فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
عرض (سانتیمتر)
50 سانتیمتر
10 تا 50 سانتیمتر
10 تا 240 سانتیمتر
متراژ هر رول (متر)
- متر
هاش ۵

حداقل سفارش: 1000 گرم

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

نایلون شرینک و نایلکس

حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

نایلون پی وی سی شیرینگ البرز

حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

100
92%
8
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
نایلون شیرینگ در عرض های مختلف

حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

10,000 - 100,000
کاور پالت از جنس پلی اتیلن

حداقل سفارش: 500 کیلوگرم

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

فیلم استرچ مبلی 980 متر آراس پلاستیک

حداقل سفارش: 1 پالت

37,500,000 - 38,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

استرچ فیلم مبلی متراژ 550 متر آراس پلاستیک

حداقل سفارش: 1 پالت

34,000,000 - 35,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سلفون استرچ جامبو ضخامت 12 آراس پلاستیک

حداقل سفارش: 1 پالت

53,460,000 - 55,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

استرچ فیلم جامبو ضخامت 23 آراس پلاستیک

حداقل سفارش: 1 پالت

53,460,000 - 55,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

فیلم استرچ جامبو ضخامت 17 آراس پلاستیک

حداقل سفارش: 1 پالت

53,460,000 - 55,000,000
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

استرچ سیلاژ کشاورزی

حداقل سفارش: 500 کیلوگرم

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

استرچ غذایی

حداقل سفارش: 500 کیلوگرم

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان فیلم بسته بندی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان فیلم بسته بندی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

فیلم بسته بندی

فیلم بسته بندی چیست؟

با گذشت زمان و گسترش صنایع مختلف صنعت بسته بندی نیز دچار تحول شد و بسته بندی کالا و محصولات به روش های مختلف برای جلوگیری از آسیب به محصول انجام می شود. فیلم بسته بندی یکی از انواع بسته بندی در صنایع مختلف است که توانست صنعت بسته بندی را دچار تحول بزرگی کند. فیلم بسته بندی انواع مختلفی دارد و صنایع گوناگون می توانند با توجه به نوع محصول و شرایطی که برای جابه جایی و نگهداری محصول در نظر دارند از انواع آن استفاده کنند. از فیلم های بسته بندی می توان به عنوان مهر و موم محصولات و برای بسته بندی اولیه و بسته بندی بیرونی محصول استفاده کرد. این محصولات به مانند یک لایه نازک پلاستیکی برای بسته بندی انواع محصولات به کار می رود تا از کالا و محصولات در برابر انواع آسیب های ناشی از ضربه، شکستگی، خراش، گرد و غبار، نور، رطوبت و کثیفی محافظت کند.

انواع فیلم بسته بندی 

همان طور که در بالا به آن اشاره شد فیلم بسته بندی با ساختار انعطاف پذیر خود صنعت بسته بندی را متحول کرده و تقریبا در تمام صنایع راه پیدا کرده است. انواع مختلفی از فیلم های بسته بندی وجود دارد که نیاز واحد های تولیدی مختلف را پوشش می دهند. محصولات دارویی، پزشکی، مواد غذایی، آشامیدنی و تجهیزات مصرفی و هزاران کالا و محصول دیگر با انواع فیلم بسته بندی، بسته بندی و روانه ی بازار می شوند. انتخاب فیلم مناسب باعث می شود محصولات با کیفیت ارسال و سالم بمانند و استحکام خود را حفظ کنند و از همه مهمتر در هزینه نهایی صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید. خرید فیلم بسته بندی مناسب نیاز به شناخت کامل از انواع آن دارد در ادامه این مطب شما را با انواع فیلم بسته بندی و کاربردهای آن بیشتر آشنا خواهیم کرد. 

استرچ صنعتی

استرچ صنعتی همان طور که از نام آن مشخص است برای بسته بندی انواع محصولات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول که در واقع خاصیت کشسانی دارد و می تواند به راحتی و با پیچیدن به دور محصولات مختلف با استفاده از خاصیت الاستیکی به محصولات بچسبد. به منظور حمل راحت تر محصولات تولیدی از استرچ صنعتی می توان استفاه کرد و از سوراخ شدگی، نفوذ گرد و غبار، رطوبت و یا خراشیدگی محصولات محافظت کرد. از استرچ صنعتی می توان برای بسته بندی انواع محصولات دارویی و غذایی استفاده کرد و این نوع بسته بندی از پرطرفدارترین نایلون های موجود در بسته بندی انواع محصولات هستند. 

فیلم شیرینک

فیلم شیرینک یکی از پرکاربردترین انواع بسته بندی است که می تواند از محصولات در برابر عوامل مختلف محافظت کند. هدف استفاده از فیلم شیرینک برای بسته بندی محصولات در درجه ی اول شفافیت آن است زیرا می تواند به مشاهده محصولات در زمان بسته بندی کمک کند. این محصول به شکل رولی تولید و به بازار عرضه می شود و دارای ضخامت های متفاوت است. نایلون شیرینک رنگی یکی از انواع فیلم شیرینک است که برای محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد نایلون شیرینک حرارتی خواص فرم پذیری بالایی دارد و نسبت به تغییر دما واکنش نشان می دهد. 

استرچ غذایی

برای بسته بندی مواد غذایی بهترین نوع بسته بندی از طریق استرچ غذایی است. این نوع بسته بندی ظاهری شفاف و مقاوم دارد به همین منظور از درون بسته کیفیت و سلامت مواد قابل تشخیص است. استرچ غذایی از نفوذ هرگونه میکروب و آلودگی به داخل مواد غذایی جلوگیری می کند و باعث شادابی و طراوت میوه ها و سبزیجات و دیگر مواد غذایی می شود. بسته بندی که از طریق استرچ غذایی می شود دارای مقاومت و استحکام بالا است و خاصیت ضد تعریق دارد و به دلیل خاصیت کشسانی و چسبندگی به راحتی می توان انواع محصولات را از طریق آن بسته بندی کرد. 

استرچ کشاورزی

استرچ سیلاژ یا استرچ کشاورزی یکی از انواع فیلم بسته بندی است که جهت فرآوری، نگهداری، انبارش و حفظ ارزش غذایی علوفه مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول کشش بالا و مقاومت بسیار زیادی در برابر تنش های مکانیکی دارد و کیفیت محصول را ثابت نگه می دارد. استرچ کشاورزی لایه مقاوم ضد یو وی دارد و با حفاظت از محیط زیست، قابلیت بازیافت دارد. 

فیلم پلی اتیلن صنعتی 

 فیلم پلی اتیلن صنعتی از پرطرفدارترین انواع بسته بندی به شمار می آید. این محصول دارای کیفیت بالایی است و می توان آن را در مدل های مختلف خریداری کرد. از فیلم پلی اتیلن برای بسته بندی انواع محصولات غذایی صنعتی و کشاورزی استفاده می کنند که دارای لایه های نازک ماده پلی اتیلن است که انعطاف بالایی دارد و به دور محصولات پیچیده می شود. 

قیمت فیلم بسته بندی در ویترین نت 

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم فیلم بسته بندی دارای انواع مختلفی است و براساس نوع کاربرد و ویژگی هایی چون ضخامت و مقاومتی که دارد قیمت گذاری می شود. این محصول توسط تامین کنندگان و تولید کنندگان بسیاری به بازار عرضه می شود و شناخت دقیق آن ها برای صاحبین کسب و کارهایی که نیاز به بسته بندی محصول دارند ضروری است. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان و تولید کنندگان این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید خرید بدون واسطه همراه با مشاوره رایگان را تجربه کنید. همچنین سیستم RFQ ویترین نت این امکان را به وجود می آورد تا از طریق آن بتوانید به راحتی استعلام قیمت دریافت کنید و خریدی به صرفه را تجربه کنید. 

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز