ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
اتاق کشت جوانه هیدروپونیک
۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اتاقک های کشت تولید علوفه هیدروپونیک توانسته اند حداکثر مقدار تولید علوفه از بذر به وسیله جوانه زدن را تولید کنند که این مقدار ۶ تا ۸ کیلو گرمی به ازای هر یک کیلو گرم دانه بوده است . یکی از موارد مورد بحث در صنعت تولید علوفه در دنیا , تولید علوفه هیدروپونیک می باشد . در اتاق کشت جوانه هیدروپونیک ، دامداران با خرید دستگاه تولید کننده علوفه هیدروپونیک در فضایی ناچیز اقدام به تولید مقادیر قابل توجهی علوفه می پردازند. تولید علوفه هیدروپونیک شامل رشد ونمودانه های غلات با رطوبت و مواد غذایی فراهم شده ,خارج از سامانه های رشد شناخته شده مانند خاک و یا کوکوپیت …است . دانه به رطوبت و مواد غذایی دریافتی واکنش نشان داده و شروع به جوانه زدن می کند,که نتیجه ی آن در دوره ی ۵ تا ۸ روزه تولید علوفه هایی به ارتفاع ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیمتر و ریشه های در هم آمیخته است که نتیجه آن برداشت علوفه های سبز و دانه های باز شده غلات و ریشه های رشد پیدا کرده می باشد. با توجه به این که در روش تولید این علوفه وابستگی به خاک وجود ندارد بجای استفاده از علوفه هیدروپونیک میتوان از واژه علوفه آبکاشت استفاده کرد وهمچنین علوفه هیدروپونیک به علت عدم وابستگی به بافت خاکی , از بسیاری از آفت ها وموانع رشد نیز به دور است . بذوری که دراین سامانه به خوبی رشد کرده و علوفه ی هیدروپونیک آن دارای خوش خوراکی مناسبی برای دام است عبارت اند از: گندم ,جو,ذرت و…

کندوی استاندارد کابینی با قاب
۷۰۰,۰۰۰ تومان

برای بسیاری از زنبورداران به دلایل متفاوت، ممکن است شیوه زنبورداری کابینی مناسب باشد. کندوی کابینی در شرایطی از قبیل کوچ زیاد، مناطق سرد، تولید فرآورده های زنبور عسل و تحقیقات، ایده آل است. کار با این کندو به شکلی دلپذیر، دقیق و در محیطی سازمان یافته انجام می گیرد. کندوی کابینی اگرچه امکان گذاشتن طبقات جداگانه ندارد، اما دارای گنجایش اولیه انتخابی و امکان استفاده از هر طبقه برای یک جمعیت مجزاست. شربت و کیک دهی بدون ملاقات زنبور، تهویه مناسب، رطوبت گیری، اتصال نقطه ای قابها و بدنه و کاربری لذت بخش از ویژگی های کندوی کابینی است. کندوی استاندارد کابینی دو طبقه دارای ۱۲ قاب در هر طبقه و یک شربت خوری برای هر طبقه است. قابها به صورت کشویی بازدید می شوند. از هر طبقه برای یک کلنی جداگانه نیز می توان استفاده کرد.این کندو دارای توری و سینی کف است و امکان گذاشتن شبکه مانع ملکه بین طبقات وجود دارد.

کندوچه استاندارد مینی ماتریس
۲۳۵,۰۰۰ تومان

کندوچه استاندارد مینی ماتریس ، کندوچه بچه گیری و تولید ملکه است. این کندو دارای چهار دریچه سه حالته، چهار شربت خوری قابی، هشت عدد قاب استاندارد کندوچه، سه پاراوان یا جداکننده فضا، بدنه، سقف، طلق و درپوش گالوانیزه است.

کندوی استاندارد ماتریس با قاب
۳۰۰,۰۰۰ تومان

آنچه بیش از پنجاه نوع کندوی دنیا را از یکدیگر متمایز می سازد تفاوت طراحی و امکانات آنهاست.ماتریس تحقق یافته ی علم و تکنولوژی کندوست. کندوی استاندارد ماتریس عبارتست از : کفی، سینی، شبکه مانع بافت، دو عدد نیم طبق که یک طبقه کامل را تشکیل می دهد، درپوش داخلی، طلق، فوم و درپوش بیرونی. طبقات به هم قفل می شود. ویژگی های ماتریس : عدم چسبندگی قابها عدم چسبندگی طبقات تغذیه بدون ملاقات زنبور بازدید راحت و بدون تلفات امکان استفاده از تله گرده داخلی فضای عایق و کیک دهی در سقف تبدیل شدن به دو کندو با پاراوان اتصال پیچ و فاق و زبانه در بدنه کاربردهای متنوع نیم طبقات امکان باز و بسته شدن کف اتصال طبقات با قفل فضای تهویه در کف امکان کوچ در روز سکوی پرواز تاشو دریچه پشتی کفی

سیکلون
۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان

سیکلونها بر اساس نیروی گریز از مرکز عمل جداسازی را انجام می‌دهند بدین صورت که جریان گاز حامل غبار از جدار بالایی بدنه سیکلون که استوانه ای شکل بوده وبه یک مخروط ناقص منتهی می‌شود وارد سیکلون گردیده و به طرف پایین جریان یافته، ابتدا در فضای حلقوی بین سطح جانبی لوله خروجی و سطح داخلی استوانه سیکلون و سپس در محفظه سیکلون به چرخش در می‌آید و به این ترتیب یک گرداب محیطی بوجود می‌آید. این عمل باعث افزایش نیروهای گریز از مرکز می‌شود و ذرات غبار همراه گاز را به طرف جدار قسمت استوانه ای و مخروط می‌راند. در قسمت مخروطی جریان گاز جهت خود را عوض می‌کند و به طرف بالا و لوله خروجی می‌رود. ذرات غبار پس از تماس با جدار سیکلون به قسمت پایین سیکلون ریزش کرده و از طریق خروجی از سیکلون خارج می‌شوند. انتخاب نوع سیکلون به ظرفیت دستگاه ، محیطی که در آن کار می کند ( از لحاظ رطوبت و دما ) و انتظاری که از میزان کاهش رطوبت در آن داریم بستگی دارد .

کولر خوراک دام
۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

کولر خوراک دام جهت خنک کردن پلت تولید شده در خط تولید خوراک دام، طیور و آبزیان استفاده میشود. در صورتیکه رطوبت در خوراک تولید شده بالا باشد احتمال کپک زدن و مشکلات در کیفیت محصول به سبب این موضوع که خوراک دارای رطوبت محل رشد باکتری ها و سایر عوامل تخریب کننده خوراک می گردند، بالا می رود. که این موضوع اهمیت جایگاه استفاده از کولر خوراک دام با راندمان بالا را برای هر خط تولید نشان می دهد. با توجه به محدودیتها در کارخانجات می توان ابعاد و اندازه های  کولر را  نسبت به فضاهای موجود طراحی کرد.  

فن سانتریفیوژ
۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان

فن های سانتریفیوژ یا گریز از مرکز هوا را در جهت عمود بر محور گردش پروانه تخلیه می کنند. به عنوان یک قانون کلی فن سانتریفیوژ در سیستم های کانال کشی شده با فشار بالا کاربرد دارد،هوای ورودی به موازات محور گردش پروانه وارد فن سانتریفیوژ شده و با حرکت شعاعی به سمت پیرامون پروانه و نوک بالک ها حرکت می کند. همزمان با این حرکت، جریان هوا مقداری انرژی جنبشی دریافت می کند که افزایش فشار استاتیک را همزمان با آهسته شدن حرکت جریان هوا قبل از ورود به مسیر تخلیه را در پی دارد. فن های سانتریفیوژ قابلیت عملکرد در مکان هایی که جریان هوا کثیف و دارای ناخالصی است و یا دارای دمای بالا می باشند را دارند. اما مهمترین ویژگی این فن ها توانایی آنها در غلبه بر افت فشار استاتیک بالا در سیستم های کانال کشی شده می باشد.      

میکسر افقی
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

میکسرهای افقی در صنعت دامداری کاربرد دارند . در میکسر افقی زمان میکس نیز بین 3 الی 5 دقیقه است .            

آسیاب چکشی
۵۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

آسیاب چکشی در فارمهای مرغداری و دامداری و همچنین کارخانجات خوراک دام و طیور و آبزیان با ظرفیت 0.5 تن الی 20 تن در ساعت کاربرد دارد. با تعبیه دربها بصورت ریلی براحتی می توان تورهای دستگاه آسیاب چکشی را تعویض نمود. جنس ،طراحی و عملکرد حرارتی چکشها به گونه ای در نظر گرفته شده که افزایش طول عمر چکشها را باعث میشود.

علوفه خردکن
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه علوفه خرد کن مخصوص خرد کردن علوفه تر وخشک است. چکش وتیغه سوئدی از تجهیزات این دستگاه علوفه خرد کن است.

صنایع دام و طیور و آبزیان

صنایع دام و طیور و آبزیان امروزه در کسب و کارهایی که در این رابطه فعال هستند مانند دامپروری ها، صنایع شیلات، مرغداری ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه پرورش دام، طیور و آبزیان به صورت مکانیزه و به کمک تکنولوژی های روز دنیا انجام می گیرد و این کار با این صنایع بسیار راحت تر و بهینه تر انجام می شود. این تجهیزات برای بالا بردن سطح بهداشت محیط کاری نیز اهمیت دارند و سبب سلامت دام و طیور و آبزیان نیز می شوند.

انواع تجهیزات صنایع دام و طیور و آبزیان
برای این که کار پرورش آبزیان، دامپروری ها، گاوداری ها و مرغداری و ... به خوبی انجام گیرد صنایع دام و طیور و آبزیان تجهیزات مختلفی را به بازار عرضه کرده است که انواع مختلفی دارند.
- ماشین آلات خوراک دام و طیور: این ماشین آلات جهت آماده کردن خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند که میکسر ها و آسیاب و ... را در بر می گیرد.
- تجهیزات و لوازم مرغداری: برای ایجاد یک مرغداری مکانیزه از این تجهیزات استفاده می شود و در بخش های مختلفی از مرغداری ها کاربرد دارند.
- تجهیزات دامداری: تجهیزات دامداری نیز جز صنایع دام و طیور و آبزیان است
- تجهیزات پرورش ماهی: برای پرورش ماهی و میگو در شیلات ها از این تجهیزات استفاده می شود تا این کار بهتر انجام گیرد.
- تجهیزات زنبور داری: برای صنعت زنبورداری تجهیزات متعددی جهت نگهداری و جمع آوری عسل و دیگر فرآیند ها وجود دارد.
- ماشین آلات تبدیل ضایعات: ضایعاتی که در صنایع دام و طیور و آبزیان وجود دارد توسط این دستگاه ها پودری یا خشک شده در می آید.
- قطعات و لوازم جانبی دام و طیور: این تجهیزات برای بخش های خوارک دام و طیور جمع کننده تخم و مرغ یا شیر و ... استفاده می شوند و انواع مختلفی دارند

در این دسته بندی میتوانید با بررسی و مقایسه آنها از قبیل تجهیزات مرغداری ، تجهیزات دامداری و همچنین آبزیان اطلاعات دقیقی از نحوه عملکرد آنها به دست آورید و در صورت نیاز به خرید با فروشندگان آنها از طریق اطلاعات موجود در سایت ارتباط برقرار کنید و یا برای آنها درخواست استعلام قیمت ارسال نمایید