیاز یک خط برای مه پاشی آن را غیر فعال کند . ۴- فیلتراسیون مناسب: برای این منظور ما از فیلتر های دو قلوی تصفیه آب پلی فسفات و نمدی استفاده می کنیم تا عمل فیلتراسیون بصورت کامل انجام گیرد و مانع از جرم گرفتگی و رسوب نازل ها شود . ۵- مخزن ذخیره آب: برای اینکه یک ذخیره آب تصفیه شده همواره داشته باشیم یک مخزن ۱۰۰ لیتری را بر روی شاسی تعبیه کرده تا پس از فرایند تصفیه آب درمخزن ذخیره گردد. ۶- محافظت از دستگاه: برای محافظت از پمپ ، یک فلوتر برقی در داخل مخزن قرار گرفته شده است تا در هنگام اتمام آب الکترو موتور را بصورت اتوماتیک خاموش کرده و مانع از خرابی پمپ گردد . ۷- ذخیره همیشگی آب: به منظور این که آب تصفیه شده ذخیره در مخزن یکباره پایان نیابد از فلوتر مکانیکی استفاده شده تا در زمانی که سطح آب موجود در مخزن پایین می آید به صورت مکانیکی فلوتر عمل کرده و دریچه ورودی آب به مخزن باز می شود تا همیشه آب در مخزن موجود باشد . ۸- اتوماسیون :برای برنامه زمانی دادن به موتور و امکان کنترل رطوبت و دما ازتابلو اتوماسیون تایمر دار استفاده شده است که با برنامه دادن مناسب با آن بتوانیم رطوبت و دمارا کنترل کنیم. بخش دوم : این بخش شامل لوازم و تجهیزات مورد استفاده برای سیستم های مه پاش می باشد . ۱- لوله های فشار قوی: از لوله های فشار قوی پلی آمید به این منظور استفاده شده تا هم استحکام بالایی را داشته باشند و همچنین این لوله ها رسوب به خود نگیرند . ۲- پایه نازل : با توجه به اینکه پایه ها همواره در معرض رطوبت هستند لذا جهت جلوگیری از زنگ زدگی از جنس استیل استفاده شده است . ۳- نازل های تمام استیل: به منظور جلو گیری از زنگ زدگی و گرفتن رسوبات از نازل های تمام استیل استفاده می شود و نیز این نازل ها خورندگی کمتری در برابر آب را نسبت به نوع برنجی و آهنی را دارند .  

دستگاه کنترلر سیستم های مه پاش , دستگاه مه پاش
۵۰۰,۰۰۰-۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کنترلر سیستم های مه پاش بمنظور سهولت کنترل سیستم مه پاش و جلوگیری از به وجودآمدن رطوبت اضافه در سالن استفاده میشود. این دستگاه کنترلر رطوبت قابل نصب برروی کلیه سیستم های تولید رطوبت گلخانه٬ مرغداری و سالن های قارچ می باشد. مزایای استفاده از کنترلر فوکر : کنترل رطوبت مطلوب در سالن : از کارکرد یکسره پمپ های مه پاش که موجب ایجاد رطوبت اضافه و تولید قارچ در سالن می گردد جلوگیری بعمل می آورد. کنترل دمای سالن : در صورت کاهش دمای سالن٬ مه پاش را خاموش کرده و از بوجود آمدن استرس به گیاه یا طیور جلوگیری می نماید. قابلیت تنظیم بازه رطوبت برای محصول : با تنظیم مجزای بازه ی رطوبت مطلوب این امکان را به کاربر میدهد که رطوبت سالن را در محدوده ی دلخواه نگه دارد. قابلیت ارسال SMS :به وسیله این ماژول می توان از عملکرد این دستگاه و همچنین تغییرات دما و رطوبت داخل سالن از طریق sms مطلع شد.  

سیستم مه پاش , دستگاه مه پاش
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اجرای سیستم های مه پاش به همراه فن های سقفی بزرگ به صورت تمام اتومات دارای دوسال گارانتی و ده سال خدمات و پشتیبانی میباشد. بهترین عمل کرد فن به همراه سیستم مه پاش میباشد که برای بازدهی بهتر در کارکرد سیستم میباشد فن ها دارای پنج پره مقاوم از جنس آلومینوم است که قابلیت ارتجاعی میباشد هر فن میزان قابل توجهی بادهی دارد که فضای حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ متر مربع را پوشش میدهد. مزایای استفاده از سیستم مه پاش در شیر روشی: با نصب سیستم مه پاش در سالن انتتظار، میزان استرس گرمایی کاملا از بین میرود به طوری که با بررسی دقیق دام به راحتی متوجه این موضوع میشویم. با نصب سیستم مه پاش در چال شیردوشی علاوه بر خنک شدن دام، تعداد حشرات از جمله مگس کاهش یافته و دامها دیگر با لگد سبب افتادن خرچنگی ها نمیشوند. با نصب سیستم مه پاش در راهروی خروج دامهایی که به سمت بهاربند میروند با حد اقل تنش گرمایی مواجه میشوند. لازم به ذکر است نازلهایی که در این قسمت نصب میشوند کاملا متفاوت هستند و با یک چشم الکترونیکی کنترل میشوند تا از هدر روی آب وقتی دامها از راهرو عبور نمیکنند، جلوگیری نمایند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه مه پاش

آشنایی با مه پاش و رطوبت ساز:

ماشین مه پاش یا رطوبت ساز از تجهیزات گلخانه ای است که بخار غلیظی منتشر می‌کند که شبیه به مه یا دود است. این وسیله نام یکی از دستگاه های صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری است که باعث ایجاد رطوبت می‌شود.

البته بر خلاف تصور عموم، کاربرد دستگاه مه پاش و رطوبت ساز تنها به زمینه‌های کشاورزی و مرغداری محدود نمی‌شود. مه مصنوعی ایجاد شده از این دستگاه در برنامه‌های مهمانی‌ها و جشن‌ها مورد نیز استفاده قرار می‌گیرد. همچنین می ‌توان از این ماشین‌ها در کاربردهای صنعتی، آموزشی و برخی از کاربردهای نظامی استفاده کرد.

کابردهای مه پاش و رطوبت ساز:

دستگاه‌های مه پاش و رطوبت ساز به طور گسترده در زمینه‌های مختلفی از جمله جشن‌ها برای ایجاد مه در فضا استفاده می‌شوند. این دستگاه‌های معمولا از نظر سایز بزرگ هستند، اما امروزه نوع متدوال‌تری از ماشین‌های مه پاش برای رسیدن به اهداف خاص طراحی و تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این دستگاه که دسته‌بندی آن را نیز مشخص می‌کنند در زمینه‌های زیر می‌باشند:

 • زمینه‌های آموزشی
 • صنعتی
 • نظامی
 • خانگی
 • سرگرمی و جشن‌ها
 • کشاورزی

مواد شیمیایی مخزن را پر می‌کنند و با استفاده از انرژی حرارتی یا سرد به صورت بخار یا مه (رطوبت) منتشر می‌شوند. کاربرد دما بسته به کاربرد نهایی و نوع ماده مورد استفاده برای ایجاد مه تغییر می‌کند.

کاربردهای ویژه مه پاش در زمینه کشاورزی:

اما یکی از اصلی‌ترین کابردهای مه پاش و رطوبت ساز در زمینه کشاورزی و تجهیزات گلخانه‌ای است. از جمله مهم‌ترین کابردهای این دستگاه در زمینه کشاورزی می‌توان به کود آبیاری، پخش مواد اصلاح‌کننده، پخش فاضلاب و مواد آلاینده روی زمین و به ویژه حفاظت در برابر سرما و یخبندان اشاره کرد.

کود آبیاری

کود آبیاری روشی است که در آن کود مورد نیاز گیاه از طریق آب آبیاری در اختیار آن قرار می‌گیرد. کودهای شیمیایی محلول در آب از طریق دستگاه‌های تزریق کود می‌توانند وارد جریان آب شده و توسط مه پاش به صورت یکنواخت در سطح باغ، مزرعه یا گلخانه توزیع شوند. علاوه بر پخش کود توسط این دستگاه می توان سایر مواد شیمیایی برای مبارزه با آفات مانند علف‌کش‌ها، حشره‌کش‌ها، قارچ‌کش‌ها و ... را نیز استفاده نمود.

پخش مواد اصلاح‌کننده

علاوه‌بر کود آبیاری می‌توان از مواد اصلاح‌کننده نیز از همین روش و از طریق مه پاش‌ها استفاده کرد و در سطح مزرعه و گلخانه به طور یکنواخت پخش کرد. سیدها، سولفات ها، نیترات ها، عناصر با محلولیت کم مانند بر و مولیبدن و ... از جمله موادهای اصلاح کننده در حوزه کشاورزی هستند.

پخش فاضلات و مواد آلاینده روزی زمین

در پاره‌ای موارد فاضلاب‌های مایع با دستگاه‌های مه‌پاشی روی اراضی پخش می‌شوند تا علاوه بر استفاده از مواد غذایی گیاهی موجود در آن‌ها از خاصیت پالایندگی خاک یا بستر کشت نیز به صورت موثر استفاده شده باشد.

حفاظت محصولات در برابر سرما و گرما

شاید اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاربرد این دستگاه‌ها و هدف و فلسفه‌ی ساخت آن‌ها ایجاد مه و حفاظت محصولات در برابر سرما و گرما باشد. در کشورهای سردسیر در باغ‌ها و مزارع از مه‌پاش جهت مقاله با یخ‌زدگی محصولات استفاده می‌کنند. از مه سرد نیز از گیاهان در برابر گرما سود برده و از آن‌ها محافظت می‌کنند. در گلخانه‌ها نیز از این روش برای کنترل رطوبت داخل محیط استفاده می‌کنند.

حفاظت از حریق و آتش سوزی در مزارع و گلخانه‌ها یکی دیگر از کاربردهای مهم و اساسی مه‌پاش می‌باشد.

انواع مه پاش:

علاوه بر مه پاش گلخانه‌ای و کشاورزی باتوجه به سایر کاربردهای ذکر شده در بخش قبلی مه‌پاش و رطوبت ساز نسبت به آن کابردها انواع مختلفی دارد. انواع مختلف مه پاش و رطوبت ساز به شرح زیر می‌باشند.

مه پاش خانگی

علاوه بر کابردهای صنعتی و کشاورزی و تجاری از مه پاش‌ها در محیط خانه‌ها نیز استفاده می‌شوند. مه پاش‌های خانگی معمولا کوچکتر از سایر دستگاه‌های مه‌پاش بوده و اغلب با هدف ایجاد فضای مطبوع و خنک در حیاط، محوطه‌های باز منزل و آپارتمان استفاده می‌شود. علاوه بر این از این دستگاه‌ها برای ایجاد رطوبت مورد نیاز گیاهان خانگی نیز استفاده می‌شود.

مه پاش سالن قارچ

برای رشد و پرورش قارچ رطوبتی بالغ با ۹۰% نیاز است. جهت تامین این رطوبت مه پاش یکی از اصلی‌ترین تجهیزات در سالن‌های قارچ می‌باشد.

مه پاش رستوران

مه‌پاش‌های رستورانی نیز همانند مه‌پاش‌های خانگی جهت ایجاد هوای مطبوع و دلنشین به کار می‌روند که با گرم شدن یکی از ملزومات رستوران‌ها پر رفت و آمد محسوب می‌شود تا مشتریان در هوای مطلوب و مطبوع از امکانات رستوران استفاده کنند. در رستوران‌هایی که دارای فضای باز هستند، اجرای این طرح لازم و ضروری است، زیرا در رستوران‌های مسقف با استفاده از کولرهای گازی و یا آبی این طراوت و خنکی فراهم می‌شود.

مه پاش مرغدرای و گاوداری

مه پاش‌ها در صنایع دام و طیور، مثل مرغداری‌ و گاوداری‌ نیز می‌تواند کاربردهای زیادی داشته باشد. هدف اصلی استفاده آن‌ها در این سالن‌ها ایجاد رطوبت برای جلوگیری از اتلاف طیور و دام می‌باشد. در مرغداری‌ها و گاوداری‌های صنعتی بایستی میزان رطوبت به حدی باشد که دمای بدن حیوان از حد طبیعی بالاتر نرود. همچنین این رطوبت می‌تواند به محیط برای جلوگیری از آلودگی سالن، دام و طیور به برخی از بیماری‌ها کمک کند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل