فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
ظرفیت تصفیه (لیتر در ساعت)
400 لیتر در ساعت
10000 لیتر در ساعت
روش تصفیه
روش های فیلتراسیون
روش الکترودیالیز معکوس(EDR)
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه تصفیه آب صنعتی(آب شیرین کن)

حداقل سفارش: 1 دستگاه

45,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه های تصفیه آب صنعتی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

10,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت 10 متر مکعب

حداقل سفارش: 1 دستگاه

150,000,000
7%
140,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه برداشت میکروجلبک و کود ماهی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

65,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان تصفیه آب صنعتی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان تصفیه آب صنعتی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی چیست؟

منابع آب پاک برای همه افراد و صنایع مختلف بسیار حیاتی است، اما امروزه به دلیل کاهش منابع آبی جهان و افزایش نیاز روز افزون به منابع آبی قابل استفاده در بخش های کشاورزی، گلخانه ها، کارخانجات، صنایع مختلف و... استفاده از روش هایی که با آن ها بتوان آب مورد نیاز کاربردهای مختلف را تامین کرد مورد نیاز است. به همین دلیل نیاز به استفاده از تجهیزات ضدعفونی و تصفیه آب صنعتی  به صورت چشمگیری افزایش یافته است و همچنین دستگاه های تصفیه آب صنعتی در صنایع مختلف در جهان از پرکاربردترین روش های تصفیه آب صنعتی به شمار می روند.

استفاده از آب شیرین کن های صنعتی در بخش های مختلف صنعت، کارخانه ها، آزمایشگاه ها، صنایع لبنی، مواد غذایی، کشاورزی و گلخانه ایی، داروسازی و مصارف شرب و تهیه و تولید آب مورد نیاز جهت رشد سریع دام و طیور... کاربرد دارد. مناسب ترین آب برای استفاده در صنعت آب خالص و بدون یون است و می توان گفت در هر کاربرد و صنعتی که استفاده از آب سالم، خالص و عاری از هر نوع آلودگی دارای اهمیت باشد، استفاده از دستگاه های آب شیرین کن صنعتی یک ضرورت محسوب می شود و به همین دلیل موضوع تصفیه آب صنعتی را در سراسر جهان به یکی از مولفه های مهم در صنعت تولید و یکی از مهم ترین عناصر در تولید صنعتی تبدیل کرده است. از سوی دیگر موضوع مهم، هزینه زیاد رسیدن به آب تصفیه شده بدون یون است.

در هر صنعتی بهترین راه حل تصفیه و شیرین سازی آب استفاده از روشی است که هزینه تصفیه آب با آن روش از هزینه کمتری برخوردار باشد و تنها راه حل برای رسیدن به آبی خالص و عاری از هر نوع آلودگی با هزینه کم با استفاده از دستگاه های تصفیه آب صنعتی امکان پذیر است.

اجزای اصلی دستگاه تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی از سه قسمت واحد پیش تصفیه، واحد اسمز معکوس (RO) و تجهیزات اندازه گیری

کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتی

کنترل خوردگی و از بین رفتن مواد در اثر اکسید شدن، کنترل رسوب گذاری به دلیل وجود نمک ها و املاح مختلف موجود در آب، کنترل رشد مواد بیولوژیک و هم چنین باکتری های هوازی و غیر هوازی... از پر کاربرد ترین موارد که در آنها از دستگاه های تصفیه آب صنعتی برای خالص سازی و شیرین کردن آب استفاده می شود.

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی در ویترین نت 

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی به دلیل تنوع و عملکردهای متفاوت بنا بر نیاز مشتری، میزان خلوص و سختی آب تصفیه شده، برند قطعات، نوع و جنس شاسی و لوله ها، حجم آب تصفیه شده مورد نیاز، قدرت پمپ های و تعداد ممبران های به کار رفته در دستگاه با توجه به نوع کاربرد و ظرفیت دستگاه قابل تغییر است. این نوع تجهیزات توسط تامین کنندگان و تولید کننده صنعت تصفیه آب به بازار ارائه می شود. شناخت دقیق تامین کنندگان و تولید کنندگان این نوع محصولات یکی از ضرورت های مهم در هنگام خرید این محصولات است. ویترین نت به عنوان پلتفرم خرید و فروش B2B این امکان را فراهم کرده است تا خریداران از طریق آن بتوانند خریدی مطمئن داشته باشند. همچنین سیستم RFQ ویترین نت این امکان را فراهم کرده است تا خریداران با دریافت استعلام قیمت انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی بتوانند بعد از مقایسه قیمت خریدی به صرفه را تجربه کنند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز