خط تولید آب معدنی

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
خط تولید و بسته بندی آب معدنی

حداقل سفارش: 1 خط تولید

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان خط تولید آب معدنی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان خط تولید آب معدنی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

خط تولید آب معدنی

خط تولید آب معدنی یکی از پر سود ترین و مهم ترین سرمایه گذاری ها در بخش مواد غذایی و نوشیدنی است. آب معدنی از طبیعی ترین محصولات موجود در کشور است که نیاز به تولید و یا برداشت ندارد و با یافتن چشمه مناسب و پر آب می‌توان خط تولید آب معدنی اختصاصی را آغاز کرد. در ادامه به مواردی که برای شروع خط تولید آب معدنی به آن نیاز دارید، اشاره خواهیم کرد.

موارد مورد نیاز برای شروع به کار خط تولید آب معدنی

 پیدا کردن چشمه آب مناسب

کشور ایران جزو کشورهایی به حساب می آید که دارای بیشترین چشمه‌های آب معدنی در جهان است. باید چشمه آب معدنی مناسب که قابلیت تولید آب فراوان را دارد پیدا کرده و بر روی آن سرمایه گذاری کنید.

نصب تجهیزات برداشت، ذخیره و تصفیه

آب معدنی تولید شده توسط چشمه به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. بنابراین باید برای ایجاد خط تولید آب معدنی دستگاه‌های مختلفی را نصب کرده تا بتوانید آب با خلوص مناسب را تهیه کنید. در کنار آن نیز می توانید با توجه به غلظت و شرایط آب چشمه، مقداری آب معمولی را نیز به آن اضافه کنید تا در کنار تولید بیشتر آب با کیفیت تری را نیز به مشتریان خود برسانید.

بسته بندی آب معدنی

بسته بندی زیبا و جذاب در کنار بالا بردن خواست مشتریان موجب می‌شود که آب معدنی تولیدی شما در حمل و نقل نیز ساده تر باشد. از جمله دستگاه های بسته بندی که برای تولید آب معدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد دستگاه تری بلوک، دستگاه لیبل چسبان، دستگاه جت پرینتر، دستگاه بادکن بطری، دستگاه شیرینگ پک، نوار بالابر و نوار نقاله است و خط تولید آب معدنی شامل تمامی این موارد و دستگاه ها و تجهیزات می‌شود. 

یافتن شبکه توزیع مناسب

امروزه برندهای مختلفی از آب معدنی در بازار موجود است و به دلیل همین تنوع زیاد است که مشتریان توجه خاصی به برند آب ها ندارند و هر مدل آب معدنی موجود در بازار را تهیه می کنند. در این شرایط شما باید سعی کنید بهترین شبکه توزیع را یافته و از این طریق فروش محصول خود را افزایش دهید.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز