× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط تولید کنسرو تن ماهی
۲۳۸,۰۰۰,۰۰۰-۵۵۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

بهره برداری از خط تولید کنسرو تن ماهی به صورت کنسرو تن ماهی کلیکا در انواع روغن آفتابگردان ، زیتون و کنسرو تن ماهی انواع ماهی های اقیانوسی (گیدر ، هوور و ... ) در انواع روغن های آفتابگردان ، زیتون و کنسرو ماهی قزل آلا و کنسرو ماهی ساردین و کنسرو میگو صورت میگیرد. خط تولید کنسرو تن ماهی قابل برنامه ریزی جهت کاهش بار هزینه ای تولید و در نتیجه ایجاد فضای رقابتی بهتر با مشتری و به صورت تمام اتومات با کمترین نیروی انسانی است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
خط تولید کنسرو

معرفی خط تولید کنسرو

خط تولید کنسرو یکی از خطوط بسیار مهم برای تمامی خطوط تولیدی صنایع غذایی به شمار می رود. غذاهای کنسروی می توانند ذخایر غذایی بسیار مهمی باشند و همچنین در مواقع نیاز نیز غذای سریع را برای افراد آماده کنند. در کشور ایران به دلیل وجود سلیقه های غذایی مختلف، کنسروها نیز بسیار مختلف هستند و از لوبیا و تن ماهی که معمولا ثابت هستند تا انواع خورش و غذاهای ایرانی را در دسته بندی کنسرو ها مشاهده می کنیم.

انواع خط تولید کنسرو

انواع مختلف خط تولید کنسرو موجود در کشور عبارتند از:

خط تولید کنسرو گوشت

کنسرو گوشت فقط شامل گوشت قرمز نمی شود و گوشت مرغ، ماهی و دیگر موجوداتی که در کشور مصرف می شوند هم به نسبت مصرف در کنسروها قرار دارند. این کنسرو ها به دلیل ارزش غذایی بالای خود مصرف بسیار زیادی دارند. به شکلی که کنسرو تن ماهی به تنهایی یکی از پر فروش ترین محصولات کنسروی در صنایع غذایی است و به شکل های مختلفی نیز مورد مصرف قرار می گیرد.

خط تولید کنسرو خورش

خورش های ایرانی برای آماده شدن به مواد اولیه و زمان زیادی نیاز دارند و در کنار آن آشپز باید مهارت بالایی برای تهیه آن ها داشته باشد. با کمتر شدن وقت آزاد مردم پخت خورش های مختلف در منازل کاهش یافته است و به همین دلیل شرکت های مختلف شروع به تولید کنسرو های خورش های مختلف کرده اند تا این نیاز افراد را با محصولات خود پاسخ دهند.

خط تولید کنسرو لوبیا و سایر حبوبات

پس از کنسرو تن ماهی، کنسرو لوبیا یکی از پر مصرف ترین کنسرو ها است. لوبیا به دلیل طعم و همچنین ارزش غذایی بالای خود مصرف کنندگان زیادی در کنار. در کنار لوبیا، عدس و نخود هم به شکل کنسرو یافت می شوند و در بازار طرفداران خاص خود را دارد.

لازم به ذکر است که خط تولید کمپوت میوه نیز به نوعی از انواع خط تولید کنسرو محسوب می شود که در دسته بندی مربوطه به طور جداگانه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل