× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه مه پاش پروانه ای یک ونیم اسب بخار
۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز پروانه ای یک اسب بخار از تجهیزات پرورش قارچ می باشد. موارد استفاده از رطوبت ساز پروانه ای در سالن های:  کشت قارچ خوراکی مرغداری و سالن های پرورش سایر طیور  انواع سردخانه هر نوع گلخانه دامداری های شیری و گوشتی چای سازی ها  چاپ خانه ها نساجی ها کارخانه های کود سازی برای تصفیه هوا کارخانه های چوب بری و نئوپان سازی کشت هیدرو پونیک و…. دستگاه مه پاش پروانه ای یک ونیم اسب بخار ایجاد رطوبت مناسب برای 50 الی 70 متر مریع می کند.

دستگاه رطوبت ساز التراسونیک 400
۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت سازالتراسونیک ۴۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. ویژگی های دستگاه رطوبت ساز التراسونیک: دستگاه رطوبت ساز التراسونیک دارای ۴ پیزو ژاپنی می باشد. دستگاه رطوبت ساز التراسونیک بدنه مقاوم تمام آی بی اس می باشد. مصرف برق دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ۶۰ وات می باشد. مصرف آب دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ۲٫۱لیتر در ساعت می باشد. دارای  سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب می باشد. دستگاه رطوبت ساز التراسونیک قابلیت اتصال رطوبت ساز به شیر آب می باشد. دارای مخزن ذخیره آب برای ۳ ساعت کار دستگاه می باشد. ابعاد دستگاه دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ۳۳*۲۶*۲۴ می باشد. وزن در حدود ۴ کیلوگرم می باشد. قابلیت ایجاد رطوبت ۹۵% برای فضایی در حدود ۳۰ متر مکعب را دارا می باشد. قابلیت نصب آسان دارد. دستگاه رطوبت ساز التراسونیک قابلیت تعمیر و تعویض آسان را دارد. دارای چراغ های وضعیت دستگاه می باشد. دستگاه رطوبت ساز التراسونیک مناسب جهت سردخانه،گلخانه،سالن های قارچ می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه مه پاش التراسونیک 200
۵۹۹,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز التراسونیک ۲۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. ویژگی های رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 : رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 یک خروجی لوله پلیکا ۴ سانت دارد. مصرف آب  رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 ۰٫۶ لیتر در ساعت در مبدا خروجی بخار می باشد. رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 مصرف برق تک فاز ۴۰ وات دارد. رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 تامین رطوبت تا ۹۵ درصد برای حدود ۲۰ متر مکعب فضای بسته می کند. این دستگاه سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب ورودی دارد. مخزن ذخیره آب رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200 برای حدود ۳ ساعت می باشد. این دستگاه قابلیت اتصال به شیر آب ندارد. بدنه رطوبت ساز مقاوم تماما از جنس A.B.S می باشد. ابعاد رطوبت ساز و مه پاش التراسونیک 200  ۳۲*۲۴*۲۴ می باشد.

سازه گلخانه مدل 9600
۹۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1000 متر

سازه گلخانه مدل 9600 با پروفیل های گالوانیزه شده ، ساخته می شوند. مقاومت سازه گلخانه 9600 در برابر باد به میزان 75 km/h است. پروفیل این سازه گلخانه به ارتفاع 5m است. تهویه های هوای این سازه گلخانه، دو منظوره است. این قیمت برای ساخت گلخانه با قوطی و گالوانیزه داخلی است اگر تمایل به استفاده از سازه و اسکلت تمام گالوانیزه وارداتی داشته باشید قیمت به ازای هر متر 11.7 دلار می شود.

خط کامل بذرکار سینی نشا،تجهیزات بانک نشا
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

به ‏منظور کشت بذر ریز در داخل سینی های پرورش نشا، متناسب با نیاز گلخانه های تولید نشاء بانک نشا تیدا - خط کامل دستگاه بذرکار سینی نشا با مشخصات زیر ساخته شده است : تجهیزات بانک نشاء تیدا-خط کامل بذرکار سینی نشا تمام اتوماتیک : ایستگاه های: واحد سینی گذاری اتوماتیک (خشاب گذار سینی) خاک (بستر کشت) پرکن سینی سیدر (مجموع واحد سوراخ زن و کارنده) میز واکاری پوشاننده ثانویه بذر آبیاری دسته کن سینی قابلیت کشت در انواع سینی های رایج در ایران: یونولیتی و پلی استایرن قابلیت کشت انواع بذور روکش دار و بدون روکش. انواع سایز بذر حتی بذور بسیار ریز گل  

رطوبت ساز مه پاش گلخانه
۳,۵۰۰,۰۰۰-۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد رطوبت ساز مه پاش تیدا : دستگاه رطوبت ساز مه پاش گلخانه، برای گلخانه ها، واحد های دامپروری و سالن های پرورش قارچ کاربرد دارد. نحوه کارکرد رطوبت ساز مه پاش گلخانه : یکی از روش های متداول پایین آوردن دما در گلخانه ها استفاده از سیستم های خنک کننده تبخیری است. در این سیستم ها آب به صورت ذرات ریز با ابعاد میکرونی به هوای داخل گلخانه فرستاده شده و این ذرات گرمای گلخانه را جذب می کنند. این ذرات به دلیل ریزی و سبکی فوق العاده و نسبت بالای سطح به حجم، در هوا به صورت معلق در آمده و با جذب سریع گرمای موجود درفضا تبخیر شده، فضا را خنک کرده و رطوبت محیط را افزایش می دهند. ویژگی ها : خنک سازی قابل توجه محیط کاهش آلودگی و گرد و غبار قابلیت محلول پاشی کود و سم بدون خوردگی (بدنه مقاوم)

ماشین خاک پرکن نیمه اتوماتیک
۵۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین کیسه پرکن نیمه اتوماتیک برای پر کردن بستر کشت در گلدان و کیسه های نایلونی مناسب است. ماشین کیسه پرکن تیدا، از سری تولیدات گلخانه ای مناسب برای پرکردن انواع کیسه های نایلونی در نهالستان ها و گلخانه ها است. در نهالستان ها، پرکردن دستی گلدان ها و کیسه های کشت نهال، هزینه زیادی به خصوص در تیراژ تولید بالا به گلخانه داران تحمیل می کند و علاوه بر آن، سرعت پایین سبب از دست دادن سفارشات تولید می شود. به همین منظور تیدا ماشین کیسه پرکن را تولید و خدمت گلخانه داران محترم عرضه نموده است. ماشین کیسه پرکن تیدا قابلیت کار با انواع بستر کشت حتی خاک های رطوبتی و سنگین را داراست. ان ماشین ثبت شده در مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی و در زمره فناوری های نوین محسوب می شود. قابلیت دریافت وام های کم بهره مرکز مکانیزاسیون.   ویژگی ها : افزایش سرعت و دقت کار کاهش چشمگیر هزینه های کارگری امکان دریافت سفارش از سایر همکاران افزایش بهره وری و سودآوری واحدهای تولیدی ماشینی با دوره بازگشت سرمایه بسیار کوتاه

 ربات پیوندزن نشاء
۶۸,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ربات پیوند زن نشاء نیمه اتوماتیک تیدا، ساده ترین راه حل برای پیوند زدن نشاء میباشد. کشت متوالی زمین، سبب شیوع عوامل بیماری زا و کاهش جدی عملکرد محصولات می شود. استفاده از پایه های مقاوم و نشا پیوندی در کشاورزی راه مبارزه با بیماری ها و اثرات مخرب زیست محیطی سموم است. نشا پیوندی با افزایش مقاومت در برابر شرایط محیطی باعث افزایش میزان برداشت در شرایط نا مساعد می شود که این خود دلیلی بر توجیه اقتصادی تولید نشا پیوندی می باشد. ورژن جدید ربات پیوندزن تیدا با تکنولوژی مدرن و تاچ پنل اپراتوری و آپشن های جدید و انحصاری است. مزایای استفاده از ربات پیوند زن عبارتند از: بهبود کیفیت پیوندزنی نشا با حداقل خطا (آسیب) نسبت به روش دستی سرعت و دقت بالاتر در پیوند زدن مشخصات ربات پیوند زن نشا تیدا: تولید 400 نشا پیوندی در هر ساعت اسپری ماده ضدعفونی کننده جهت استریل کردن تیغه ها در هر مرتبه برش قابل استفاده با هر نوع گیره پیوند طراحی منحصر بفرد مهندسی، عملکرد بسیار سریع و دقیق مکانیک ساده و تنظیمات آسان، عملکرد فقط با یک اپراتور دارای گریپرهای انعطاف پذیر برای تثبیت نشاها هنگام برش، بدون آسیب به ساقه های ترد نشا کاربری آسان و هزینه نگهداری ناچیز واحد برش با تنظیمات آسان و قابلیت کار با انواع گیاهان برای پایه و پیوندک تعویض آسان تیغه های برش و انتخاب زاویه های مختلف

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه کنترل دما و رطوبت مدل THC-2
۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کنترل دما و رطوبت مدل THC-2 به منظور کنترل دما و رطوبت محیط طراحی شده است. از این دستگاه برای کنترل دما و رطوبت سالن های پرورش قارچ ، گلخانه ، سالن پرورش زعفران ، اتاق سرور ، سردخانه ، مرغداری و … استفاده میشود. این وسیله میزان دما و رطوبت را بصورت اتوماتیک کنترل میکند. قابلیت اتصال به انواع دستگاه های رطوبت ساز ، هیتر ، کولر ، سیستم های تهویه مانند فن و … را دارد. از دیگر ویژگی های دستگاه قابلیت تنظیم روشن و خاموش شدن دستگاه ها را بر اساس زمان بندی تایمر دیجیتال می باشد.  

دستگاه رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار
۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رطوبت ساز پروانه ای نیم اسب بخار به عنوان یک مه ساز پروانه ای ایرانی با کیفیت از موتور نیم اسب بخار صنعتی ۵۰ دور در ثانیه برای تولید رطوبت به صورت پودر بهره می گیرد. رطوبت ساز پروانه ای دارای دبی هوادهی ۱۰۰۰ متر مکعب و دبی رطوبت قابل تنظیم ۶۰ لیتر در ساعت است. این رطوبت ساز قدرتمند قادر است رطوبت مورد نیاز سالن های ۴۰ متری انواع قارچ ها را تا ۹۹ درصد تامین کند. همچنین از آن می توان برای تامین رطوبت و ایجاد هوای خنک در مرغداری ها و سالن های پرورش طیور ، سردخانه های گوشت و میوه و رستوران ها نیز استفاده کرد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تجهیزات گلخانه ای

آشنایی با تجهیزات گلخانه ای:

لوازم گلخانه و یا تجهیزات گلخانه ای لوازم و ابزاری هستند که در صنعت کشاورزی برای ایجاد فضای گلخانه ای و کارایی بهتری این محیط به کار برده می شوند. تجهیزات مورد نیاز گلخانه شامل موارد متعددی هستند که هر کدام در ایجاد یک محیط گلخانه ای مناسب کمک می کنند.

تجهیزات گلخانه ویا لوازم گلخانه هر کدام در زمانی مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو می توان هر میوه و سبزیجاتی را به کمک این تجهیزات مناسب گلخانه در هر مکان و زمانی پرورش داد.

برخی از لیست لوازم و وسایل مورد نیاز گلخانه را در زیر خواهید دید :

مه پاش و رطوبت ساز:

مه پاش و رطوبت ساز دو دستگاه کاربردی در بین تجهیزات گلخانه هستند که از آن ها برای ایجاد رطوبت در گلخانه ها و انبارهای نگهداری میوه ها استفاده می شود. این دستگاه ها برای ایجاد رطوبت و دما در محدوده ی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از میوه ها و سبزیجات برای تازه ماندن به شرایط خاصی مانند وجود رطوبت نسبی نیاز دارند که توسط این دستگاه ها و تجهیزات گلخانه ای تأمین می شوند.

سیستم گرمایشی گلخانه و هیتر:

با توجه به این که هر گیاهی در فصل خاصی رویش دارد، استفاده از سیستم گرمایشی گلخانه برای رشد گیاهان فصل های گرم، در زمان فصل های سرد مورد نیاز است تا بتوان در تمامی فصول میوه و سبزیجات مورد نیاز را تأمین کرد. سیستم گرمایش گلخانه را می توان در دمای خاصی که مورد نیاز گیاه است، تنظیم کرد تا به خوبی بتواند رشد کند.

سیستم سرمایش گلخانه:

برخی از گیاهان و سبزیجات در فصل های سرد قابلیت رشد دارند. با استفاده از سیستم سرمایشی گلخانه می توان در فصل های گرم نیز این سبزیجات و میوه ها را رشد داد.

همچنین از سیستم سرمایش به عنوان یک تجهیزات گلخانه ای مورد نیاز در مناطقی با آب و هوای گرم می توان استفاده کرد. به این صورت می توان فضا را برای ایجاد شرایط مناسب دمایی جهت پرورش میوه های مناطق سردسیری به وجود آورد.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل