صنایع غذایی

ماشین آلات و تجهیزات

صنایع غذایی

ماشین آلات آماده سازی محصول
ماشین آلات آماده سازی محصول
16 دسته بندی
از خط توليد و بسته بندي چيپس و خلال سيب زميني گرفته تا خط توليد آب معدني، همگي به دستگاه هايي براي آماده سازي اوليه محصولات نياز دارند. دراين بخش ماشين آلات آماده سازي محصول و دستگاه هاي تصفيه را با بررسي تخصصي دستگاه و ليست قيمت به‌روز آنها مشاهده مي‌کنيد.
تجهیزات آشپزخانه صنعتی
تجهیزات آشپزخانه صنعتی
9 دسته بندی
در اين بخش ليست قيمت به‌روز تجهيزات آشپزخانه صنعتي را با نقد و بررسي تخصصي آنها مشاهده مي‌کنيد. تجهيزات آشپزخانه صنعتي در مراحل اوليه آماده سازي مواد غذايي تا پخت و سرو شما را همراهي خواهند کرد و حتي در پايان کار و هنگام شستن ظرف ها نيز شما را تنها نخواهند گذاشت.
تجهیزات نانوایی
تجهیزات نانوایی
6 دسته بندی
در اين بخش ليست قيمت به‌روز تجهيزات نانوايي و نان فانتزي را با مشخصات فني و بررسي تخصصي دستگاه ها مشاهده مي‌کنيد. دستگاه‌هاي همزن، اجاق فر،خميرگير و خمير پهن کن، قالب چند نمونه از اين تجهيزات هستند.
تجهیزات کافی شاپ
تجهیزات کافی شاپ
15 دسته بندی
در اين بخش ليست قيمت به روز مهم‌ترين تجهيزات کافي شاپ را مشاهده مي‌کنيد تا با مقايسه آن‌ها از لحاظ مشخصات فني و نقد و بررسي تخصصي بتوانيد مناسب‌ترين تجهيزات کافي شاپ را انتخاب کنيد.
تجهیزات قنادی
تجهیزات قنادی
8 دسته بندی
در اين بخش ليست قيمت به‌روز تجهيزات قنادي را با مشخصات فني و بررسي تخصصي دستگاه ها مشاهده مي‌کنيد. دستگاه‌هاي اجاق فر، قالب و قيف زن و ميکسر چند نمونه از اين تجهيزات هستند.
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان