ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
درباره ماشین آلات لیبل زن

قیمت ، نحوه کارکرد و انواع مورد استفاده دستگاه های لیبل زن

برای بسته بندی
دستگاه های لیبل زن و برچسب زن میتوانند بر روی تمام انواع ظروف بسته بندی، بسته بندی های اولیه ، بسته هایی که هنگام فروش استفاده می شود و بسته بندی هایی که برای حمل و نقل استفاده می کنیم انواع لیبل و برچسب ها را بچسبانند ،

لیبل ها و برچسب ها در هر نوع محصول برای نشان دادن نام تجاری، تزئین و یا ارائه اطلاعات برای مصرف کننده استفاده می شود. بسیاری از برچسب ها و لیبل ها تمام سه عمل را انجام می دهند و می توانند، به عنوان مثال، داده های بارکد از پیش چاپ شده، تاریخ عرضه، دسته بندی محصول ، اطلاعات مربوط به قیمت به خرده فروشان و مصرف کنندگان را شامل شوند.

انواع دستگاه های لیبل زن و چاپ نیز وجود دارند که بسته به تقاضا ، قیمت و وزن برای هر بسته بندی میتوانند لیبل های متفاوتی چاپ کنند این نوع دستگاه ها معمولا در فروشگاه ها و انباره های بزرگ با توجه به حجم کار استفاده می شوند .

لیبل ها و برچسب ها همچنین برای محافظت در مقابل دستکاری (جلوگیری ازفروش کالای تقلبی) استفاده می شوند تا اطمینان حاصل شود که محصول بدون دخالت و بدون باز شدن به دست مصرف کننده نهایی میرسد ، به طور مثال از ترمو پلاستیک هایی که با نام تجاری تولید کننده چاپ شده است را به حالت آستر بر روی بسته بندی محصولات مختلف میکشند که بعد از شرینک کردن آنها میتواند از محصول تا رسیدن به دست مصرف کننده مراقبت کند


انواع دیگر برچسب زدن عبارتند از برچسب گذاری و لیبل زنی در قالب، یک روش که برچسب ها را بر روی بطری های و ظروف تزریقی در دستگاه های قالب گیری لیبل میزنند این کار بسیار به صرفه می باشد که هزینه و زمان تولید را به شدت کاهش میدهد ، این روش برای ظروف بسته بندی مثل ماست و لبنیات بسیار کاربرد دارد.

امنیت و حفظ اعتبار برند
بازار در حال گسترش صنایع بسته بندی موجب شده تا برند ها و تولیدکنندگان بزرگ به فکر حفظ اعتبار و امنیت محصولات خود باشند تکنولوژی های جدید در دستگاه های لیبل زن و برچسب زن به آنها کمک می کند این کار را به راحتی انجام دهند، این تکنولوژی ها شامل RFID ، لیبل های هوشمند، لیبل های هولوگرافیک و لیبل هایی که کالای شما را در بین کالاهای تقلبی قابل تشخیص می کند.

 

به طور کلی دو نوع دستگاه لیبل زن اصلی در دسترس می باشد . لیبل هایی که از طریق چسب به صورت مایع برای چسباندن بر روی بسته بندی استفاده می شود و همچنین برچسب ها و لیبل هایی که با استفاده از فشار و پرس به بسته بندی میچسبد.

 

دستگاه لیبل زن گرد

دستگاه لیبل زن گرد

۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان

وارد کننده مستقیم دستگاه های لیبل زن گرد مناسب برای چسباندن لیبل بر روی بطری با سایز های مختلف.

دستگاه لیبل زن

دستگاه لیبل زن

۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

وارد کننده مستقیم دستگاه های لیبل زن با بهترین کیفیت بهترین قیمت 

دستگاه لیبل زن

دستگاه لیبل زن

۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه لیبل زن مناسب نفش به سزایی در تولید محصول دارد و می تواند در فروش شما نقش زیادی داشته باشد. لیبل زن ها در دو مدل تخت و گرد موجود می باشد . بازرگانی AG وارد کننده انواع ماشین های نیمه و اتوماتیک برچسب زنی برای ظروف مختلف است . جهت کسب اطلاعات بیشترتماس حاصل فرمایید . 

دستگاه مهر چرخان دستی

دستگاه مهر چرخان دستی

۵۵۰,۰۰۰ تومان

دستگاه مهر چرخان دستی جهت چاپ تاریخ و سایر مشخصات بر روی جعبه ها و بسته های کالا مورد استفاده قرار می گیرد. بدین منظور حروف مورد نظر روی یک استوانه چیده می شود و اپراتور با حرکت دادن مهر، روی بسته مشخصات مورد نظر را چاپ می کند. چاپ بصورت فارسی و لذاتین و در 5 سطر است.  این دستگاه از استامپ جهت چاپ استفاده میکند.

دستگاه تاریخزن اتوماتیک لیبل

دستگاه تاریخزن اتوماتیک لیبل

۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان

در دستگاه تاریخزن اتوماتیک ,لیبل ها بصورت دسته ای داخل خشاب دستگاه قرار می گیرند و با روشن شدن دستگاه یکی پس از دیگری به داخل دستگاه کشیده شده و مشخصات بر روی آن چاپ می شود.

دستگاه لیبل چسبان نیمه اتومات

دستگاه لیبل چسبان نیمه اتومات

۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه لیبل چسبان قابلیت برچسب زدن روی دور ظروف استوانه ای (گرد) که جنس پلاستیک (PET ، پلی اتیلن و ..) شیشه ای و فلزی قوطی دارند را داراست. دستگاه در مصارف غذایی ، شیمیایی ، بهداشتی و دارویی کاربرد دارد. مدل استوانه ای جهت الصاق لیبل روی دور ظروف استوانه ای (گرد) بوده و دارای یک قسمت برچسب چسبان صنعتی که قابلیت چسباندن برچسب به صورت دور کامل و یا قسمتی از دور ظروف را دارا می باشد.ماشین مجهز به مانیتور با صفحه کلید لمسی (Touch Screen) می باشد که باعث تسهیل در تنظیم واحدهای مختلف گردیده است. تقریبا تمامی قطعات دستگاه از جنس استیل و الومینیوم است.

دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک بطری

دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک بطری

۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک بطری ,مناسب برای لیبل زدن بر روی انواع قوطی و بطری پلاستیکی، شیشه ای و فلزی است 

دستگاه لیبل زن دستی بطری

دستگاه لیبل زن دستی بطری

۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه لیبل زن دستی بطری مناسب برای لیبل زدن بر روی بطری ها و قوطی های فلزی، پلاستیکی و شیشه ای است

دستگاه جت پرینتر مدل dj-one

دستگاه جت پرینتر مدل dj-one

۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه جت پرینتر DJ-one برخلاف دیگر جت پرینتر های ثابت هد DJ-1 روی خود کارتریج نصب شده و بعد از اتمام جوهر همراه با کارتریج تعویض می شود. هد دستگاه با توان چاپ از فاصله ۰/۵ سانتیمتری مناسب محصولاتی است که عمق و برجستگی زیاد نداشته باشد. دستگاه قابلیت چاپ فارسی با رنگ های متفاوت را داراست. دی جی وان تنها جت پرینتر ارزان است که می تواند هر نوع طراحی ٬ لوگو ٬ بارکد و فایلهای PNG را با کیفیت 600dpi چاپ کند.

دستگاه برچسب زن

دستگاه برچسب زن

قابلیت برچسب زدن روی ظروف استوانه ای، مناسب برای ظروف پلاستیک PET، پلی اتیلن، قوطی های فلزی و ظروف شیشه ای، قابلیت تنظیم مقدار ضخامت چسب روی لیبل

ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول