فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
طول دوخت (میلیمتر)
30 میلیمتر
40 میلیمتر
50 میلیمتر
200 میلیمتر
250 میلیمتر
300 میلیمتر
400 میلیمتر
450 میلیمتر
500 میلیمتر
600 میلیمتر
800 میلیمتر
1000 میلیمتر
عرض دوخت (میلیمتر)
2 میلیمتر
3 میلیمتر
5 میلیمتر
8 میلیمتر
10 میلیمتر
14 میلیمتر
توان (وات)
45 وات
50 وات
60 وات
70 وات
80 وات
90 وات
100 وات
120 وات
140 وات
160 وات
200 وات
220 وات
240 وات
250 وات
300 وات
400 وات
800 وات
1400 وات
جنس بدنه
آلومینیوم
آهن
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی چیست؟

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی یا دستگاه دوخت پلاستیک دستی رومیزی یکی از انواع دستگاه بسته بندی است که انواع نایلون و پلاستیک را پرس می کند. این نوع دستگاه دوخت پلاستیک جزو پرکاربردترین و پر فروش ترین دستگاه های بسته بندی است که می توان در حوزه کسب و کارهای کوچک و خانگی از آنها به راحتی استفاده کرد. عطاری ها، کارگاه های بسته بندی کوچک و تولیدی ها و از کسب و کارهایی هستند که می توانند از این نوع دستگاه بسته بندی در فرآیند بسته بندی محصولات خود استفاده کنند. کار با دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی آسان است و سرعت کار را بالا می برد. این نوع دستگاه بسته بندی مجهز به تایمر است و جهت تنظیم زمان فعال بودن المنت به کار گرفته می شود. 

کاربرد دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

دستگاه دوخت پلاستیک رومیز یا دوخت پلاستیک دستی برای دوخت و پرس بسته بندی نایلون محصولات مورد استفاده قرار می گیرد و به واسطه ی پدال دستی و المنت حرارتی فرآیند پرس را به انجام می رساند. این دستگاه از طریق داغ کردن پلاستیک و فشار که به آن وارد می شود عملیات پرس و بسته بندی را به انجام می رساند. برای شروع فرآیند بسته بندی کافی است ابتدا دستگاه را به مدت چند دقیقه روشن کنید تا گرم شود و با قرار دادن نایلون و سلفون در قیمت المنت حرارتی و اعمال فشار اقدام به بسته بندی محصول کنید. اعمال فشار بر بسته بندی و میزان دما بسته به ضخامت نایلون متغیر است که از طریق تایمر تنظیم می شود. 

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک دستی رومیزی در ویترین نت 

همان طور که در بالا به آن اشاره شد دستگاه دوخت پلاستیک دستی و یا رومیزی برای بسته بندی انواع محصولات غذایی، لوازم التحریر و هزاران کالا و محصولا دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دستگاه بسته بندی بسیار ساده است و روش کار با آن به صرفه و آسان است. به علت ارزان بودن و کوچک بودن این نوع تجهیزات از آن ها می توان در انواع کارگاه های کوچک و مصارف خانگی استفاده کرد. این نوع تجهیزات به دلیل کاربرد آسان و قیمت مناسبی که دارد توسط تامین کنندگان و تولید کنندگان بسیاری به بازار عرضه می شوند. شما از طریق پلتفرم آنلاین ویترین نت می توانید تامین کنندگان و تولید کنندگان این دست محصولات را پیدا کنید و با مشاوره رایگانی که دریافت می کنید خریدی به صرفه را تجربه کنید. همچنین با استفاده از سیستم RFQ ویترین نت این امکان فراهم شده است تا بتوانید به راحتی استعلام قیمت محصولات مختلف را دریافت و خرید خود را پس از مقایسه قیمت از تامین کنندگان مختلف به انجام برسانید. 

 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز