فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
هاش ۵

حداقل سفارش: 1000 گرم

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

نایلون شرینک و نایلکس

حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

نایلون پی وی سی شیرینگ البرز

حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

100
92%
8
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
نایلون شیرینگ در عرض های مختلف

حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

10,000 - 100,000
فیلم شیرینگ

حداقل سفارش: 500 کیلوگرم

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

نایلون شرینگ عرض 58 ضخامت 80 میکرون

حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

 • گاما
 • تولید کننده
 • 3 سال
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

نایلون شرینگ عرض 53 ضخامت 80 میکرون

حداقل سفارش: 1 کارتن

 • گاما
 • تولید کننده
 • 3 سال
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

نایلون شرینگ شفاف و رنگی

حداقل سفارش: 1000 کیلوگرم

43,990
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

استرچ پالت یا پالت بند

حداقل سفارش: 500 کیلوگرم

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان فیلم شیرینک ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان فیلم شیرینک می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

فیلم شیرینک

فیلم شیرینک چیست؟

یکی از انواع فیلم بسته بندی که بسیار پرکاربرد فیلم شیرینک است. فیلم شیرینک در لغت به معنی کشیده شدن است و در واقع محصولی است که به حرارت حساس بوده و در دمای خاصی تغییر حالت داده و محصول مورد نظر را وکیوم می کند. مهمترین کاربرد فیلم شیرینک ها برای بسته بندی چندین قلم از اجناس یک شکل در کنار هم و یا برای محافظت و بسته بندی شکیل و منظم است. به طور کلی فیلم شیرینگ قشایی نازک و پلاستیکی است و همانطور که گفته شد شرینک برای پوشش و بسته بندی کالاها و محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرند و معمولاً این کار با کمک دستگاه‌ ها و تجهیزات اتوماتیک انجام می‌ شود. فرآیند بسته بندی کالا با این محصول توسط تونل‌ های حرارتی انجام می‌ شود و پس از سرد شدن آنها مقاوم و به فرم اولیه خود باز می‌ گردند و محصول را به صورت محکم در بر می گیرند.
فیلم شیرینک ها از لحاظ ظاهری و کاربرد عموما در سه مدل فیلمی، تیوبی و پاکتی یافت می شوند، که با توجه به این موارد بسته بندی کالا و محصولات با استفاده از فیلم شرینک ها به صورت چند روش انجام می شود. با استفاده از یک غلطک، فیلم‌ های شرینک را به دور محصول می‌ پیچند و با اعمال گرما به محصول می‌ چسبند. فیلم بسته بندی که از وسط تا شده با استفاده از یک رول به دور محصول پیچیده می‌ شود و سه جهت دیگر آن با دریافت گرما مهر و موم می‌ شود. فیلم های شرینکی که به‌صورت کیسه های پلاستیکی یا پاکتی هستند، کالا‌ها را از یک طرف، درون کیسه قرار می‌ دهند و با اعمال گرما به آن می‌ چسبند. فیلم شیرینک ها از لحاظ مواد اولیه و جنس به سه نوع اصلی پلی وینیل کلرید (PVC)، پلی الیفین (POF) و پلی اتیلن (PE) که در بازار موجود است تقسیم می شوند.

کاربرد فیلم شیرینک

مهمترین کاربرد فیلم شیرینک ها شامل موارد زیر است:

 •  فیلم شرینک در صنعت ساختمان سازی می‌تواند با محاصره و کاور داربست‌های ساختمانی، پل‌ها و انواع ساخت و سازها در شرایطی مانند طوفان، زلزله .. ایمنی کافی را ایجاد کند.
 • بسته بندی انواع موادغذایی مانند میوه ها، سبزیجات، گوشت و مواد پروتیینی مانند سوسیس، کالباس و پنیر که درعین بهداشتی بودن ماندگاری آن ها را افزایش می‌ دهد و در برابر آسیب ها در امان نگه می دارد.
 • در بسته‌بندی کتاب‌ها، مجلات، کاغذها و … هم کاربرد دارند تا از آسیب دیدن محفوظ بمانند.
 • شرینک بسته بندی معمولا برای پوشش انواع مختلف بسته بندی ازجمله کارتن‌ ها، جعبه‌ ها، قوطی‌ های نوشابه، بارهای پالت و… استفاده می‌ شود.

مزایای فیلم شیرینک

از مهمترین مزایای فیلم شیرینک ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • مقاومت و ماندگاری بالای فیلم‌
 • زیبایی که فیلم‌ های شرینک در اطراف محصول ایجاد می کند، استحکام بسته بندی و شکل محصول را حفظ می کند
 • کاهش هزینه و مقرون به صرفه بود اشاره کرد

قیمت فیلم شیرینک در ویترین نت

همانطور که گفته شد فیلم شیرینک دارای انواع گوناناگون است که هر کدام از مواد اولیه مجزا با صرف هزینه متفاوت تولید می شود. به موجب همین امر ما شاهد قیمت های متغییر در بازار از این محصول هستیم. اما به طور کلی به دلیل نوع کاربرد و مزایای آن استفاده و تهیه ی این محصول برای مشتریان بسیار مقرون به صرفه است. ویترین نت با در کنار هم قرار دادن معتبرترین تامین کنندگان و تولید کنندگان این امکان را فراهم کرده است تا از طریق آن بتوانید خریدی مطمئن و بدون واسطه داشته باشید. همچنین سیستم RFQ ویترین نت این امکان را فراهم می کند تا از طریق آن بتوانید خرید به صرفه را از طریق استعلام قیمت محصول دریافت کنید.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز