× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
 فریزر بستنی ساز آمونیاکی مدل SAF 1000 , تجهیزات فالوده و بستنی
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های فریزر تمام اتوماتیک مدل SAF 1000 :  فریزر بستنی ساز آمونیاکی مدل SAF 1000 دارای پمپ های پیستونی و دنده ای می باشد. سازه ی  فریزر بستنی ساز آمونیاکی مدل SAF 1000 تمام استیل می باشد. این دستگاه توانایی تولید بستنی های سنتی و انواع بستنی های صنعتی را دارد.  فریزر بستنی ساز آمونیاکی مدل SAF 1000 ظرفیت تولید 1000 لیتر در ساعت را دارد.

دستگاه بسته بندی ساندویچی مدل SS 5000 , تجهیزات فالوده و بستنی
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بسته بندی ساندویچی مدل SS 5000، جهت تولید و بسته بندی بستنی ساندویچی طراحی و ساخته شده است که قابلیت تولید بستنی در رنگ ها و طرح های مختلف را دارا می باشد. ویژگی های دستگاه بسته بندی ساندویچی مدل SS 5000 : مدل SS 5000 مجهز به سیستم اکسترودر محصول و قسمت برش می باشد. دارای سازه قوی و از جنس استینلس استیل و مجهز به چشم الکترونیکی (photocell) جهت برش دقیق سلوفان می باشد. جهت بهداشتی بودن محصول و همچنین شستشوی دستگاه ، کلیه قطعاتی که در تماس با بستی می باشند، از جنس استینلس استیل ساخته شده اند. تمامی کنترل آلات برقی و الکترونیکی در داخل تابلو برق نصب شده بر روی دستگاه تعبیه شده است که دارای سیستم دقیق جهت راه اندازی و عملکرد صحیح دستگاه می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
 فریزر بستنی ساز فریونی مدل SF 800 , تجهیزات فالوده و بستنی
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فریزر تمام اتوماتیک مدل SF 800 دارای ویژگی های زیر می باشد:  فریزر بستنی ساز فریونی  دارای پمپ های دنده ای می باشد.  فریزر بستنی ساز فریونی سازه تمام استیل دارد.  فریزر بستنی ساز فریونی توانایی تولید بستنی های سنتی و انواع بستنی های صنعتی را دارد.  این دستگاه ظرفیت تولید 800 لیتر در ساعت را دارد.

دستگاه تولید رشته فالوده , تجهیزات فالوده و بستنی
۴,۰۰۰,۰۰۰-۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید رشته فالوده دستی یا پرس رشته در ظرفیت های متنوع با قالب استیل با سوراخ های ریز سوزنی یا درشت کبریتی و بین آنها ساخته می شود. پس از پر کردن قالب از خمیر نشاسته عملیات پرس خمیر نشاسته انجام می شود.  دستگاه رشته کن یا همان دستگاه پرس خمیر یکی از دو دستگاه اساسی و مورد نیاز در تولید رشته فالوده است . مدل های دیگردستگاه پرس رشته یا همان دستگاه رشته کن : پرس رشته برقی هیدرولیکی اتوماتیک، پرس برقی گیربکسی و رشته کن غیر اتوماتیک هیدرولیکی برقی میباشد به عبارت دیگر دستگاه تولید رشته فالوده قابل عرضه در سه نوع دستی ؛ برقی و هیدرولیک است . دستگاه تولید رشته فالوده در حجم های 5 کیلو گرمی تا 30 کیلوگرمی تولید میشود .  

قالب رشته فالوده , تجهیزات فالوده و بستنی
۵۵۰,۰۰۰ - ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

قالب رشته فالوده جهت تولید رشته فالوده از خمیر نشاسته می باشد . این قالب در ظرفیت های رایج 5 کیلوگرمی ، 10 کیلوگرمی ، 17 کیلوگرمی و 25 کیلوگرمی ساخته میشود . قالب رشته فالوده از جنس استیل و به کیفیت پالیش شده ساخته میشود.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
تجهیزات فالوده و بستنی

معرفی تجهیزات فالوده و بستنی

تجهیزات فالوده و بستنی از تجهیزات ضروری صنایع غذایی برای شروع یک فروشگاه شیرینی و بستنی می باشند. این تجهیزات برای آماده سازی، نگهداری و سرو بستنی و فالوده مورد استفاده قرار می گیرند.
در ایران مصرف شیرینی و بستنی بسیار زیاد است و به همین دلیل ایجاد فروشگاهی برای فروش این محصولات مخصوصا در فصل گرم سال سود خوبی به همراه خواهد داشت. برای داشتن محصولی خوب و زیاد کردن مشتری های خود باید از بهترین تجهیزات فالوده و بستنی استفاده کنید.

انواع تجهیزات فالوده و بستنی

بعضی از انواع پرکاربرد تجهیزات فالوده و بستنی که در فروشگاه خود به آن ها نیاز خواهید داشت، عبارتند از:

همزن

برای داشتن یک بستنی و فالوده خوب ابتدا باید مواد اولیه را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید. به دلیل تولید بستنی در حجم زیاد به همزن های بزرگ و حرفه ای برای این کار نیاز خواهید داشت. تجهیزات همزن یکی از اصلی ترین تجهیزات فالوده و بستنی به شمار می رود.

بستنی ساز

بستنی برای شکل گرفتن و سفت شدن به یک وسیله نیاز دارد تا برای زمانی طولانی و به شکلی آرام آن را هم بزند. به این دستگاه ها بستنی ساز گفته می شود. معمولا بستنی ساز های صنعتی در اندازه های بزرگ وجود دارند تا مقدار زیادی بستنی را در زمانی کم آماده کنند.

فالوده ساز

فالوده به رشته های مخصوصی نیاز دارد. معمولا یکی از وسایل اصلی در تجهیزات فالوده و بستنی، فالوده ساز است که با استفاده از نشاسته رشته های فالوده را به ما تحویل می دهد تا از این مدل های دست ساز و تازه در فالوده های خود استفاده کنیم.

قالب و ظروف سرو

معمولا بستنی ها پیش از قرار گرفتن در داخل یخچال، به درون قالب های مخصوص ریخته می شوند تا شکل بگیرند. در صورت نیاز نیز می توان در هنگام سرو، بستنی ها و فالوده های تولید شده را در ظرف های مخصوص و جذاب سرو کرد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل