فیلتر و دسته بندی‌ها
تعداد مخزن
1
2
3
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  دستگاه یخ در بهشت

  دستگاه یخ در بهشت ساز

  دستگاه‌های یخ در بهشت ساز یا شربت سرد کن یکی از تجهیزات کافی شاپ است که برای تبدیل شربت و آب میوه به یخ به عنوان یک نوشیدنی خنک تابستانی مانند اسموتی و یخ در بهشت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  این دستگاه که به آن شربت سرد کن نیز گفته می‌شود، مایعات داخل مخزن را به شکل یخ تولید کرده و آن را به این شربت خوشمزه و خنک تبدیل می‌کند.

  یخ در بهشت ساز از دو قسمت اصلی تشکیل شده است: مخزن دستگاه که محل قرار گرفتن شربت و آبمیوه در طعم‌های مختلف جهت تبدیل آن‌ها به یخ است و دیگری قسمت سرد کننده‌ی دستگاه که عمل تبدیل مایعات به یخ را انجام می‌دهد.
  پس از تبدیل شربت به یخ، یخ در بهشت توسط اپراتور از شیر خروجی دستگاه خارج شده و در لیوان یا ظرف مورد نظر سرو می‌شود. عموما جنس بدنه‌ی دستگاه از استیل ضد زنگ و جنس مخزن آن از شیشه یا پلی کربنات نشکن و شفاف است که می‌توان مایعات درون آن را مشاهده کرد.
  داخل قسمت سرد کننده‌ی دستگاه، قطعات اصلی آن از جمله کمپرسور قرار دارند.دستگاه‌های یخ در بهشت ساز دارای موتور چرخشی مخزن بوده و با کیفیت بسیار بالا تولید می‌شوند. دیگر ویژگی‌های دستگاه یخ در بهشت:

  • عملکرد بسیار قدرتمند و کم صدا
  • مصرف کم برق
  • امکان شست‌وشوی مخزن و بدنه‌ی خارجی دستگاه
  • دارای صفحه‌ی نمایشگر دیجیتال برای نشان دادن دمای داخل مخزن و تنظیم دما و چرخش پاروها

  نکات خرید دستگاه یخ در بهشت

  • ظرفیت: گنجایش مخزن از 10 تا 30 لیتر
  • تعداد مخزن: 1 تا 3 مخزن
  • توان سرمایشی
  • جنس بدنه و مخزن
  • کیفیت شیر خروجی
  • موتور دستگاه

  یکی از مهمترین نکات خرید دستگاه یخ در بهشت ساز، توجه به میزان ظرفیت آن است. تعداد مخزن‌های دستگاه از یک تا سه مخزن (با گنجایش ۱۰ تا ۳۰ لیتر) متغیر است و متقاضیان می‌توانند بر اساس حجم کاری و تعداد شربت‌های مد نظر خود، این دستگاه را با تعداد مخزن‌های مناسب تهیه کنند. توان سرمایشی، جنس بدنه و مخزن، کیفیت شیر خروجی و موتور دستگاه و قطعات متحرک آن از جمله مواردی است که هنگام خرید دستگاه باید به آن توجه کرد.

  کاربرد دستگاه شربت سرد کن

  دستگاه شربت سرد کن بهترین دستگاه جهت درست کردن یخ در بهشت و اسموتی در طعم‌های مختلف است که با سیستم اتوماتیک، بدون دخالت دست و به صورت کاملا بهداشتی این نوشیدنی خنک و خوشمزه را آماده می‌کند. امروزه این دستگاه کاربردی در اغلب آبمیوه فروشی‌ها، بستنی فروشی‌ها و کافی شاپ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟