خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
پد سلولزی
۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر مربع

پد سلولزی وارداتی شرکت مهندسی تجهیز گستر صد ستون از جنس کاغذ سلولزی لانه زنبوری ضربدری با فرمول مخصوص ساخته شده که جهت تامین حداکثر سرمایش و کارائی سیستم خنک کننده پدوفن داری توانائی جذب بالای آب می باشد. این پدها آغشته به نمک های ضد پوسیدگی بوده و در عین تامین رطوبت گلخانه، مقابل فرسایش آب مقاوم می باشند. پد سلولزی دارای افزودنی های فعال بوده که امکان جذب طبیعی آب و توزیع سریع آن را می دهند.هر قطره اب در زمان 5-4 ثانیه توزیع می شود که به کمک فن اگزاست موجب کاهش دما و افزایش رطوبت گلخانه در سیستم سرمایش گلخانه می شود. پد سلولزی عاری از مواد شیمیائی حساسیت زا مانند فنول که به پوست آسیب می رسانند می باشد. بلوک پد به عرض 600 میلیمتر ، ضخامت 100 میلیمتر و ارتفاع 2000-1500 میلیمتر موجود می باشد که هر بلوک پد از 85 ورق کاغذ سلولزی خالص پد مارک Kraft آغشته به رزین ساخته شده است. این پدها جهت نصب روی قاب پد متناسب با ابعاد خود قرار می گیرند. فیبرهای سلولزی مقاوم در مقابل اشعات UV خورشید بوده که همچنین بمنظور مقاومت در مقابل صدمات ناشی از قارچ، باکتری و خزه دارای افزودنی های بیوسید و ضد باکتری می باشند. پدهای سلولزی قابل بازیافت هستند و موجب می شوند هوای مطبوع در گلخانه وجود داشته باشد.  

هواکش TSPK
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

هواکش TSPK با قدرت تخلیه ۴۳.۰۰۰ مترمکعبی قابلیت نصب تسمه سفت کن و فولی دو دور را دارد. بدنه این هواکش از نوع گالوانیزه و دارای توری محافظ است. ویژگی ها : دمپر گالوانیزه اتوماتیک موتور ۱.۵ اسب ۱۴۰۰ دور

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
فن گلخانه و مرغداری
۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فن گلخانه و مرغداری جهت تخلیه بسیار عالی با ظرفیت تخلیه بالارو در سالن های گلخانه،مرغداری و گارگاه های صنعتی کاربرد دارد. این هواکش گلخانه دارای اهرم بازنگهدارنده دمپر برای زمان خاموش شدن فن است. این فن گلخانه و مرغداری با نیروی 44000 هزار مترکعب دبی خروجی کار میکند و دارای6پره استیل است. این فن در2مدل سانترفیوژ و وزنه ای بروزرسانی شده طبق نمونه های موفق اروپایی با 24 ماه ضمانت نامه کتبی می باشد. شرکت کولان سل تولید کننده سیستم سرمایشی در داخل کشور می باشد.    

پد سلولزی مدل 7090
۱۷۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پد سلولزی در شرایطی که لایه های کاغذ  آن با طول موج ۷ میلی متر بر روی هم قرار گرفته و زاویه 90 درجه را تشکیل دهند ، پد سلولزی مدل 7090 نامیده می شوند از این مدل بطور خاص زمانی استفاده می شود که احتیاج به سرعت هوای بالاتری باشد مانند پیش خنک کننده های توربینهای گازی. ابعاد پد سلولزی مدل 7090 بنابر انتخاب مشتری و براساس ظرفیت و ابعاد سیستم خنک کننده بوده و معمولاً در این مدل هم از آبریز یا توزیع کننده در قسمت بالایی پد سلولزی استفاده می شود.

سیستم سرمایشی گلخانه

سیستم سرمایشی گلخانه بیشتر برای فصول گرم و استفاده در مناطق با آب و هوای گرم تر از حد نیاز گیاهان خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم سرمایش با عملکرد مختلفی می توانند هوای درون گلخانه را تهویه یا خنک تر کنند. انتخاب تجهیزات سرمایشی گلخانه بسته به کاربرد آن ها در گلخانه مورد استفاده قرار می گیرند. انتخاب سیستم سرمایش گلخانه بسته به نوع گیاه، متراژ و حداکثر درجه حرارت محیط می تواند صورت گیرد. با تهویه هوا سه عامل به وقوع می پیوندد که شامل سرمایش گلخانه، تأمین گاز کربنیک و تنظیم رطوبت نسبی است.

انواع مدل های سیستم سرمایشی گلخانه
سیستم های مختلفی برای این منظور به کار می روند. در مناطقی که اختلاف دما چندان چشم گیر نیست، سرمایش از طریق هواکشی یا تهویه صورت می گیرد؛ اما در مواردی با اختلاف دمای محیط و دمای مورد نیاز بالاتر این کار نمی تواند دمای مورد نیاز را تأمین کند؛ و از ابزار دیگری باید استفاده شود.
- سرمایش از طریق پنکه های دیواری که کار تهویه ی هوا را با قدرت بیشتری انجام می دهند.
- سیستم سرمایشی گلخانه با پنجره های سقفی که به کمک ریل، موتور و چرخ دنده باز و بسته می شوند و نحوه باز و بسته شدن و زاویه ی آن ها نیز کنترل می شود تا بهترین تهویه انجام گیرد.
- سیستم سرمایش گلخانه به کمک پنکه و پنجره به گونه ای صورت می گیرد که هوای گرم در بالا قرار می گیرد بتواند با فن پنکه ها به راحتی از پنجره ها خارج شده و تهویه ی مناسبی صورت گیرد.
برای خرید و اجرای سیستم سرمایشی گلخانه که متناسب با فضا و گیاه باشد، باید قبل از اجرا با متخصص در این زمینه مشورت کرد تا بهترین سیستم سرمایشی گلخانه را برای محیط اجرا کند.

شهر تامین کننده