ماشین آلات و تجهیزات صنعت شوینده ، بهداشتی و آرایشی

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
دنده شانه ای و دنده مقابل

حداقل سفارش: 1 دستگاه

500,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

میکسر بشکه شیر دار-همزن بشکه شیر دار

حداقل سفارش: 1 عدد

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
میکسر ۱۲۰۰ لیتر استیل

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

میکسر وایتکس و جرم گیر

حداقل سفارش: 1 دستگاه

  • تولید کننده
  • 2 سال
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

مخزن ساخت روژ و ریمل

حداقل سفارش: 1 عدد

1,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات صنعت شوینده ، بهداشتی و آرایشی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات صنعت شوینده ، بهداشتی و آرایشی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

ماشین آلات و تجهیزات صنعت شوینده ، بهداشتی و آرایشی

صنعت آرایشی و بهداشتی

امروزه صنعت آرایشی و بهداشتی به یکی از پرسودترین صنایع در جهان تبدیل شده است. اهمیت دادن به ظاهر و زیبایی در جوامع مختلف رو به افزایش است، نگاهی به بازار آرایشی و بهداشتی در کشور هم از پر سود بودن این صنعت حکایت دارد. ارزش بازار لوازم آرایشی ایران در سال 2021، بیش از ۴ میلیارد دلار برآورد شد و ایران در جایگاه هفتمین مصرف‌کننده لوازم آرایش و محصولات مراقبت از پوست جهان قرار دارد.

خط تولید محصولات بهداشتی

در زمینه راه اندازی خط تولید محصولات شیمیایی لازم است پیش از مراجعه به سایت ویترین نت برای مشاهده لیست قیمت ها به چهار فاکتور توجه داشته باشید: آشنایی کامل با فرمولاسیون های تولید و ساختار مواد شوینده اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و مراجع قانونی ذیربط تهیه لوازم و تجهیزات کاربردی خط تولید شامپو و دستگاه میکسر مواد شوینده تهیه مواد اولیه باکیفیت و تایید شده توسط بهداشت غذا و دارو. 

تجهیزات خط تولید شوینده

مواد شوینده صنعتی دارای تنوع زیادی هستند و هر کدام ویژگی‌ها و کارایی مخصوص به خود را دارند. این شوینده ها با توجه به ماهیت ماده، جنس و ساختار سطحی که باید تمیز شوند، به شیوه‌های مختلف تولید می‌شوند. اصلی ترین کارکرد یک ماده شوینده رفع آلودگی بدون آسیب رساندن به سطح پایه است. بر همین اساس انتخاب ماده‌ای متناسب و سازگار با جنس سطح و نوع آلودگی و توجه به شیوه استفاده از آن ماده، در کیفیت نظافت کسب شده یک اصل مهم است. برای راه اندازی تجهیزات خط تولید شوینده هم باید این نکات را لحاظ کنیم.
تجهیزات راه اندازی تولید شامپو، نرم کننده موی سر، مایع دستشویی و مایع ظرفشویی به این شرح است:
مخزن ساخت از متریال زنگ نزن و ضد اسید از جنس استنلس استیل
مخازن تولید ، دوجداره مجهز به سیستم حرارت غیرمستقیم
میکسر الکتریکی با دور مناسب
فیلتر (صافی) مناسب
دستگاه پرکن خودکار یا نیمه خودکار متناسب با نوع محصول
برچسب زن و چاپگر
ترازوی مناسب
دستگاه تهیه آب سبک (سختی گیر و کلریناتور)

خرید و فروش تجهیزات تولید شوینده در ویترین نت

یکی از دغدغه‌های خریداران و حتی تولیدکنندگان و تامین کنندگان تجهیزات تولید شوینده پیدا کردن این تجهیزات به صورت متمرکز و مقایسه قیمت‌ها و کیفیت وسایل است. از طرفی تجهیزات خط تولید و بسته بندی باید منطبق بر ضوابط وزارت بهداشت، معاونت غذا و دارو باشند. بنابراین وجود یک بازار که همه تجهیزات را بتوان در آن دید و با یکدیگر مقایسه کرد یک ضرورت است. بازار اینترنتی ویترین نت می‌تواند یک نمایشکاه دائمی آنلاین برای نمایش محصولات مرتبط باشد.

خرید دستگاه لوازم آرایشی

روند تولید لوازم آرایشی به دو صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک انجام میگیرد .در خط تولید کرم های آرایشی این قابلیت وجود دارد که بتوانند در هر دقیقه به طور میانگین 15 تا 30 عدد تیوپ را در زیر دستگاه های نیمه اتوماتیک پر کند که این رقم در زیر دستگاه های تمام اتوماتیک به 35 تا 40 در دقیقه میرسد. قیمت دستگاه پرکن محصولات آرایشی بهداشتی را میتوان به راحتی به دست آورد و با داشتن آگاهی کافی اقدام به خریدن نمود همان گونه که مشخصه این دستگاه ها بسته به نوع مصرف و استفاده و نوع دستی بودن یا اتوماتیک بودن و یا نیمه اتوماتیک بودن قیمت هایشان متفاوت است و برای اطلاعات بیشتر از قیمت ‌ها می‌توانید در سایت ویترین نت استعلام قیمت از طریق سیستم RFQ ویترین نت بگیرید.


واردات ماشین آلات و تجهیزات صنعت شوینده ، بهداشتی و آرایشی

وارد کنندگان و صادرکنندگان ماشین آلات و تجهیزات صنعت شوینده، بهداشتی و آرایشی می‌توانند از پلتفرم خرید و فروش تجهیزات صنعتی و عمده ویترین نت برای عرضه محصولات خود استفاده کنند. قیمت های خود را به روز کنند و به طور مستقیم و بی واسطه با خریداران در تماس باشند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز