× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
تسمه بسته بندی پلاستیکی
۹,۵۰۰-۲۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

تسمه بسته بندی پلاستیکی جهت بسته بندی انواع کالای سبک و سنگین در صنعت و کلیه تولیداتی که نیاز به بسته بندی دارند،استفاده میشود. این محصول جهت حفظ و نگهداری کلیه تولیدات در بخش انبارداری و حمل بهتر و راحت تر جابجا کردن کالا و انبارداری و نگهداری به کار میرود. این محصول در انواع سایز و رنگ و 2 نوع جنسیت از پت وپپ تولید شده و هر کدام جداگانه مورد مصرف خواص دارند.  

تسمه فلزی بسته بندی
۹,۰۰۰-۱۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

تسمه فلزی جهت بسته بندی انواع کالای سبک وسنگین کاربرد دارد. دلیل مصرف تسمه فلزی جهت بسته بندی، قابلیت تحمل انواع کشش و تحمل فشار در حمل کالا می باشد. تسمه فلزی در چند نوع با چند کیفیت و مناسب مصرف تولید شده است و در امر بسته بندی و سایر موارد تولید استفاده میشود. معمولا هر حلقه تسمه فلزی با وزنی از 45 الی 60 کیلوگرم تولید و بسته بندی میشود.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
تسمه بسته بندی پلاستیکی
۹,۳۰۰-۲۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 500 کیلوگرم

تسمه بسته بندی پلاستیکی جهت بسته بندی انواع کالای سبک و سنگین در صنعت و کلیه تولیداتی که نیاز به بسته بندی دارند،استفاده میشود. این محصول جهت حفظ و نگهداری کلیه تولیدات در بخش انبارداری و حمل بهتر و راحت تر جابجا کردن کالا و انبارداری و نگهداری به کار میرود. گروه پارسیان پلیمر که به صورت تخصصی در زمینه تولید و خرید فروش محصولات پلاستیکی فعالیت می نماید . تسمه های بسته بندی در انواع سایز ها و رنگ ها ، با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار رقابتی می باشد.  

تسمه فلزی بسته بندی
۱۷,۵۰۰-۷,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

تسمه های فلزی بهترین و مطمئن ترین انتخاب جهت بسته بندی کالای سنگین و حجیم می باشند . تسمه های فلزی در 3 نوع روغنی ، گالوانیزه و فنری فولادی مشکی تولید و مصرف میشوند . شایان ذکر است تسمه های فلزی روغنی و گالوانیزه از لحاظ استحکام کششی و کش آمدن ( Elongation ) مشابه بوده ولی از لحاظ زنگ زدن تسمه روغنی در مجاورت رطوبت زنگ میزند ولی تسمه گالوانیزه دچار زنگ زدگی نمیشود .  

تسمه بسته بندی پلاستیکی پت PET
۱۵,۰۰۰-۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 20 کیلوگرم

تسمه بسته بندی pet سایزهای مختلفی دارد به طور مثال برای بسته بندی قطعات کوچک و بزرگ با وزن های متوسط از سایز 16 و برای بسته بندی اجسام سنگین تر با کشش بیستر از پت سایز 19 استفاده می شود. وزن هر رول از این نوع تسمه بسته بندی بین 18 تا 22 کیلوگرم است. این نوع تسمه بسته بندی بر اساس سطح دارای دو دسته عاج دار و بدون عاج است که رنگهای سبز و سفید دارد. تسمه پت بیشتر برای بسته بندی محصولات سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل قابلیت ذوب آن بیشتر با استفاده از انواع تسمه کش هایی که قابلیت ذوب کردن تسمه را دارند(پنوماتیک بادی- باطری- اتوماتیک)مورد استفاده قرار می گیرند و جایگزین خوبی برای تسمه های فلزی هستند.در واحد های تولیدی صنعتی بیشتر از این محصول به دلیل بالا بودن مقاومت در برابر فشار و آفتاب استفاده می شود.این محصول دارای سایزهای مختلف جهت بسته بندی می باشد.عرض(12 الی 32 mm) و ضخامت ( ۰/۷ الی 1/3 mm)..

تسمه پلاستیکی بسته بندی پپ pp
۶,۰۰۰-۱۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 کیلوگرم

شرکت نیوپک با بهره گیری کامل از تکنولوژی روز اروپا و کادر کاملا مجرب و با سابقه جهت تولید و پخش انواع تسمه های بسته بندی PP از سایز 8 الی 19 میلیمتر می باشد. این تسمه ها برای بسته بندی سبک و سنگین از جنس پلی پروپیلن ساخته می شوند.دارای کاربرد بسیار وسیعی در صنعت بسته بندی،جابجایی و حمل و نقل هستند. بیشترین کاربرد آنها در صنایع کارتن سازی،پالت بندی آجر و سرامیک،محصولات مواد غذایی، مدلهای فشرده و پرس های سنگین مانند محصولات نساجی الیاف و ... که صورت های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، بادی و دستی می باشد. از دیگر ویژگی های تسمه نیوپک : 1.کارایی مناسب در خور نیاز مشتری 2.بدون تغییر سایز عرض تسمه 3.مقاومت کششی بالا در نقطه جوش

تسمه pp
۹,۵۰۰-۱۰,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 100 کیلوگرم

تسمه های بسته بندی در عرض ها، ضخامت ها و رنگ های مختلف با توجه به نیاز مشتری، ارائه می شود که توسط نیرو های متخصص و کنترل خط تولید با تکنولوژی به روز و دستگاه های تمام مکانیزه تولید می شود. تسمه پلی پروپیلن : کاربردهای وسیعی دارد . این تسمه انتخابی مناسب برای بسته بندی و حمل مطمئن کالاهای سبک ,وزن و نیمه سنگین است . تسمه پلی پروپیلن به عنوان یکی از اقتصادی ترین روش های بسته بندی جهت تسمه کشی دستی یا ماشینی محسوب می شود . تسمه PP : در سایزهای استاندارد 8 ، 10 ، 12 ، 14 ، 16 ، 19 میلی متر، ضخامت های متداول و همچنین سایزهای مطابق با نیاز مشتری ارائه می گردد.  امکان تسمه کشی با انواع مختلف ماشین های تسمه کش ( تمام اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک و پرتابل) از دیگر مزایای این تسمه محسوب می شود. کاربرد تسمه PP : در بسته بندی صنایع کاشی سرامیک ، لوازم خانگی ، کارتن سازی ، مواد غذایی ، چوب و کاغذ و فولاد قابلیت  تسمه PP : - بازیافت و حفاظت محیط زیست - مقاومت کشش بالا در نقطه جوش -مقاومت در برابر اشعه ماوراءبنفش تسمه فنری : یکی از انواع تسمه های فلزی که در سایزهای 16-19 و 32 میلی متری با ضخامت های مختلف موجود است تسمه فلزی فنری می باشد.این نوع تسمه غالبا به رنگ مشکی است و در مراحل تولید به واکس خورده آغشته می شود به همین دلیل به این نام نامیده می شود که در ایران با نام تجاری فلزی فنری شناخته می شود که جهت بسته بندی بارهای سنگین و حجیم گزینه بسیار مناسبی می باشد به خصوص بارهای سنگینی که در طی جا به جایی تغییر شکل می دهند. مقاومت کششی بسیار بالای آن و استحکام فراوانش  در برابر ضربه های ناگهانی از ویژگی های بارز این نوع تسمه است. تفاوت اصلی تسمه فنری با تسمه گالوانیزه نه تنها در کشش زیاد بلکه در ازدیاد طول ان است. تسمه گالوانیزه : تسمه فلزی گالوانیزه به صرفه ترین نوع تسمه فلزی است. این نوع تسمه یکی از موفق ترین تسمه ها در تمامی زمینه های صنعتی برای سالیان متوالی بوده است. این نوع تسمه گزینه مناسبی برای مکان هایی است که میزان رطوبت و خورندگی در ان بسیار بالا بوده تسمه بسته بندی پت : تسمه پت سایز 16 برای بسته بندی قطعات کوچک و بزرگ با وزن متوسط به کار می رود و همچنین تسمه پت سایز 19 برای بسته بندی اجسام سنگین تر با کشش بیشتر به کار میرود.وزن هر رول تسمه پت تقریبا بین 18 تا 22 کیلو گرم می باشد.    

تسمه بسته بندی p-p
۴,۰۰۰-۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 20 کیلوگرم

تسمه بسته بندی p.p یکی از اقتصادی ترین روش های بسته بندی به روش تسمه کشی دستی یا ماشینی استفاده از تسمه پلی پروپیلن یا تسمه PP می باشد. این نوع تسمه کاربرد زیادی دارد و جهت بسته بندی و حمل کردن کالاهای سبک و نیه سنگین مناسب است.تسمه بسته بندی p.p در سایزهای مختلفی همچون 8, 10,12,14,16 و 19 میلی متری وجود دارد. ضخامت و سایز های متداول با توجه به نظر مشتریان محترم ارائه می شود. از مزایای دیگر این نوع تسمه این است که برای شما امکان تسمه کشی با تمامی دستگاه های تمام اتوماتیک, نیمه اتوماتیک و پرتابل را برای شما فراهم میکند. تسمه بسته بندی p.p در بسته بندی انواع کاشی, سرامیک, بسته بندی مواد غذایی, برای کارت سازی, لوازم خانگی و دیگر مواد همچون چوب, کاغذ و فولاد کاربرد دارد. همچنین از قابلیت های آن می توان به امکان بازیافت آن و حفاظت از محیط زیست و مقاومت کشش بالای آن در نقطه جوش و همچنین مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش اشاره کرد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
تسمه بسته بندی pet
۱۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تسمه بسته بندی pet جهت بسته بندی های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و جایگزین خوبی برای تسمه های فلزی می باشد دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و به نسبت تسمه های بسته بندی فلزی متراژ بسیار بیشتری دارد و بسته بندی با آن بسیار راحت تر می باشد. تسمه بسته بندی pet سایزهای مختلفی دارد به طور مثال برای بسته بندی قطعات کوچک و بزرگ با وزن های متوسط از سایز 16 و برای بسته بندی اجسام سنگین تر با کشش بیشتر از پت سایز 19 استفاده می شود. وزن هر رول از این نوع تسمه بسته بندی بین 18 تا 22 کیلوگرم است. این نوع تسمه بسته بندی بر اساس سطح دارای دو دسته عاج دار و بدون عاج است که رنگهای سبز و سفید دارد. تسمه پت بیشتر برای بسته بندی محصولات سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل قابلیت ذوب آن بیشتر با استفاده از  انواع تسمه کش هایی که قابلیت ذوب کردن تسمه را دارند(پنوماتیک بادی- باطری- اتوماتیک)مورد استفاده قرار می گیرند و جایگزین خوبی برای تسمه های فلزی هستند.در واحد های تولیدی صنعتی بیشتر از این محصول به دلیل بالا بودن مقاومت در برابر فشار و آفتاب استفاده می شود.این محصول دارای سایزهای مختلف جهت بسته بندی می باشد.عرض(12 الی 32 mm) و ضخامت (7/0الی 1/3 mm)  

تسمه فلزی فنری
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

تسمه هاي فلزي با ضخامت و عرض هاي مختلف موجود مي باشد. از تسمه هاي فلزي براي بسته بندي بارهاي سنگين كه بيش از هر خصوصيت ديگري مقاومت و استحكام بالا مورد نياز است استفاده مي شود. تسمه فلزى عمداتاً از کشور هاى ترکیه ، چین و کره جنوبى ، وارد میشوند ، و معروفترین برند تسمه فلزی زیگنود آمریکا می باشد که تسمه فلزی زیگنود موجود در ایران ساخت کارخانجات زیگنود در کشور ترکیه است. در سالیان اخیر دیده میشود که در صد بسیار بالایی از تسمه فلزی های ارائه شده با برند زیگنود در بازار ایران تقلبى و ساخت چین و یا شرکتهاى متفرقه ترکیه میباشندکه از نظر کیفیت فرق چندانى با تسمه فلزی هاى ایرانى ندارند. چنانچه قصد خرید تسمه فلزی با کیفیت را دارید حتماً ابتدا نمونه تسمه فلزی را درخواست نموده و از ارائه کنندگان دیگر نیز نظر خواهى کنید و در انتها کالای خود را طبق نمونه دریافت نمایید. .  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
تسمه بسته بندی

معرفی تسمه بسته بندی

 تسمه های بسته بندی در اصل کمربندی محکم از جنس پلاستیک یا فلز و یا پلی استر بوده که با کمک بست های خاص، برای استحکام بسته بندی محصولات مختلف استفاده میشود.

کاربرد تسمه بسته بندی

 تسمه بسته بندی در صنایع مختلفی مانند صنایع غذایی، صنایع چوب، نساجی و ... به طور کلی در صنایع بسته بندی مورد استفاه قرار میگیرد. 

انواع تسمه بسته بندی

تسمه پلاستیکی یا تسمه PP

یکی از پرکاربردترین تسمه ها در بین ملزومات و تجهیزات بسته بندی است. تسمه پلاستیکی همانطور که از نامش پیداست از مواد اولیه پلی پروپیلن و در سایزهای ۸ تا ۱۹ میلیمتری ساخته میشود. بر اساس ضخامت در صنایع مختلف کاربرد دارد و همچنین رنگ بندی های مختلفی را شامل میشود.

تسمه فلزی

تسمه فلزی به دلیل استفاده از جنس فلز در ساختار خود دارای وزن بیشتری نسبت به دیگر انواع خود است و متراژ بسیار کمی دارند. عموما در بسته بندی فلزات مورد استفاده قرار میگیرند. 

تسمه پلی استر یا PET (تسمه های پت)

تسمه های پلی استر از کشش بسیار بالایی برخوردار است و عموما برای بسته بندی محصولات سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. بسته بندی صادراتی نیز با این نوع تسمه بسته بندی میشوند. 

زیر دسته های تسمه بسته بندی

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل