فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط تخفیف دار ها
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی کارگاه خانگی پردرآمد با دستگاه عرق گیری خانگیراه اندازی کارگاه خانگی پردرآمد با دستگاه عرق گیری خانگی

دستگاه عرق گیری یا تقطیر خانگی یکی از دستگاه‌هایی است که می‌تواند برای هر خانه ای مورد استفاده قرار گیرد. به طور کلی ایرانی‌ها به...

ادامه مطلب  
راه اندازی خط تولید عرقیات گیاهی (اینفوگرافی)راه اندازی خط تولید عرقیات گیاهی (اینفوگرافی)

دستگاه تقطير عرقیات گیاهی یا دستگاه عرق گیری دستگاهی است مناسب برای گرفتن عرقيجات گياهی، گلاب‎گيری و آب مقطر و ... که در خانه‎ها،...

ادامه مطلب  
نگهداری از دستگاه تقطیر عرقیات گیاهینگهداری از دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی

دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی یا دستگاه عرق گیری یکی از پرکاربردترین ماشین آلات صنایع غذایی است که نگهداری از آن در کارگاه های تولیدی...

ادامه مطلب  
نحوه کار دستگاه تقطیر عرقیات گیاهینحوه کار دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی

دستگاه عرق گیری یا تقطیر عرقیات گیاهی، در ابعاد کارخانه ای و خانگی کاربرد دارد. گیاهانی که به عنوان درمان، دارو و یا نوشیدنی...

ادامه مطلب  
پرسش های متداول

دستگاه عرق گیر دوجداره یا عرق سرد کن، لوله بلند است و داخل لوله کندانسور مخروطی شکل وجود دارد که باعث می‌شود هنگام فرایند عرق گیری مخروط داخل لوله بچرخد و عرق سرد تولید ‌شود.
دستگاه عرق گیر تک جداره لوله کوتاه است که همین باعث می‌شود خروجی دستگاه عرق گرم باشد.

عصاره هر نوع گیاه یا محصولی را می‌توان با دستگاه تقطیر گرفت.

به اندازه یک سماور باید آب داخل دستگاه جریان داشته باشد، داخل مخزن بالایی آب یا یخ؛ و داخل مخزن پایینی گیاه مورد نظر را ریخته و پس از پایان عملیات تقطیر، عصاره مورد نظر از دستگاه عرق گیری خارج می‌شود.

هر 10 لیتر 700 سی‌سی محصول خروجی به ما می‌دهد.

انواع دستگاه عرق گیری در ظرفیت‌های 19-27-35-45-55-65 و 120 لیتری وجود دارد.

دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی

معرفی دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی

دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی یکی از ماشین آلات صنایع غذایی جذاب است. ایرانی ها با طب سنتی و گیاهی رابطه بسیاری خوبی دارند و یکی از دارو های همیشه تجویز شده در طب سنتی عرق گیاه های مختلف است. از عرق نعنا و بهار نارنج و خارشتر تا دیگر گیاهان، همگی جز محبوب خانواده های ایرانی هستند و هر کدام برای بیماری و مشکلی خاص، داروی بهبودی به شمار می روند.
دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی برای راحت کردن خانواده ها از رفتن به عطاری ها و تهیه نوشیدنی ها و عرقیات ساخته شده است. این دستگاه ها در اندازه های مختلف در بازار موجود بوده و برای استفاده های خانگی و صنعتی قابل استفاده هستند.

مراحل کار دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی

دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی جهت گلاب گیری و عرق گیری گیاهانی کاربرد دارد که دارای خواص و مزایای دارویی و درمانی هستند. گیاهانی مثل بهارنارنج ،به لیمو ،شربت توت فرنگی ، برگ گردو و دیگر گیاهان. بدین صورت است که بخار حاصل از جوش آمدن گیاه را سرد کرده و آن را تبدیل به عرق خالص می کند. مراحل انجام کار توسط دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی به صورت زیر است:

اضافه کردن گیاه و آب به داخل محفظه اصلی

گیاهی که می خواهید عرق آن را بگیرید را به همراه مقداری آب در داخل محفظه اصلی دستگاه وارد کنید تا بدین ترتیب گیاه در اثر گرمای بیش از اندازه نسوزد و بتواند به بخار تبدیل شود.

زیاد کردن گرما

پس از آماده کردن گیاه اولیه، دستگاه تقطیر عرقیات گیاهی را روشن کنید تا با وارد کردن گرما موجب بخار شدن آب و گیاه موجود در آن شود.

جمع آوری بخار در محفظه دوم

در هنگام وارد شدن گرما آب به همراه گیاه موجود و عرق آن بخار می شوند و وارد محفظه دیگری می شوند. در این محفظه بر اساس سیستم های موجود، عرق گیاه از بخار آب جدا شده و به صورت قطره های کوچک در داخل محفظه مخصوص جمع می شود.

خنک کردن عرق گیاه

عرق گیاه جمع شده در محفظه مخصوص داغ است. باید صبر کنید تا این عرق تازه خنک شود تا بتوانید آن را به ظرفی برای نگهداری بیشتر بریزید.

در دسته بندی دستگاه های تقطیر عرقیات گیاهی میتوانید به بررسی جزئیات این نوع از دستگاه های صنایع غذایی بپردازید و با شرکت های تولید کننده یا تامین کننده در این زمینه آشنا شوید. ماشین آلات آن ها را با هم مقایسه کرده و با این شرکت ها ارتباط برقرار کنید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .