× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تولید رشته فالوده
۴,۰۰۰,۰۰۰-۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید رشته فالوده دستی یا پرس رشته در ظرفیت های متنوع با قالب استیل با سوراخ های ریز سوزنی یا درشت کبریتی و بین آنها ساخته می شود. پس از پر کردن قالب از خمیر نشاسته عملیات پرس خمیر نشاسته انجام می شود.  دستگاه رشته کن یا همان دستگاه پرس خمیر یکی از دو دستگاه اساسی و مورد نیاز در تولید رشته فالوده است . مدل های دیگردستگاه پرس رشته یا همان دستگاه رشته کن : پرس رشته برقی هیدرولیکی اتوماتیک، پرس برقی گیربکسی و رشته کن غیر اتوماتیک هیدرولیکی برقی میباشد به عبارت دیگر دستگاه تولید رشته فالوده قابل عرضه در سه نوع دستی ؛ برقی و هیدرولیک است . دستگاه تولید رشته فالوده در حجم های 5 کیلو گرمی تا 30 کیلوگرمی تولید میشود .  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تجهیزات فالوده و بستنی

معرفی تجهیزات فالوده و بستنی

تجهیزات فالوده و بستنی از تجهیزات ضروری صنایع غذایی برای شروع یک فروشگاه شیرینی و بستنی می باشند. این تجهیزات برای آماده سازی، نگهداری و سرو بستنی و فالوده مورد استفاده قرار می گیرند.
در ایران مصرف شیرینی و بستنی بسیار زیاد است و به همین دلیل ایجاد فروشگاهی برای فروش این محصولات مخصوصا در فصل گرم سال سود خوبی به همراه خواهد داشت. برای داشتن محصولی خوب و زیاد کردن مشتری های خود باید از بهترین تجهیزات فالوده و بستنی استفاده کنید.

انواع تجهیزات فالوده و بستنی

بعضی از انواع پرکاربرد تجهیزات فالوده و بستنی که در فروشگاه خود به آن ها نیاز خواهید داشت، عبارتند از:

همزن

برای داشتن یک بستنی و فالوده خوب ابتدا باید مواد اولیه را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید. به دلیل تولید بستنی در حجم زیاد به همزن های بزرگ و حرفه ای برای این کار نیاز خواهید داشت. تجهیزات همزن یکی از اصلی ترین تجهیزات فالوده و بستنی به شمار می رود.

بستنی ساز

بستنی برای شکل گرفتن و سفت شدن به یک وسیله نیاز دارد تا برای زمانی طولانی و به شکلی آرام آن را هم بزند. به این دستگاه ها بستنی ساز گفته می شود. معمولا بستنی ساز های صنعتی در اندازه های بزرگ وجود دارند تا مقدار زیادی بستنی را در زمانی کم آماده کنند.

فالوده ساز

فالوده به رشته های مخصوصی نیاز دارد. معمولا یکی از وسایل اصلی در تجهیزات فالوده و بستنی، فالوده ساز است که با استفاده از نشاسته رشته های فالوده را به ما تحویل می دهد تا از این مدل های دست ساز و تازه در فالوده های خود استفاده کنیم.

قالب و ظروف سرو

معمولا بستنی ها پیش از قرار گرفتن در داخل یخچال، به درون قالب های مخصوص ریخته می شوند تا شکل بگیرند. در صورت نیاز نیز می توان در هنگام سرو، بستنی ها و فالوده های تولید شده را در ظرف های مخصوص و جذاب سرو کرد.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل