× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کود بیوفیلد ارگان
۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 لیتر

کود بیوفیلد ارگان یک عصاره طبیعی فرآوری شده از بقایای لیگنینی گیاهی چون هسته انگور است. اسیدهای آلی، مونوساکاریدهای موجود در ترکیب محرک رشد بوده که با اثرات حفاظتی طبیعی خود موجب فعال شدن متابولیسم گیاه می شود. دستور العمل مصرف (عمومی) : کود بیوفیلد ارگان را میتوان در انواع کشت ها در طول دوره رویشی توصیه نمود : کود آبیاری : 20 تا 40 لیتر در هکتار در طول فصل محلول پاشی : 1.5 تا 2 لیتر در هزار لیتر آب بذرمال : 1 تا 1.25 لیتر به ازای هر 100 کیلو بذر

کود سیتو اسلو
۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 3 لیتر

ترکیبات سازنده کود سیتو اسلو، پلیمراوره فرمالدئید است. ازت آهسته رهش علاوه بر در اختیار قرار دادن نیتروژن در طول فصل باعث افزایش تولید سبزینه، پروتئین و در نهایت عملکرد محصول میشود. این ترکیب روی دامنه وسیعی از گیاهان زراعی، باغی و گلخانه ها توصیه می گردد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود پودری ارگانیک Mash Chemicals
۱۶۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

کود پودری ارگانیک Mash Chemicals با مقدار بالای عنصر سیلیسیم در کنار کلسیم علاوه بر نقش تغذیه ای باعث افزایش ترشح آنزیم PAL ، فیتوآلکسین و افزایش بیان ژن سیستمین شده که در نتیجه آن تحمل و مقاومت گیاه نسبت به آفات و بیماری های گیاهی افزایش یافته و مصرف آفت کش ها به طرز محسوسی کاهش می یابد. مصرف کود پودری ارگانیک Mash Chemicals همچنین تمل گیاهان به استرس های محیطی مانند خشکی، سرما و گرما را افزایش داده و باعث سم زدایی میشود.

کود سولفات پتاسیم Mash Chemicals
۱۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

کود شیمیایی سولفات پتاسیم منبع کاملی از پتاسیم و گوگرد در گیاه بوده و باعث بهبود عملکردو کیفیت محصولات می گردد.علاوه بر این افزایش مقاومت به آفات و بیماری های گیاهی، افزایش میزان تولید قندها، نشاسته و ویتامین ها، بهبود مقاومت در برابر انواع استرس های محیطی مانند شوری، سرما و خشکی را به دنبال دارد. انحلال صد در صدی این کود در آب امکان محلول پاشی آن را فراهم کرده و دارای ضریب شوری کمی نسبت به سایر کودهای پتاسیمی بوده و باعث کاهش PH رد منطقه ریزوسفر ریشه می گردد.

کود گوگرد آلی گرانوله
۱,۰۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

فواید استفاده از کود گوگرد آلی گرانوله: تغییر ph خاکهای کشاورزی که معمولا قلیایی هستند و نیاز به تغییر دارند. اکسیداسیون بیولوژیکی و محیط مناسب یرای جذب عناصر غذای در خاک. ضد عفونی و گرم نمودن محیط خاک و بهبود خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک با مصرف کود گوگرد آلی گرانوله عملکرد بصورت چشم گیر افزایش پیدا می کند.

کود گوگرد گرانوله بنتونیت دار
۱,۰۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

گوگرد یکی از عناصر اصلی برای رشد گیاهان می باشد. کمبود گوگرد یک مشکل جدی برای کشاورزان است. گوگرد عنصری است که به خاک اضافه می شود و به وسیله باکتری های اکسید کننده اکسید میشود و تبدیل به سولفات شده و در نهایت تولید اسید سولفوریک می کند و باعث اسیدی شدن خاک می شود. ای محصول به قطر 2 الی 4 میلی متر تولید می شود که 75% آن گوگرد و 25% آن بتونیت و زئولیت می باشد که با عث جذب آب و دفع میکروبهای زائد می گردد.

کود شیمیایی مایع کامل بایوک
۲۶,۰۰۰-۳۵,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

کود شیمیایی مایع کامل بایوک با ترکیبات NPK+Ca+Mg دارای PH اسیدی است و قابلیت اصلاح ساختار خاک را دارد. این کود شیمیایی مناسب برای گیاهان زراغی ، باغی ، گلخانه ای ، سبزی و صیفی و... است. ویژگی ها : حاوی اسید امینه و عناصر ریز مغذی جذب حداکثری و سریع غلیظ و مقرون به صرفه دارای شماره ثبت ماده کودی 06454 زیر نظر معونت علمی فناوری ریاست جمهوری و مستقر در پارک علم و فناوری

کود پلت مرغی با npk و مواد آلی 80 درصدی
۱۹,۰۰۰-۲۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 تن

کود پلت مرغی با npk و مواد آلی 80 درصدی باعث اصلاح فعالیت بیولوژیکی و کشت و کار می شود. یکی از مزایای کود پلیت دامی این است که فاقد تاثیرات مخرب بر خاک و محیط زیست بوده و عناصر آن در اثر بارندگی شسته نمی شود و به تدریج آزاد می گردد. پلیت مرغی و دامی دارای npk طبیعی ، اسید اوریک ، ساير اوريدها و همچنین تركيب شيميايي بسيار متفاوت نسبت به ساير كود هاي حيواني می باشد . با توجه به روند تولید،کود مرغی پلت شده، طی دو مرحله کاملاً آسیاب شده و تبدیل به ذرات ریز پودری می شود که به راحتی در خاک تجزیه شده و عناصر آن مورد استفاده گیاه قرار می گیرد.با توجه به روند تولید و درخواست مصرف کنندگان کود مرغی پلت شده امکان غنی سازی بر اساس نیاز خاک های مختلف را دارد.همچنین کود مرغی دارای مقادیر قابل توجهی متیون،لیزین و سیستئین می باشد. ویژگی های کود پلت مرغی : بهبود خصوصیات فیزیکی، شیمیایی و حاصلخیزی خاک افزایش چسبندگی خاکهای شنی بهبود خصوصیات فیزیکی ، شیمیایی و حاصلخیزی خاک کاهش جرم ظاهری و افزایش تخلخل و نفوذ پذیری خاک

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود اوره پتروشیمی شیراز
۳,۱۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 300 تن

بیشتر از ۹۰ ٪ از تولید اوره در دنیا، به منظور استفاده به عنوان کودهای شیمیایی حاوی نیتروژن است. در کاربردهای عمومی، اوره دارای بالاترین مقدار ازت در میان تمامی کودهای جامد نیتروژنی می‌باشد (۴۶٫۷ ٪). بر این اساس، اوره پایین‌ترین هزینه‌های حمل و نقل را به ازای هر واحد از تغذیه نیتروژنی به بار می‌آورد. اوره در خاک، هیدرولیز شده و به آمونیاک و دی‌اکسید کربن مبدل می‌گردد. آمونیاک حاصل از این فرایند، توسط باکتریهای موجود در خاک به نیترات اکسیده می‌شود، و در نتیجه می‌تواند توسط گیاه جذب گردد. اوره همچنین در بسیاری از موارد، در فرمولاسیون چند جزئی کودهای جامد نیز، مورد استفاده واقع می‌شود. از آنجا که اوره به میزان زیادی محلول در آب است، بنابراین برای استفاده در محلول‌های کودی نیز بسیار مناسب است (از جمله در ترکیب با آمونیوم نیترات و به صورت: UAN)، به عنوان مثال در کودهای feed'خوراک برگ مانند (کود مخصوص برگ؟)'. در به‌کارگیری کودها، شکل گرانولی کود بر شکل پریل آن ارجح است، چراکه به دلیل باریک‌تر بودن اندازه ذرات در نوع گرانولی توزیع و انتشار آن راحت‌تر انجام می‌پذیرد و این برای برنامه مکانیکی یک امتیاز به‌شمار می‌آید. شایع‌ترین نوع ناخالصی موجود در اوره صناعی، بیورت می‌باشد، که موجب تضعیف رشد گیاه می‌شود. کاربرد : انواع پلاستیک (به ویژه رزین‌های فرمالدئید اوره) نیترات اوره (یک نوع ماده منفجره) سیانات پتاسیم (به عنوان ماده اولیه برخی از صنایع) انواع چسب، همچون اوره فرمالدئید و اوره ملامین فرمالدئید  در ساخت تخته سه لایی مخصوص آب کاربرد دارد.

کود اوره پتروشیمی خراسان
۳,۱۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 300 تن

بیشتر از ۹۰ ٪ از تولید اوره در دنیا، به منظور استفاده به عنوان کودهای شیمیایی حاوی نیتروژن است. در کاربردهای عمومی، اوره دارای بالاترین مقدار ازت در میان تمامی کودهای جامد نیتروژنی می‌باشد (۴۶٫۷ ٪). بر این اساس، اوره پایین‌ترین هزینه‌های حمل و نقل را به ازای هر واحد از تغذیه نیتروژنی به بار می‌آورد. اوره در خاک، هیدرولیز شده و به امونیاک و دی اکسید کربن مبدل می‌گردد. آمونیاک حاصل از این فرایند، توسط باکتریهای موجود در خاک به نیترات اکسیده می‌شود، و در نتیجه می‌تواند توسط گیاه جذب گردد. اوره همچنین در بسیاری از موارد، در فرمولاسیون چند جزئی کودهای جامد نیز، مورد استفاده واقع می‌شود. از آنجا که اوره به میزان زیادی محلول در آب است، بنابراین برای استفاده در محلول‌های کودی نیز بسیار مناسب است (از جمله در ترکیب با آمونیوم نیترات و به صورت: UAN)، به عنوان مثال در کودهای foliar feed'خوراک برگ مانند(کود مخصوص برگ؟)' . در به کارگیری کودها، شکل گرانولی کود بر شکل پریل؟ prills آن ارجح است، چراکه به دلیل باریک تر بودن اندازه ذرات در نوع گرانولی توزیع و انتشار آن راحت تر انجام می‌پذیرد و این برای برنامه مکانیکی یک امتیاز به شمار می‌آید. شایع‌ترین نوع ناخالصی موجود در اوره صناعی، بیورت می‌باشد، که موجب تضعیف رشد گیاه می‌شود. نوع کاربری : انواع پلاستیک رزین‌های فرمالدئید اوره سیانات پتاسیم محصولات صنعتی(خوراکی) نیترات اوره (یک نوع ماده منفجره)  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
کود

آشنایی با کود:

در صنعت کشاورزی و باغبانی برای آنکه بستر کشت دچار کمبود مواد غذایی و مغذی نباشد، از انواع کود استفاده می شود.
این مواد مفید هم به صورت طبیعی و هم به صورت غیرطبیعی برای تقویت بستر کشت و عمل‌آوری محصول بیشتر، مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت کودهای کشاورزی مختلف بسته به نوع آن ها با یکدیگر تفاوت دارد.
کودها انواع مختلفی دارند و هر کدام دارای کاربردهای مختلف و خصوصیاتی منحصر به خود هستند که به طور کلی از لحاظ منشأ و مواد تشکیل‌دهنده به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • کود آلی (یا ارگانیک)
  • کود زیستی (یا بیولوژیک)
  • کود شیمیایی (یا معدنی)
شهر تامین کننده
جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44168445-021

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل