فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تبریز
اتوبخار دیگ صنعتی ۸۰ الی ۱۲۰ لیتری

حداقل سفارش: 1 دستگاه

29,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

اتو بخار کارگاهی مخزن دار باتیستلا

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

اتوبخار سه و نیم لیتری استرولوکس مدل 2300S

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان اتو کارگاهی مخزن دار ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان اتو کارگاهی مخزن دار می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

اتو کارگاهی مخزن دار

اتو کارگاهی مخزن دار چیست؟
یکی از ابزارآلات و تجهیزات که باید در هر مزون و یا تولیدی لباس وجود داشته باشد اتو می باشد، این اتو باید دارای قدرت زیاد و دوام بالا باشد. از آنجا که حجم تولید در لباس ها و مزون ها بسیار زیاد است اتو کارگاهی مخزن دار ممکن است گزینه مناسبی برای انتخاب باشد. استفاده از این اتوها جهت اتوکشی لباس ها با مزایای قابل توجهی همراه می باشد.


آشنایی با ویژگی های مهم و قابل توجه اتو کارگاهی مخزن دار
در این نوع اتوها، مخزن آب از سری اتو جدا می باشد به همین دلیل اتوکشی و بخاردهی با استفاده از اتوها به آسانی انجام می گیرد. مخزن آب دستگاه که معمولاً ثابت می باشد روی میز اتو قرار می گیرد و مسئول فراهم نمودن بخار مورد نظر می باشد در مرحله بعد بخار از طریق لوله به اتو منتقل می شود. استفاده از این اتو جهت اتوکشی لباس ها دارای مزایای قابل توجه می باشد که از جمله آن ها می توان به برق نیفتادن روی انواع پارچه، بخاردهی مناسب و کیفیت بالای اتوکشی اشاره کرد.
اتو کارگاهی مخزن دار اغلب از جنس های مختلف ساخته شده است و اتو کارگاهی مخزن دار از جنس تفال بهترین نوع آن می باشد. استفاده از این اتو برای اتوکشی لباس ها باعث صرفه جویی در وقت و زمان می شود و اتوکشی لباس هایی که دارای بافت ضخیمی هستند با استفاده از این اتو به بهترین نحو انجام می گیرد. شما می توانید برای اتوکشی چندین لایه پارچه از این اتو استفاده کنید. یکی از ویژگی های قابل توجه این اتو بخار عمودی قدرتمند آن می باشد که جهت اتوکشی پرده ها و لباس های ظریف که دارای پارچه نازک می باشند مناسب خواهد بود. یکی دیگر از مزایای استفاده از اتو کارگاهی مخزن دار این است که به سرعت گرم می شود.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز