× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
فن اگزاست گلخانه
۳,۰۰۰,۰۰۰-۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

فن اگزاست گلخانه با مکش و انتقال هوا از داخل به بیرون گلخانه باعث تهویه هوا و کاهش یا تخلیه رطوبت داخل گلخانه میشود. فن اگزاست گلخانه ای دمپر دار در سایز 100 و 140 عرضه میگردد و نوع 140 قدرتمند ترین آن می باشد. باز و بسته شدن در این نوع فن ها به دو صورت انجام میشود:  - به صورت وزنه ای - کلاج دار تفاوت در این دو نوع به این صورت می باشد که در فن دمپر وزنه ای دمپر ها با فشار هوا باز و بسته میشوند ولی در فن کلاج دار به وسیله کلاج این عمل انجام میگردد.

پوشش گلخانه 220 میکرون
۲۰,۰۰۰-۲۸,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

پوشش گلخانه از آن دسته مواردی هست که در ابتدای طراحی گلخانه باید به ان توجه ویژه شود که با توجه به نوع گلخانه پوشش های متنوعی استفاده میگردد. امروزه با توجه به توسعه نایلون های گلخانه ای اقدام به تولید نایلون های سه لایه و ضخیم شده است که دارای افزودنی های خاص و منحصر به فرد می باشد و در جهت بهبود و ارتقای کیفی و عملکرد بهتر به هر یک از این لایه ها اضافه میگردد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سیستم مه پاش
۱۵,۰۰۰-۲۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر مربع

سیستم‌ مه‌ پاش بر حسب میزان فشار مورد استفاده به سه دسته تقسیم می‌شوند: - فشار کم (کمتر از 700 کیلو پاسکال)، - فشار متوسط (1400-700 کیلو پاسکال) - فشار زیاد (7000-3500 کیلو پاسکال). سیستم‌های دارای فشار متوسط و زیاد از راه تبخیر آب به هوا، موجب خنکی و کاهش دمای گلخانه می‌شوند در حالی که سیستم‌های دارای فشار کم (قطره ریز) از راه خیس کردن و به دنبال آن تبخیر آب از سطح گیاه و گلخانه موجب خنک شدن گلخانه می‌شوند. معمولاً هرچه فشار سیستم‌های مه‌ پاش بیشتر باشد ذرات ریزتری تولید می‌کنند. هرچه اندازه قطره‌های آب کوچک‌تر باشد نسبت سطح به حجم قطره‌ها بیشتر خواهد بود و میزان تبخیر قطره‌ها نیز افزایش خواهد یافت و در پایان، خنک کنندگی بیشتری در گلخانه‌ها ایجاد خواهد کرد. افزون بر آن، قطره‌های کوچک‌ تر آب نسبت به قطره‌های بزرگ‌تر تمایل دارند تا زمان طولانی‌تری در قسمت بالای گلخانه باقی بمانند. هرچه ماندگاری قطره‌های آب در قسمت‌های بالای گلخانه بیشتر باشد این احتمال که قطره‌های آب پایین آمده و با سطح داخلی گلخانه، لوازم و تجهیزات یا گیاهان تماس داشته و موجب خیس شدن آن‌ها شوند، کم‌تر می‌شود و در ضمن احتمال تبخیر قطره‌های آب، زمانی که در قسمت بالای سالن هستند افزایش می‌یابد.

سازه گلخانه طرح اسپانیایی
۱۰۰,۰۰۰-۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 قطعه

سازه گلخانه طرح اسپانیایی، تمام گالوانیزه و پیچ و مهره ای می باشد وبا توجه به شرایط اقلیمی طراحی میگردد. از دیگر مشخصات سازه گلخانه طرح اسپانیایی میتوان به موارد زیر اشاره کرد : - ستون گلخانه 80 گلوانیزه - کمان گلخانه لوله 60 گالوانیزه - ناودان گلخانه ضخامت2 میل 9 خم - فاصله ستون های گلخانه کناری 2.5 متر و داخلی 5 متر میباشد - سرستون طرح اسپانیایی گلخانه - انواع بست و اتصالات گلخانه

رطوبت ساز التراسونیک 2400
۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت ساز التراسونیک ۲۴۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند. این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. دو خروجی لوله پلیکا ۱۱ سانتیمتر در رطوبت ساز التراسونیک 2400 قرار داده شده است. دستگاه دارای مصرف آب ۷ لیتر در ساعت در مبدا خروجی بخار و مصرف برق تک فاز ۳۰۰ وات می باشد. تامین رطوبت تا ۹۵ درصد برای حدود ۲۵۰ متر مکعب فضای بسته امکان پذیر است. سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب ورودی به کار گرفته میشود. ظرفیت مخزن ذخیره آب برای حدود ۲ ساعت می باشد. رطوبت ساز التراسونیک 2400 دارای ابعاد ۵۰*۴۲*۴۲ و قابلیت اتصال به شیر آب می باشد. جنس بدنه رطوبت ساز مقاوم تماما از جنس A.B.S است.  

فن سیرکوله استیل
۸۵۰,۰۰۰-۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فن سیرکوله بسیار، باکیفیت استیل ، الکتروموتور صنعتی تکفاز ، سه فاز استاندارد در انواع قدرت جابجایی هوا تولید میشود. قطر فن سیرکوله استیل چهل ، پنجاه و شصت می باشد و در نوع  پنج پر و شش پر با موتور ۱۴۰۰ دور تولید میشود. مکش پرتاب بستگی به قدرت موتور وقطر فن دارد. محصول دارای دوسال گارانتی کارخانه ای معتبر می باشد.

هیتر گلخانه‌ای 600 هزار 2 مشعل و 2 کوره صنعتی
۲۵,۰۰۰,۰۰۰-۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

هیتر گلخانه‌ای 600 هزار 2 مشعل و 2 کوره صنعتی، قابلیت دوگانه سوزی دارد که هم به صورت گاروئیلی و هم گازی مورد استفاده قرار میگیرد. تمام اتوماتیک بودن آن از بزرگترین مزیت های این هیتر به شمار می رود و در صورت سفارش میتواند دارای آب گرم برای گرم کردن کف و استفاده برای گرمایش از کف نیز تولید گردد . این هیتز دارای کوره استیل و بدنه دو جداره بوده و لوازم برقی استفاده شده در آن بر اساس کارخانه ساخت ضمانت می شود و استیل کوره آن نیز 10 سال ضمانت دارد . هیترهای ششصدهزاردومشعل عظیم ، پرقدرت برای تالارعروسی ورزشگاه و هر محیطی که نیاز به گرمایش سریع دارد هر دستگاه برای هزارو پانصد متر مکعب مدت تغییر دما از صفر به پانزده درجه مثبت..بیست دقیقه درمحیط هزار پانصد متر مکعب هیتر  ۶۰۰۰۰۰ کالری همراه با دومشعل و دوکوره استیل اصل ، دوازده کوره طبقاتی ،رادیاتوربندی با کیفیت ، تابلو برق تمام اتوماتیک ، مصرف سوخت گاز گازوئیل دوگانه  سوز، فن صنعتی ، ایجاد گرمای بالای چهارصد درجه ، جهت صنایع ای که نیاز به گرمای بادرجه بالادارند ، ورق کوره ای رنگی خارجی دوجداره ، چرخدار و بدون چرخ مورد استفاده قرار میگیرد.

رطوبت ساز التراسونیک 400
۹۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

رطوبت سازالتراسونیک ۴۰۰ و بخار ساز سرد و یا همان مه ساز التراسونیک دستگاهی است که با استفاده از تغییر امواج مافوق صوت بخار سرد و یا به عبارت صحیح تر مه به معنای واقعی تولید میکند. این دستگاه مه ساز که گاها مه پاش نیز نامیده میشود در چاپخانه ها ، نساجی ها ،گلخانه،سالن پرورش قارچ،پرورش زعفران،سردخانه،چای سازی ها ، انکیباتور ها و انکستاریم ها و… استفاده فراروان دارد. رطوبت ساز التراسونیک 400 دارای ۴ پیزو ژاپنی می باشد. سیستم قطع خودکار دستگاه در مواقع کمبود آب به کار گرفته میشود. بدنه این رطوبت ساز مقاوم و تمام آی بی اس است. دارای مصرف برق : ۶۰ وات و مصرف آب : ۲٫۱ لیتر در ساعت می باشد. رطوبت ساز التراسونیک 400 ، مخزن ذخیره آب برای ۳ ساعت کار دستگاه را دارا می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
جت هیتر سری ۵۰ گازسوز و گازوئیل سوز
۴,۰۰۰,۰۰۰-۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جت هیتر سری ۵۰ گازسوز و گازوئیل سوز در گلخانه ها ، مرغداری ها ، سالن های صنعتی ، دامداری ها ، پروژه های عمرانی و ساختمانی ، سالن های ورزشی و غیره کاربرد دارد. فضای قابل گرمایش این جت هیتر 500 الی 2000 متر مکعب و میزان هوادهی آن 3000 مترمکعب در ساعت است.

جت هیتر سری ۱۰۰ گازسوز _ گازوئیل سوز _ دوگانه سوز
۴,۰۰۰,۰۰۰-۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جت هیتر سری ۱۰۰ گازسوز _ گازوئیل سوز _ دوگانه سوز در گلخانه ها ، مرغداری ها ، سالن های صنعتی ، دامداری ها ، پروژه های عمرانی و ساختمانی ، سالن های ورزشی و غیره کاربرد دارد. فضای قابل گرمایش این جت هیتر 2000 الی 4000 متر مکعب و میزان هوادهی آن 7000 مترمکعب در ساعت است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تجهیزات گلخانه ای

آشنایی با تجهیزات گلخانه ای:

لوازم گلخانه و یا تجهیزات گلخانه ای لوازم و ابزاری هستند که در صنعت کشاورزی برای ایجاد فضای گلخانه ای و کارایی بهتری این محیط به کار برده می شوند. تجهیزات مورد نیاز گلخانه شامل موارد متعددی هستند که هر کدام در ایجاد یک محیط گلخانه ای مناسب کمک می کنند.

تجهیزات گلخانه ویا لوازم گلخانه هر کدام در زمانی مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو می توان هر میوه و سبزیجاتی را به کمک این تجهیزات مناسب گلخانه در هر مکان و زمانی پرورش داد.

برخی از لیست لوازم و وسایل مورد نیاز گلخانه را در زیر خواهید دید :

مه پاش و رطوبت ساز:

مه پاش و رطوبت ساز دو دستگاه کاربردی در بین تجهیزات گلخانه هستند که از آن ها برای ایجاد رطوبت در گلخانه ها و انبارهای نگهداری میوه ها استفاده می شود. این دستگاه ها برای ایجاد رطوبت و دما در محدوده ی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از میوه ها و سبزیجات برای تازه ماندن به شرایط خاصی مانند وجود رطوبت نسبی نیاز دارند که توسط این دستگاه ها و تجهیزات گلخانه ای تأمین می شوند.

سیستم گرمایشی گلخانه و هیتر:

با توجه به این که هر گیاهی در فصل خاصی رویش دارد، استفاده از سیستم گرمایشی گلخانه برای رشد گیاهان فصل های گرم، در زمان فصل های سرد مورد نیاز است تا بتوان در تمامی فصول میوه و سبزیجات مورد نیاز را تأمین کرد. سیستم گرمایش گلخانه را می توان در دمای خاصی که مورد نیاز گیاه است، تنظیم کرد تا به خوبی بتواند رشد کند.

سیستم سرمایش گلخانه:

برخی از گیاهان و سبزیجات در فصل های سرد قابلیت رشد دارند. با استفاده از سیستم سرمایشی گلخانه می توان در فصل های گرم نیز این سبزیجات و میوه ها را رشد داد.

همچنین از سیستم سرمایش به عنوان یک تجهیزات گلخانه ای مورد نیاز در مناطقی با آب و هوای گرم می توان استفاده کرد. به این صورت می توان فضا را برای ایجاد شرایط مناسب دمایی جهت پرورش میوه های مناطق سردسیری به وجود آورد.

شهر تامین کننده
جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44168445-021

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل