ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
پد سلولزی مدل 7060
۱۴۵,۰۰۰ تومان

پد سلولزی در شرایطی که لایه های کاغذ  آن با طول موج ۷ میلی متر بر روی هم قرار گرفته و زاویه ۶۰ درجه را تشکیل دهند ، پد سلولزی مدل ۷۰۶۰ نامیده می شوند از این مدل بطور خاص زمانی استفاده می شود که احتیاج به سرعت هوای بالاتری باشد مانند پیش خنک کننده های توربینهای گازی. ابعاد پد سلولزی مدل 7060 بنابر انتخاب مشتری و براساس ظرفیت و ابعاد سیستم خنک کننده بوده و معمولاً در این مدل هم از آبریز یا توزیع کننده در قسمت بالایی پد سلولزی استفاده می شود.

فن گلخانه و مرغداری
۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

فن گلخانه و مرغداری جهت تخلیه بسیار عالی با ظرفیت تخلیه بالارو در سالن های گلخانه،مرغداری و گارگاه های صنعتی کاربرد دارد. این هواکش گلخانه دارای اهرم بازنگهدارنده دمپر برای زمان خاموش شدن فن است. این فن گلخانه و مرغداری با نیروی 44000 هزار مترکعب دبی خروجی کار میکند و دارای6پره استیل است. این فن در2مدل سانترفیوژ و وزنه ای بروزرسانی شده طبق نمونه های موفق اروپایی با 24 ماه ضمانت نامه کتبی می باشد. شرکت کولان سل تولید کننده سیستم سرمایشی در داخل کشور می باشد.    

سیستم سرمایشی گلخانه

سیستم سرمایشی گلخانه بیشتر برای فصول گرم و استفاده در مناطق با آب و هوای گرم تر از حد نیاز گیاهان خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم سرمایش با عملکرد مختلفی می توانند هوای درون گلخانه را تهویه یا خنک تر کنند. انتخاب تجهیزات سرمایشی گلخانه بسته به کاربرد آن ها در گلخانه مورد استفاده قرار می گیرند. انتخاب سیستم سرمایش گلخانه بسته به نوع گیاه، متراژ و حداکثر درجه حرارت محیط می تواند صورت گیرد. با تهویه هوا سه عامل به وقوع می پیوندد که شامل سرمایش گلخانه، تأمین گاز کربنیک و تنظیم رطوبت نسبی است.

انواع مدل های سیستم سرمایشی گلخانه
سیستم های مختلفی برای این منظور به کار می روند. در مناطقی که اختلاف دما چندان چشم گیر نیست، سرمایش از طریق هواکشی یا تهویه صورت می گیرد؛ اما در مواردی با اختلاف دمای محیط و دمای مورد نیاز بالاتر این کار نمی تواند دمای مورد نیاز را تأمین کند؛ و از ابزار دیگری باید استفاده شود.
- سرمایش از طریق پنکه های دیواری که کار تهویه ی هوا را با قدرت بیشتری انجام می دهند.
- سیستم سرمایشی گلخانه با پنجره های سقفی که به کمک ریل، موتور و چرخ دنده باز و بسته می شوند و نحوه باز و بسته شدن و زاویه ی آن ها نیز کنترل می شود تا بهترین تهویه انجام گیرد.
- سیستم سرمایش گلخانه به کمک پنکه و پنجره به گونه ای صورت می گیرد که هوای گرم در بالا قرار می گیرد بتواند با فن پنکه ها به راحتی از پنجره ها خارج شده و تهویه ی مناسبی صورت گیرد.
برای خرید و اجرای سیستم سرمایشی گلخانه که متناسب با فضا و گیاه باشد، باید قبل از اجرا با متخصص در این زمینه مشورت کرد تا بهترین سیستم سرمایشی گلخانه را برای محیط اجرا کند.

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول