فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
فیلم کامل خط تولید و بسته بندی بستنیفیلم کامل خط تولید و بسته بندی بستنی

بستنی یک فرآورده شیری است، مطبوع و خوشایند ذائقه، در تمام فصل ها از جمله بهار و تابستان متقاضی بیشتری دارد. بستنی ها باید  به...

ادامه مطلب  
تجهیزات فالوده و بستنی

معرفی تجهیزات فالوده و بستنی

تجهیزات فالوده و بستنی از تجهیزات ضروری صنایع غذایی برای شروع یک فروشگاه شیرینی و بستنی می باشند. این تجهیزات برای آماده سازی، نگهداری و سرو بستنی و فالوده مورد استفاده قرار می گیرند.
در ایران مصرف شیرینی و بستنی بسیار زیاد است و به همین دلیل ایجاد فروشگاهی برای فروش این محصولات مخصوصا در فصل گرم سال سود خوبی به همراه خواهد داشت. برای داشتن محصولی خوب و زیاد کردن مشتری های خود باید از بهترین تجهیزات فالوده و بستنی استفاده کنید.

انواع تجهیزات فالوده و بستنی

بعضی از انواع پرکاربرد تجهیزات فالوده و بستنی که در فروشگاه خود به آن ها نیاز خواهید داشت، عبارتند از:

همزن

برای داشتن یک بستنی و فالوده خوب ابتدا باید مواد اولیه را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید. به دلیل تولید بستنی در حجم زیاد به همزن های بزرگ و حرفه ای برای این کار نیاز خواهید داشت. تجهیزات همزن یکی از اصلی ترین تجهیزات فالوده و بستنی به شمار می رود.

بستنی ساز

بستنی برای شکل گرفتن و سفت شدن به یک وسیله نیاز دارد تا برای زمانی طولانی و به شکلی آرام آن را هم بزند. به این دستگاه ها بستنی ساز گفته می شود. معمولا بستنی ساز های صنعتی در اندازه های بزرگ وجود دارند تا مقدار زیادی بستنی را در زمانی کم آماده کنند.

فالوده ساز

فالوده به رشته های مخصوصی نیاز دارد. معمولا یکی از وسایل اصلی در تجهیزات فالوده و بستنی، فالوده ساز است که با استفاده از نشاسته رشته های فالوده را به ما تحویل می دهد تا از این مدل های دست ساز و تازه در فالوده های خود استفاده کنیم.

قالب و ظروف سرو

معمولا بستنی ها پیش از قرار گرفتن در داخل یخچال، به درون قالب های مخصوص ریخته می شوند تا شکل بگیرند. در صورت نیاز نیز می توان در هنگام سرو، بستنی ها و فالوده های تولید شده را در ظرف های مخصوص و جذاب سرو کرد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .