دستگاه فارم پکر
دستگاه فارم پکر

حداقل سفارش: 1 دستگاه

515,000,000
دستگاه فارم پکر

حداقل سفارش: 1 دستگاه

515,000,000
استعلام قیمت
قفس تک خانگی
قفس تک خانگی

حداقل سفارش: 1 عدد

290,000
قفس تک خانگی

حداقل سفارش: 1 عدد

290,000
قفس یک طبقه مرغ تخم گذار
قفس یک طبقه مرغ تخم گذار

حداقل سفارش: 1 عدد

290,000
قفس یک طبقه مرغ تخم گذار

حداقل سفارش: 1 عدد

290,000
دستگاه جوجه کشی 12 تایی
دستگاه جوجه کشی 12 تایی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,650,000
دستگاه جوجه کشی 12 تایی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

2,650,000
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات پرورش طیور ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان ماشین آلات و تجهیزات پرورش طیور می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

با توجه به پیشنهادات و تقاضا بازار، سرمایه اولیه جهت راه اندازی کسب و کار متفاوت است.

بسته به میزان سرمایه اولیه دارندگان این کسب و کار و میزان فروش و تقاضا بازار، میزان سود فعالیت در این عرصه متغیر است.

 

پس از خرید این محصولات می توانید با مشورت با مشاوران و پشتیبانان ویترین نت درباره چگونگی نصب این تاسیسات اطلاعات لازم را به دست آورید.

با توجه به میزان رضایت افراد از خرید این محصولات، می توان از اوریجینال بودن این محصولات اطمینان حاصل نمود.

ماشین آلات و تجهیزات پرورش طیور

 پرورش طیور از جمله کسب و کارهای بسیار حساس و در عین حال پر درآمد است که نیاز به تجهیزات بسیار پیشرفته و مدرن و با کیفیت دارد و همه دارندگان کسب و کار مربوط به این عرصه باید با توجه به نیاز بازار و میزان تقاضا موجود، به خرید و تهیه تجهیزات مربوطه بپردازند. از این رو کسب اطلاعات لازم درباره عملکرد و کارایی ماشین آلات و تجهیزات پرورش طیور از الزامات است و باید با مطالعه شرح مشخصات و جزئیات این ماشین آلات و تجهیزات به مقایسه قیمت نیز بپردازید تا تجهیزاتی با بهترین قیمت و بیشترین کارایی را خریداری نمایید.

انواع ماشین آلات و تجهیزات پرورش پرندگان و طیور

معیارهای مختلفی جهت انتخاب انواع ماشین آلات و تجهیزات مرتبط با پرورش طیور وجود دارد که مهم ترین این معیارها، قیمت و عملکرد این تاسیسات است. در ابتدا براساس انتظار و نیازی که از این دستگاه و تجهیزات دارید باید به مقایسه مشخصات و جزئیات این تجهیزات بپردازید تا پس از آن که درباره عملکرد این تجهیزات اطمینان لازم را حاصل نمودید، قیمت تجهیزات مورد نظرتان با نمونه های مشابه را نیز با یکدیگر مقایسه کنید. این گونه می توانید برای کسب و کار مورد نظر خود خرید عمده با تعداد نامحدود داشته باشید.

به طور کلی دسته بندی‌های متنوعی در ماشین آلت و تجهیزات پرورش طیور وجود دارد که علت آن وجود شاخه‌های مختلف در این کسب و کار است. در این لیست محصول که در این صفحه ملاحظه می‌کنید، می توان تجهیزاتی چون دستگاه های جوجه کشی در تعداد و ظرفیت متنوع را مشاهده نمود که در قیمت‌های مختلفی بر حسب کارایی و ظرفیت و کیفیت به فروش می‌رسند. دستگاه پرکن مرغ و دستگاه پر کن بلدرچین نیز از دیگر تجهیزاتی است که بسیار پر فروش بوده اند و آمار بازدید و فروش بالایی داشته اند.

خرید عمده تجهیزات پرورش طیور در ویترین نت 

تجهیزات پرورش پرندگان و طیور از انواع مختلفی برخوردار است که دارندگان کسب و کار مربوط به این عرصه و فروشندگان عمده فروشی، می‌توانند از ویترین نت در تعداد نامحدود این ماشین آلات و تجهیزات را خریداری کنند و به سرعت با سود مورد نظر خود به فروش برسانند. میزان تقاضا در بازار برای خرید این تجهیزات بسیار زیاد است و بسته به این که سرمایه اولیه شما چقدر است، میران بازدهی و سود این کسب و کار متفاوت خواهد بود. از این رو توصیه می‌شود که با مطالعه دقیق ویژگی‌های این محصولات و کارایی هر کدام و ظرفیت تجهیزات پرورش پرندگان و طیور، جهت خرید عمده این تجهیزات از طریق فروشگاه اینترنتی معتبر ویترین نت اقدام نمایید. شما می‌توانید بدون واسطه ماشین آلات و تجهیزات پرورش طیور را از تامین کنندگان و تولید کنندگان این محصولات به راحتی و از طریق ویترین نت خریداری کنید. 

قیمت تجهیزات و ماشین آلات پرورش طیور در ویترین نت 

انواع ماشین آلات و تجهیزات پرورش طیور مانند سبد هچر پلاستیکی و شانه تخم مرغ بلدرچین و سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی، همه از تنوع بالایی برخوردارند و با مقایسه قیمت تجهیزات پرورش پرندگان و طیور، متوجه سود بسیار پایین و کیفیت بالای فروشگاه اینترنتی ویترین نت خواهید شد. پر کن بلدرچین و پر کن مرغ در تعداد مختلفی چون ۵ و ۲۵ به فروش می رسند که با مشاهده مشخصات و ویژگی های این محصولات در لینک‌های موجود، می‌توانید به خرید محصولات پرورش طیور به صورت اینترنتی، با اطمینان بیشتری بپردازید. همچنین ویترین نت شرایطی را در نظر گرفته که می‌توانید در صورت تمایل محصولات خریداری شده را مرجوع نمایید که با این حال توصیه می‌کنیم پیش از خرید با دقت به مقایسه مشخصات و عملکرد و قیمت محصول مورد نظرتان بپردازید تا در خرید عمده این محصولات به مشکل بر نخورید. سیستم RFQ ویترین نت این امکان را فراهم می‌کند تا از طریق آن بتوانید استعلام قیمت انواع ماشین آلات و تجهیزات پرورش طیور را به راحتی دریافت کنید. 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز