× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
بهترین سیستم های سرمایشی گلخانهبهترین سیستم های سرمایشی گلخانه

سیستم های سرمایشی گلخانه با پیشرفت صنعت کشاورزی و گلخانه ای ، بیش از پیش و با مدل های متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. کشاورزی...

ادامه مطلب  
خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟

خرید عمده محصولات کشاورزی ارگانیک یکی از دغدغه‌های بزرگ خریداران در این بازار است. اغلب خریدارانی که به صورت مستقیم محصولات...

ادامه مطلب  
سیستم سرمایشی گلخانه و پد سلولزی

سیستم سرمایشی و پد سلولزی مخصوص گلخانه

در مقابل سیستم گرمایشی گلخانه، سیستم سرمایشی گلخانه و پد سلولزی می باشد که بیشتر برای فصول گرم و استفاده در مناطق با آب و هوای گرم تر از حد نیاز گیاهان مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم سرمایشی با عملکرد مختلفی می توانند هوای درون گلخانه را تهویه یا خنک تر کنند. انتخاب تجهیزات سرمایشی گلخانه بسته به کاربرد آن ها در گلخانه مورد استفاده قرار می گیرند.

اهمیت سیستم سرمایشی و پد سلولزی در گلخانه:

انتخاب سیستم سرمایش گلخانه بسته به نوع گیاه، متراژ و حداکثر درجه حرارت محیط می تواند صورت گیرد.

اهمیت سیستم سرمایشی از این جهت است که با تهویه هوا سه عامل به وقوع می پیوندد. این عوامل شامل سرمایش گلخانه، تأمین گاز کربنیک و تنظیم رطوبت نسبی می باشد. تنظیم رطوبت سبب می شود که نیاز به داشتن دستگاه رطوبت ساز در گلخانه به حداقل برسد.

انواع مدل های سیستم سرمایشی و خنک کننده گلخانه

سیستم های مختلفی برای این منظور به کار می روند. در مناطقی که اختلاف دما چندان چشم گیر نیست، سرمایش از طریق هواکشی یا تهویه صورت می گیرد؛ اما در مواردی با اختلاف دمای محیط و دمای مورد نیاز بالاتر این کار نمی تواند دمای مورد نیاز را تأمین کند؛ و از ابزار دیگری باید استفاده شود.
- سرمایش از طریق پنکه های دیواری که کار تهویه ی هوا را با قدرت بیشتری انجام می دهند.
- سیستم سرمایشی گلخانه با پنجره های سقفی که به کمک ریل، موتور و چرخ دنده باز و بسته می شوند و نحوه باز و بسته شدن و زاویه ی آن ها نیز کنترل می شود تا بهترین تهویه انجام گیرد.
- سیستم سرمایش گلخانه به کمک پنکه و پنجره به گونه ای صورت می گیرد که هوای گرم در بالا قرار می گیرد بتواند با فن پنکه ها به راحتی از پنجره ها خارج شده و تهویه ی مناسبی صورت گیرد.
برای خرید و اجرای سیستم سرمایشی گلخانه که متناسب با فضا و گیاه باشد، باید قبل از اجرا با متخصص در این زمینه مشورت کنید تا بهترین و مناسب ترین تجهیزات گلخانه ای را خریداری کنید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان