روش های پرداخت

جهت سهولت خرید شما مشتریان عزیز، روش های مختلفی برای پرداخت در نظر گرفته ایم. ویترین‌نت با دارا بودن ای‌نماد و درگاه پرداخت بانکی امن، تلاش در جلب اعتماد شما دارد. شما خریداران گرامی می‌توانید با دو روش پرداخت از طریق درگاه بانکی و پرداخت کارت به کارت، خرید خود را انجام دهید، که در ادامه به توضیح بیشتری در این‌باره می‌پردازیم.

روش های ارسال کالا

خریداران گرامی میتوانند در مراحل خرید با توجه به محل تحویل و هزینه‌ها، از روش‌های مختلف ارسال کالا استفاده کنند.
* با توجه به صلاحدید کارشناس فروش ممکن است روش ارسال تغییر نماید و به خریدار گرامی اطلاع رسانی می‌شود .

شرایط بازگشت محصول

خریداران گرامی میتوانند تا ۷ روز پس از دریافت محصول، آن را بدون هیچ دلیلی بازگردانند. همچنین در صورت رخ دادن موارد زیر میتوانند محصولات خریداری شده را مرجوع نمایند .

پرداخت آنلاین

در این روش خریداران گرامی میتوانند با استفاده از شماره 16 رقمی، رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت بانکی خود اقدام به خرید کنند. که روش امن، قابل پیگیری و مطمئن برای خریداران می‌باشد. پس از پرداخت به صورت آنلاین اطلاعات خریدار و آدرس و ... به صورت آنلاین در اختیار تیم فروش قرار میگیرد و مراحل ارسال کالا آغاز میگردد.

پرداخت کارت به کارت و حواله بانکی

خریدارانی که تمایل به پرداخت از طریق کارت به کارت و حواله بانکی، چه با حضور در شعب بانکی و چه به صورت اینترنتی دارند، میتوانند از شماره حساب و شماره کارت زیر استفاده کنند.

شماره کارت: 1120 0016 2970 5022
شماره حساب: 234110145191951
به نام: شرکت سیمای خلاق آیریک

در صورت وجود هرگونه سوال و یا مشکل احتمالی از طریق کانال‌های زیر با ما در ارتباط باشید. مشتاقانه آماده پاسخگویی به شما هستیم.

info@vitrinnet.com
vitrinnetcom@
021-91001170

ارسال از طریق باربری

کارشناسان ویترین‌نت در تلاش هستند تا با کمترین هزینه و زمان، سفارشات خریداری شده را به دست خریداران عزیز برسانند. در 80 درصد از موارد به علت حجیم بودن کالاها، سفارشات از طریق باربری ارسال میشود که هزینه این روش نسبت به سایر روش‌ها مقرون به صرفه میباشد.

دریافت کالا به صورت درب به درب از طریق تیپاکس

خریدارانی که مایل به دریافت سفارشات به صورت درب به درب هستند میتوانند از طریق تیپاکس کالاهای خریداری شده خود را دریافت نمایند.

ارسال مستقیم از طرف تامین کننده

با توجه به ایجاد ارتباط مستقیم مابین تامین کننده و خریدار در وبسایت ویترین نت، روش ارسال براساس مذاکره ای که دو طرف بر سر آن به توافق رسیده اند انجام خواهد شد، این روش ها براساس شهر مقصد و مبدا، همچنین شرایط معامله انتخاب می‌شوند.

توجه نمایید که:
* سفارشات به صورت معمول در بازه زمانی 2 تا 5 روز کاری به دست خریدار میرسند.
* زمان ارسال محصولاتی که به صورت سفارشی ساخته میشوند، متغیر بوده و قبل از نهایی کردن سفارش در مورد آن هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت و خریدار از تاریخ دریافت محصول مطلع خواهد شد.

عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری

در صورت عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری، امکان بازگشت کالا به مدت 7 روز پس از دریافت کالا امکان پذیر است. رعایت شرایط زیر به منظور استفاده از شرایط بازگشت 7 روزه الزامی است:

  • - استفاده نکردن از محصول
  • - سالم بودن محصول از لحاظ فیزیکی و فنی
  • - مخدوش نشدن بسته بندی محصول (در صورت داشتن بسته بندی)
  • - محصول به سفارش مشتری ساخته نشده باشد

در این حالت هزینه بازگشت محصول بر عهده خریدار خواهد بود.

محصولات دارای آسیب

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی محصول و یا در بسته بندی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت محصول، ایراد و آسیب را به اطلاع واحد پشتیبانی ویترین‌نت رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه ویترین‌نت نخواهد بود.

مغایرت در محصول خریداری شده با محصول ارسالی

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی و یا مغایرت با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت ، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت محصول مغایرت را به اطلاع واحد پشتیبانی ویترین‌نت رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه ویترین‌نت نخواهد بود.

اشکال فنی در محصول

در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی در محصول حداکثر تا زمان دو روز کاری پس از دریافت محصول، مغایرت را به اطلاع واحد پشتیبانی رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه ویترین‌نت نخواهد بود.

توجه نمایید که:
برای محصولات و دستگاه‌هایی که طبق سفارش و درخواست خریدار ساخته می شوند، 50 درصد مبلغ پیش فاکتور (قرارداد) پس از تایید واحد فروش، به عنوان پیش پرداخت ساخت و باقی مبلغ، زمان آماده شدن محصول از طریق شماره حساب های اعلامی دریافت می‌گردد.
در صورتی که خریدار به هر دلیلی دستگاه یا محصولاتی را که برای ساخت؛ سفارش داده تحویل نگیرد، پس از اتمام پروسه ساخت و تسویه کامل مبلغ پیش فاکتور، کالای ساخته شده تا 15 روز در کارگاه به صورت امانت نگه‌داری می‌شود .
پس از پایان این زمان در صورت نیاز به نگه‌داری بیشتر و امکان ادامه این کار، با موافقت شرکت سازنده و پرداخت هزینه انبارداری، دستگاه در انبار نگه‌داری می‌شود . در غیر اینصورت شرکت سازنده و شرکت ویترین‌نت به عنوان فروشنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت وارد شده به دستگاه نخواهند داشت.
همچنین در صورتیکه خریدار در هر مرحله از ساخت و قبل از تحویل محصول، از خرید خود منصرف شود، طبق بند ضرر و زیان قرارداد ساخت، بخشی از مبلغ پیش پرداخت به عنوان ضرر و زیان تامین کننده کسر میشود.

چگونه محصول را برای ویترین‌نت ارسال کنم؟

در صورتی که محصول دریافتی شرایط بازگشت را داشته باشد؛ کافیست با پشتیبانی سایت با شماره ۹۱۰۰۱۱۷۰-۰۲۱ داخلی ۲ تماس بگیرید و با انجام هماهنگی‌های لازم محصول را به آدرس اعلامی ارسال کنید.
محصول بازگشتی باید به همراه همه متعلقات و لوازم جانبی باشد و توسط خریدار به خوبی بسته بندی شده باشد.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز