× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار
۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار کاملا ایرانی بوده و دارای یکسال گارانتی می باشد. بدنه محصول گالوانیزه بوده و دارای رنگ کوره ای می باشد. فضای قابل رطوبت دهی بین 50 متر تا 100 متراست. موتور دستگاه دارای قدرت 0.5 اسب بخار صنعتی و ۵۰ دور در ثانیه (۳۰۰۰ دور در دقیقه) است. این موتور بسیار قدرتمند و کم مصرف است و می تواند به راحتی رطوبت و هوادهی مطلوب را فراهم کند.

رطوبت ساز التراسونیک 2400
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز التراسونیک ۲۴۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند. این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. دو خروجی لوله پلیکا ۱۱ سانتیمتر در رطوبت ساز التراسونیک 2400 قرار داده شده است. دستگاه دارای مصرف آب ۷ لیتر در ساعت در مبدا خروجی بخار و مصرف برق تک فاز ۳۰۰ وات می باشد. تامین رطوبت تا ۹۵ درصد برای حدود ۲۵۰ متر مکعب فضای بسته امکان پذیر است. سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب ورودی به کار گرفته میشود. ظرفیت مخزن ذخیره آب برای حدود ۲ ساعت می باشد. رطوبت ساز التراسونیک 2400 دارای ابعاد ۵۰*۴۲*۴۲ و قابلیت اتصال به شیر آب می باشد. جنس بدنه رطوبت ساز مقاوم تماما از جنس A.B.S است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
رطوبت ساز التراسونیک 400
۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت سازالتراسونیک ۴۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند. این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. رطوبت ساز التراسونیک 400 دارای ۴ پیزو ژاپنی می باشد. سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب به کار گرفته میشود. بدنه این رطوبت ساز مقاوم و تمام آی بی اس است. دارای مصرف برق : ۶۰ وات و مصرف آب : ۲٫۱ لیتر در ساعت می باشد. رطوبت ساز التراسونیک 400 ، مخزن ذخیره آب برای ۳ ساعت کار دستگاه را دارا می باشد.  

دستگاه رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار
۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار به عنوان یک مه ساز پروانه ای ایرانی با کیفیت از موتور نیم اسب بخار صنعتی ۵۰ دور در ثانیه برای تولید رطوبت به صورت پودر بهره می گیرد. رطوبت ساز پروانه ای دارای دبی هوادهی ۱۰۰۰ متر مکعب و دبی رطوبت قابل تنظیم ۶۰ لیتر در ساعت است. این رطوبت ساز قدرتمند قادر است رطوبت مورد نیاز سالن های ۴۰ متری انواع قارچ ها را تا ۹۹ درصد تامین کند. همچنین از آن می توان برای تامین رطوبت و ایجاد هوای خنک در مرغداری ها و سالن های پرورش طیور ، سردخانه های گوشت و میوه و رستوران ها نیز استفاده کرد.

سیستم مه پاش
۱۵,۰۰۰-۲۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر مربع

سیستم‌ مه‌ پاش بر حسب میزان فشار مورد استفاده به سه دسته تقسیم می‌شوند: - فشار کم (کمتر از 700 کیلو پاسکال)، - فشار متوسط (1400-700 کیلو پاسکال) - فشار زیاد (7000-3500 کیلو پاسکال). سیستم‌های دارای فشار متوسط و زیاد از راه تبخیر آب به هوا، موجب خنکی و کاهش دمای گلخانه می‌شوند در حالی که سیستم‌های دارای فشار کم (قطره ریز) از راه خیس کردن و به دنبال آن تبخیر آب از سطح گیاه و گلخانه موجب خنک شدن گلخانه می‌شوند. معمولاً هرچه فشار سیستم‌های مه‌ پاش بیشتر باشد ذرات ریزتری تولید می‌کنند. هرچه اندازه قطره‌های آب کوچک‌تر باشد نسبت سطح به حجم قطره‌ها بیشتر خواهد بود و میزان تبخیر قطره‌ها نیز افزایش خواهد یافت و در پایان، خنک کنندگی بیشتری در گلخانه‌ها ایجاد خواهد کرد. افزون بر آن، قطره‌های کوچک‌ تر آب نسبت به قطره‌های بزرگ‌تر تمایل دارند تا زمان طولانی‌تری در قسمت بالای گلخانه باقی بمانند. هرچه ماندگاری قطره‌های آب در قسمت‌های بالای گلخانه بیشتر باشد این احتمال که قطره‌های آب پایین آمده و با سطح داخلی گلخانه، لوازم و تجهیزات یا گیاهان تماس داشته و موجب خیس شدن آن‌ها شوند، کم‌تر می‌شود و در ضمن احتمال تبخیر قطره‌های آب، زمانی که در قسمت بالای سالن هستند افزایش می‌یابد.

دستگاه رطوبت ساز 1200
۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز 1200 دارای یک خروجی لوله پلیکا ۹ سانتی متر می باشد. در دستگاه رطوبت ساز 1200 مصرف آب ۴ لیتر در ساعت در مبدا خروجی بخار و مصرف برق تک فاز ۱۵۰ وات است . تامین رطوبت تا ۹۵ درصد برای حدود ۱۳۰ متر مکعب فضای بسته امکان پذیر است. سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب ورودی عمل میکند. مخزن ذخیره آب دارای ظرفیت برای حدود ۳ ساعت است. دستگاه رطوبت ساز 1200 دارای قابلیت اتصال به شیر آب می باشد. بدنه رطوبت ساز مقاوم تماما از جنس A.B.S و ابعاد آن  ۴۵*۳۲*۴۰ می باشد.

رطوبت ساز التراسونیک 6600
۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز التراسونیک 6600 : این محصول در کلیه صنایعی که نیاز به رطوبت سرد و سبک دارند مانند: پرورش قارچ ۀ صنایع چاپ ، نساجی ، گلخانه ها ، آزمایشگاهای صنعتی ، سردخانه ها ، صنایع مهمات سازی ، مرغداری و جوجه کشی ها و…به کار میروند. از جمله خصوصیات رطوبت ساز التراسونیک 6600 :  - تولید بخار سرد به روش التراسونیک  - ایجاد مه سبک با قابلیت پخش سریع رطوبت در محیط ، و بی صدا و ضد زنگ می باشد. - میزان برق مصرفی در مقایسه با رطوبت ساز های مکانیکی ( پروانه ای) به میزان کمتری است. - بدلیل اتوماتیک بودن دستگاه در برابر برق گرفتگی ایمن خواهید بود. - دستگاه عمر و دوام زیادی داره و شبنم تولید نمی کند.  

رطوبت ساز التراسونیک 1200
۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز التراسونیک : این محصول در کلیه صنایعی که نیاز به رطوبت سرد و سبک دارند مانند: پرورش قارچ – صنایع چاپ – نساجی – گلخانه ها – آزمایشگاهای صنعتی – سردخانه ها – صنایع مهمات سازی – مرغداری و جوجه کشی ها و…به کار میروند. از جمله خصوصیات این نوع دستگاه رطوبت ساز یا رطوبت ساز التراسونیک : تولید بخار سرد به روش التراسونیک ، ایجاد مه سبک با قابلیت پخش سریع رطوبت در محیط ، و بی صدا و ضد زنگ می باشد ، و میزان برق مصرفی در مقایسه با رطوبت ساز های مکانیکی ( پروانه ای) به میزان کمتری است ، وبدلیل اتوماتیک بودن دستگاه دربرابر برق گرفتگی ایمن خواهید بود،عمر و دوام زیادی داره و تولید شبنم هم نمی کند و…. رطوبت ساز التراسونیک 1200: - تولید رطوبت سرد بدون خیس کردن محیط  - ایجاد ابر ومه با همه خصوصیات طبیعی آن - پخش سریع و یکنواخت در تمام محیط - قابل اتصال به سیستم کنترل رطوبت - کم صدا، سبک وبسیار کم مصرف - بدنه تماما ازجنس A.B.S محکم وضد زنگ - تعمیرات ساده بدون نیاز به افراد متخصص  مورد استفاده در کلیه بخشهای کشاورزی و صنعتی مثل: سردخانه ها ، نساجی ، چاپ وبسته بندی ، مهمات سازی ، نگهداری گوشت ، مرغداری ، بتن سازی ، پرورش گل و قارچ  ، آزمایشگاه کارخانه های تولیدی و همینطور محیطهای مسکونی و تجاری و…    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه رطوبت ساز مدل 120L
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز مدل 120L  قابليت تنظيم هواي خروجي را به صورت افقي دارد. این دستگاه رطوبت ساز صنعتی قابليت کنترل با دستگاه کنترل رطوبت اتوماتيک را دارد. قطعات دستگاه رطوبت ساز  مدل 120L از جنس گالوانيزه و استيل با پوشش رنگ مناسب است.  

دستگاه رطوبت ساز مدل 110L
۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز مدل 110L  قابليت تنظيم هواي خروجي را به صورت افقي دارد. این دستگاه رطوبت ساز صنعتی قابليت کنترل با دستگاه کنترل رطوبت اتوماتيک را دارد. قطعات دستگاه رطوبت ساز  مدل 110L از جنس گالوانيزه و استيل با پوشش رنگ مناسب است.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه مه پاش و رطوبت ساز

آشنایی با مه پاش و رطوبت ساز:

ماشین مه پاش یا رطوبت ساز از تجهیزات گلخانه ای است که بخار غلیظی منتشر می‌کند که شبیه به مه یا دود است. این وسیله نام یکی از دستگاه های صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری است که باعث ایجاد رطوبت می‌شود.

البته بر خلاف تصور عموم، کاربرد دستگاه مه پاش و رطوبت ساز تنها به زمینه‌های کشاورزی و مرغداری محدود نمی‌شود. مه مصنوعی ایجاد شده از این دستگاه در برنامه‌های مهمانی‌ها و جشن‌ها مورد نیز استفاده قرار می‌گیرد. همچنین می ‌توان از این ماشین‌ها در کاربردهای صنعتی، آموزشی و برخی از کاربردهای نظامی استفاده کرد.

کابردهای مه پاش و رطوبت ساز:

دستگاه‌های مه پاش و رطوبت ساز به طور گسترده در زمینه‌های مختلفی از جمله جشن‌ها برای ایجاد مه در فضا استفاده می‌شوند. این دستگاه‌های معمولا از نظر سایز بزرگ هستند، اما امروزه نوع متدوال‌تری از ماشین‌های مه پاش برای رسیدن به اهداف خاص طراحی و تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این دستگاه که دسته‌بندی آن را نیز مشخص می‌کنند در زمینه‌های زیر می‌باشند:

زمینه‌های آموزشی

صنعتی

نظامی

خانگی

سرگرمی و جشن‌ها

کشاورزی

مواد شیمیایی مخزن را پر می‌کنند و با استفاده از انرژی حرارتی یا سرد به صورت بخار یا مه (رطوبت) منتشر می‌شوند. کاربرد دما بسته به کاربرد نهایی و نوع ماده مورد استفاده برای ایجاد مه تغییر می‌کند.

کاربردهای ویژه در زمینه کشاورزی:

اما یکی از اصلی‌ترین کابردهای مه پاش و رطوبت ساز در زمینه کشاورزی و تجهیزات گلخانه‌ای است. از جمله مهم‌ترین کابردهای این دستگاه در زمینه کشاورزی می‌توان به کود آبیاری، پخش مواد اصلاح‌کننده، پخش فاضلاب و مواد آلاینده روی زمین و به ویژه حفاظت در برابر سرما و یخبندان اشاره کرد.

کود آبیاری

کود آبیاری روشی است که در آن کود مورد نیاز گیاه از طریق آب آبیاری در اختیار آن قرار می‌گیرد. کودهای شیمیایی محلول در آب از طریق دستگاه‌های تزریق کود می‌توانند وارد جریان آب شده و توسط مه پاش به صورت یکنواخت در سطح باغ، مزرعه یا گلخانه توزیع شوند. علاوه بر پخش کود توسط این دستگاه می توان سایر مواد شیمیایی برای مبارزه با آفات مانند علف‌کش‌ها، حشره‌کش‌ها، قارچ‌کش‌ها و ... را نیز استفاده نمود.

پخش مواد اصلاح‌کننده

علاوه‌بر کود آبیاری می‌توان از مواد اصلاح‌کننده نیز از همین روش و از طریق مه پاش‌ها استفاده کرد و در سطح مزرعه و گلخانه به طور یکنواخت پخش کرد. سیدها، سولفات ها، نیترات ها، عناصر با محلولیت کم مانند بر و مولیبدن و ... از جمله موادهای اصلاح کننده در حوزه کشاورزی هستند.

پخش فاضلات و مواد آلاینده روزی زمین

در پاره‌ای موارد فاضلاب‌های مایع با دستگاه‌های مه‌پاشی روی اراضی پخش می‌شوند تا علاوه بر استفاده از مواد غذایی گیاهی موجود در آن‌ها از خاصیت پالایندگی خاک یا بستر کشت نیز به صورت موثر استفاده شده باشد.

حفاظت محصولات در برابر سرما و گرما

شاید اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاربرد این دستگاه‌ها و هدف و فلسفه‌ی ساخت آن‌ها ایجاد مه و حفاظت محصولات در برابر سرما و گرما باشد. در کشورهای سردسیر در باغ‌ها و مزارع از مه‌پاش جهت مقاله با یخ‌زدگی محصولات استفاده می‌کنند. از مه سرد نیز از گیاهان در برابر گرما سود برده و از آن‌ها محافظت می‌کنند. در گلخانه‌ها نیز از این روش برای کنترل رطوبت داخل محیط استفاده می‌کنند.

حفاظت از حریق و آتش سوزی در مزارع و گلخانه‌ها یکی دیگر از کاربردهای مهم و اساسی مه‌پاش می‌باشد.

انواع مه پاش و رطوبت ساز:

علاوه بر مه پاش گلخانه‌ای و کشاورزی باتوجه به سایر کاربردهای ذکر شده در بخش قبلی مه‌پاش و رطوبت ساز نسبت به آن کابردها انواع مختلفی دارد. انواع مختلف مه پاش و رطوبت ساز به شرح زیر می‌باشند.

مه پاش خانگی

علاوه بر کابردهای صنعتی و کشاورزی و تجاری از مه پاش‌ها در محیط خانه‌ها نیز استفاده می‌شوند. مه پاش‌های خانگی معمولا کوچکتر از سایر دستگاه‌های مه‌پاش بوده و اغلب با هدف ایجاد فضای مطبوع و خنک در حیاط، محوطه‌های باز منزل و آپارتمان استفاده می‌شود. علاوه بر این از این دستگاه‌ها برای ایجاد رطوبت مورد نیاز گیاهان خانگی نیز استفاده می‌شود.

مه پاش سالن قارچ

برای رشد و پرورش قارچ رطوبتی بالغ با ۹۰% نیاز است. جهت تامین این رطوبت مه پاش یکی از اصلی‌ترین تجهیزات در سالن‌های قارچ می‌باشد.

مه پاش رستوران

مه‌پاش‌های رستورانی نیز همانند مه‌پاش‌های خانگی جهت ایجاد هوای مطبوع و دلنشین به کار می‌روند که با گرم شدن یکی از ملزومات رستوران‌ها پر رفت و آمد محسوب می‌شود تا مشتریان در هوای مطلوب و مطبوع از امکانات رستوران استفاده کنند. در رستوران‌هایی که دارای فضای باز هستند، اجرای این طرح لازم و ضروری است، زیرا در رستوران‌های مسقف با استفاده از کولرهای گازی و یا آبی این طراوت و خنکی فراهم می‌شود.

مه پاش مرغدرای و گاوداری

مه پاش‌ها در صنایع دام و طیور، مثل مرغداری‌ و گاوداری‌ نیز می‌تواند کاربردهای زیادی داشته باشد. هدف اصلی استفاده آن‌ها در این سالن‌ها ایجاد رطوبت برای جلوگیری از اتلاف طیور و دام می‌باشد. در مرغداری‌ها و گاوداری‌های صنعتی بایستی میزان رطوبت به حدی باشد که دمای بدن حیوان از حد طبیعی بالاتر نرود. همچنین این رطوبت می‌تواند به محیط برای جلوگیری از آلودگی سالن، دام و طیور به برخی از بیماری‌ها کمک کند.

خصوصیات مه پاش و رطوبت ساز

به خاطر داشتن تنظیماتی که مه پاش و رطوبت ساز دارد، می توان درصد رطوبت موجود در محیط را با آنها کنترل کرد. همانطور که از نام این دستگاه پیداست، رطوبت باید حالت مه مانند داشته باشد تا بتواند در محیط کارایی لازم را داشته باشد.

این دستگاه‌ها در انواع مدل‌ها و سایزهای مختلف با توجه به کاربری که از آن‌ها انتظار می رود، انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این رو خرید آن‌ها باید با توجه به متراژ گلخانه و نوع تجهیزات مورد نیاز صورت گیرد.

مه پاش و رطوبت ساز استاندارد چگونه است؟

هنگام خرید مه پاش و رطوبت ساز باید نوعی مناسب تهیه شود. از این رو باید با یک فرد متخصص در این زمینه مشورت کنید. این دستگاه ها باید به گونه ای رطوبت تولید کنند که در محیط حالت مشابه چکه کردن یا خیس کردن کف و دیوارها، ایجاد نشود.

نوع استاندارد این تجهیزات گلخانه ای رطوبت مه مانند و به صورت یکنواخت در محیط ایجاد می کند. البته به دلیل وجود حالت انتشار در محیط، مه ایجاد شده به خوبی در گلخانه منتشر شده و تمام نقاط را تحت پوشش خود قرار می دهد. همچنین دمای آب درون مه پاش و رطوبت ساز بسته به نوع آن از حدی نباید بیشتر شود تا کارایی لازم را داشته باشد.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل