× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • ارزان‌ترین
 • گران‌ترین
بالابر
۱۲,۰۰۰,۰۰۰-۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد دستگاه بالابر: این بالابرها مناسب برای استفاده در مغازه ها انبارها و رستوران ها می باشد در کل برای موارد صنعتی کاربری دارد. ویژگی های دستگاه بالابر: این بالابرها قابلیت ارتقاع در ارتفاع هم در ابعاد هم در وزن را دارد. این دستگاه دارای صفحات نگهدارنده که جنسش از چهارچوب ناودانی نمره 6 پل های قوطی 40×40 به قطر 2 میلی متر ( صفحه آج دار) می باشد.  

دستگاه بالابر z
۱۳,۰۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بالابر z جهت انتقال مواد گرانولی از قبیل خشکبار، حبوبات ،میوه و سبزیجات خشک ، چیپس ،قند و شکر ، چای ، شکلات و ... به مخزن دستگاه های بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد . مشخصات فنی بالابرZ : برق مورد نیاز : 220 الی 380 ولت- تک فاز و سه فاز ابعاد دستگاه : ارتفاع 3.5 متر بنا به سفارش مشتری قابل تغییر است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه بالابر مواد پودری
۱۹,۰۰۰,۰۰۰-۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بالابر مواد پودری با سیستم عملکرد الکترومکانیک کار می کند. این دستگاه بالابر مجهز به چشم الکترونیک جهت قطع و وصل کردن و اوگر حلزونی به دستگاههای بسته بندی است. مخزن کاسه ای دستگاه بالابر مواد غذایی از جنس استنلس استیل است .      

دستگاه بالابر کاسه ای
۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از دستگاه بالابر کاسه ای برای انتقال حبوبات ، غلات ، سبزی خشک و میوه خشک و همچنین برای انتقال مواد گرانولی از قبیل : چای ، شکر وغیره.... به مخزن دستگاه  استفاده میشود . دستگاه بالابر دارای سیستم عملکرد الکترومکانیک می باشد. مجهز به چشم الکترونیک جهت قطع و وصل کردن و انتقال مواد گرانولی به دستگاه های بسته بندی است . این دستگاه همچنین دارای مخزن ویبره از جنس استنلس استیل است.

دستگاه بالابر z
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بالابر Z یکی از دستگاه های پر استفاده در حوزه بسته بندی انواع محصولات غذایی به شمار می آید. طراحی و شیوه کارکرد این نوع بالابر آن را از سایر نمونه ها تفکیک نموده و دامنه استفاده از آن را افزایش داده است. نام این بالابر برگرفته از شکل ظاهری آن است که مشابه با حرف لاتین Z ساخته شده است. این طراحی دستگاه سبب شده تا بتوان بدون محدودیت و اشغال فضا آن را با ارتفاع های مختلف و متناسب با انواع دستگاه ها تولید نمود. در ساخت دستگاه بالابر به منظور انتقال انواع مواد گرانولی از تعدادی کاسه استفاده می شود که جنس کاسه های می تواند از تفلون و یا پلاستیک باشد. با حرکت کاسه ها مواد گرانولی موجود در داخل مخزن با استفاده از ویبراتور به آرامی درون آنها ریخته شده و با رسیدن کاسه به محل مورد نظر مواد به درون مخزن دستگاه اصلی ریخته شده و این امر به صورت مداوم انجام می گیرد. همانگونه که بیان شد امکان ساخت بالابر کاسه ای Z بر اساس سفارش خریدار و در ارتفاع خواسته شده وجود دارد.  

دستگاه بالابر حبوبات
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بالابر حبوبات دارای سیستم عملکرد الکترومکانیک است. توسط دستگاه بالابر حبوبات انتقال مواد گرانولی به دستگاههای بسته بندی انجام میگیرد . این دستگاه مجهز به چشم الکترونیک جهت قطع و وصل است . مخزن ویبره از جنس استنلس استیل می باشد . از دستگاه بالابر حبوبات برای انتقال حبوبات،غلات،سبزی خشک و میوه خشک استفاده میشود .      

دستگاه بالابر مواد
۱۴,۰۰۰,۰۰۰-۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

نوار بالا بر مواد غذایی برای انتقال و جابجایی مواد اولیه و یا محصول نهائی استفاده میشود.

دستگاه بالابر جهت انتقال محصول مدل KPT 2007
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بالابر مدل KPT 2007 جهت انتقال میوه جات و حبوبات کاربرد دارد. این دستگاه با راندمان بالا و زیبا ، سازگاری کامل با محیط زیست است.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه بالابر مواد غذایی Z
۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بالابر Z جهت انتقال مواد گرانولی از قبیل : حبوبات، خشکبار ، چای ، تافی ، سبزی خشک ، چیپس ، قندوشکر ، ماکارونی فرم ، مواد دارویی و شیمیایی و غیره... به دستگاه های بسته بندی استفاده میشود. مخزن ویبره مجهز به پیاله از جنس تفلون همراه دستگاه بالابرZ قرار داده شده است.  

دستگاه بالابر کاسه ای
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بالابر کاسه ای جهت انتقال مواد گرانولی از قبیل : حبوبات ، غلات ، چای ، شکر وغیره.... به مخزن دستگاه استفاده میشود. پیاله دستگاه بالابر کاسه ای از جنس استیل است.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه بالابر

دستگاه بالابر ، جهت انتقال مواد غذایی مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد. انواع بالابر های مواد غذایی به شرح زیر هستند: 

انواع بالابر مواد غذایی: 

 • بالابر مواد پودری
 • بالابر میوه جات
 • بالابر مواد گرانولی ( مانند خشکبار و حبوبات ) 
 • بالابر های پله ای

 

قیمت دستگاه های بالابر بر اساس موارد زیر تعیین میگردد: 

 • اتوماتیک و نیمه اتومانیک بودن آن 
 • سرعت و ظرفیت دستگاه 
 • نوع کاربرد 
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل