فیلتر و دسته بندی‌ها

زیر دسته های تسمه بسته بندی

قیمت (تومان)

برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
انواع تسمه بسته بندی پلاستیکی و فلزیانواع تسمه بسته بندی پلاستیکی و فلزی

به هنگام بسته بندی محصولات، کمربندی خیلی محکم به دور آنها پیچیده میشود که تسمه بسته بندی نام دارد. در ادامه به معرفی این تسمه ها...

ادامه مطلب  
7 مورد از ملزومات بسته بندی که به طور عمده خریداری می‌شوند7 مورد از ملزومات بسته بندی که به طور عمده خریداری می‌شوند

شما باید در کنار انواع دستگاه بسته بندی، ملزومات و تجهیزات بسته بندی را همواره در اختیار داشته باشید تا بتوانید محصولات خود را با...

ادامه مطلب  
تسمه بسته بندی

معرفی تسمه بسته بندی

 تسمه های بسته بندی در اصل کمربندی محکم از جنس پلاستیک یا فلز و یا پلی استر بوده که با کمک بست های خاص، برای استحکام بسته بندی محصولات مختلف استفاده میشود.

کاربرد تسمه بسته بندی

 تسمه بسته بندی در صنایع مختلفی مانند صنایع غذایی، صنایع چوب، نساجی و ... به طور کلی در صنایع بسته بندی مورد استفاه قرار میگیرد. 

انواع تسمه بسته بندی

تسمه پلاستیکی یا تسمه PP

یکی از پرکاربردترین تسمه ها در بین ملزومات و تجهیزات بسته بندی است. تسمه پلاستیکی همانطور که از نامش پیداست از مواد اولیه پلی پروپیلن و در سایزهای ۸ تا ۱۹ میلیمتری ساخته میشود. بر اساس ضخامت در صنایع مختلف کاربرد دارد و همچنین رنگ بندی های مختلفی را شامل میشود.

تسمه فلزی

تسمه فلزی به دلیل استفاده از جنس فلز در ساختار خود دارای وزن بیشتری نسبت به دیگر انواع خود است و متراژ بسیار کمی دارند. عموما در بسته بندی فلزات مورد استفاده قرار میگیرند. 

تسمه پلی استر یا PET (تسمه های پت)

تسمه های پلی استر از کشش بسیار بالایی برخوردار است و عموما برای بسته بندی محصولات سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. بسته بندی صادراتی نیز با این نوع تسمه بسته بندی میشوند. 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان